Návrh interiéru, nábytok

Moderný nábytok s umeleckým prevedením od Carla Rampazziho

integrovaná stolná lampa v purpurovom stole

Carlo Rampazzi je cez svoje moderný nábytok staňte sa skutočnou ikonou štýlu, ktorá vždy prináša návrhy najvyššej kvality. Dnes je architekt narodený vo Švajčiarsku jedným z najlepších dizajnérov v Európe.

Umenie v interiéri – moderný nábytok od Carla Rampazziho

elegantný-stolný-nábytok-dizajn-Carlo-Rampazzi

Dielo Carla Rampazziho a najmä jeho moderný nábytok sú celosvetovo uznávané ako vynikajúci interiérový dizajn. Inovatívna výrobná technológia v kombinácii s výnimočným kreatívnym prístupom z neho robí jedného z najobľúbenejších umelcov. Návrhár vyštudoval architektúru na univerzitách v Lugane a Paríži. Jeho talent bol zaznamenaný už vtedy a krátko po ukončení štúdia začal vyvíjať kreatívny nábytok, ktorý jedinečne kombinuje moderný a klasický štýl.

Moderný nábytok – perfektná estetika a bohatá farebná paleta

čelo postele so zlacenými motívmi

Vďaka svojej kreativite bol niekoľkokrát poverený navrhovaním kolekcií pre štýl Colombo. Vo Verone spolupracoval s Abitare il Tempo. Od roku 2003 je zaneprázdnený predstavením limitovanej, exkluzívnej kolekcie spolu s NOI Paris a Sergio Villa. Fascinujúce textílie a vysoko kvalitné materiály v kombinácii s výnimočným štýlom a triedou sú spojovacími prvkami pre moderný nábytok.

Fascinujúce látky a farebné kombinácie

elegantné-malé-drevené-stolné-žlté akcenty

Dokonalá estetika a bohatá a odvážna paleta farieb definuje dizajn a vytvára zvláštne intímnu atmosféru. Jedným z najdôležitejších predpokladov úspechu kolekcie je skutočnosť, že Rampazzi projektuje pre svojich zákazníkov iba jednotlivé kusy nábytku na zákazku. Vie oceniť a využiť dostupný priestor a dokáže spojiť naše sny a vášne do jedného dizajnu. Dokáže cítiť zmeny v živote a vytvárať moderný nábytok, ktoré sa s ich vlastníkmi časom menia. Preto je čarovný nábytok Carlo Rampazzi tak žiadané a obľúbené – nikdy nevyjdú z módy a nestratia lesk.

Pozlátená stojanová lampa so vzrušujúcim dizajnom

pozlátená kovová stojanová lampa

Žlto-modrá moderná futuristická skrinka

žlto-modrá-moderná-futuristická-skriňa

Červený stôl s motívmi hracích kariet

motívy červených stolových kariet

Fialová rozkladacia posteľ so zaujímavými ozdobami

purpurovo-rozkladacia posteľ-zaujímavé-ozdoby

Luxusná kovová stolička

Luxusná kovová stolička

Pohodlná zelená pohovka

zelená pohovka-zaujímavá konštrukcia

Nábytok Carlo Rampazzi

nábytok carlo rampazzi

Fialový písací stôl s kovovou ozdobou

fialová kovová dekorácia pracovného stola