Návrh bazénu

Betónový nekonečný bazén ako minimalistický prízvuk v záhrade

betónový bazén záhradná cesta trávnik karobová terasa

Ohromujúci bazén, ktorý by sme vám chceli predstaviť v tomto článku, sa nachádza v Portugalsku a navrhol ateliér Mario Martins. Dizajn bol zvolený tak, aby harmonizoval s portugalskou krajinou mandlí a rohovníkov. Výsledkom bola minimalistická oblasť bazéna z betónu, ktorá zaujme jednoduchým vzhľadom. Z Betónový bazén je v oblasti schodov plytký a na opačnom konci sa dostáva stále hlbšie, a preto je ideálny na plávanie.

Betónový bazén s priestranným bazénom

betónový bazén minimalistický dizajn baldachýn moderný

Bazén je nielen betónový, ale aj bazén, ktorý ho obklopuje. Okrem širokých plôch na ležadlá alebo salónik je k dispozícii aj baldachýn, ktorý ponúka tienisté miesto a praktickú záhradnú sprchu. Existujú aj akcenty bielych kamienkov, ktoré sa nachádzajú na okraji bazéna a na terase.

Betónový bazén v nekonečnom štýle

bazén betón nekonečný štýl palma moderný záhradný dizajn

V noci je betónový bazén tiež plne osvetlený. Za týmto účelom boli do podlahy terasy a do stien bazéna integrované žiarovky, ktoré vyžarujú romantickú atmosféru. Pozrite sa na ďalšie fotografie betónového bazéna nižšie. Dizajn môže slúžiť ako inšpirácia pre váš vlastný bazén, najmä ak si chcete vytvoriť takzvaný nekonečný bazén. Jednoduchý dizajn bazéna môže byť nádherne doplnený rastlinami, ale môže byť obklopený jednoduchou záhradou, ako v tomto prípade.

Posedenie s betónovou strechou

bazén betónová strešná krytina sedenie stoličky biela voda

Záhradná sprcha pri bazéne

bazén betónový tieň štvorcová terasa zastrešenie záhradná sprcha nápad

Minimalistický bazén sa prispôsobí prírode

betónový dom pri bazéne Portugalsko jednoduchá záhrada

Osvetlenie bazéna

bazén betónové osvetlenie nočný romantický výhľad na krajinu

Dizajn od Štúdio Maria Martina.