Nápady na vianočné dekorácie

Zdobenie vianočného stromčeka – 10 tipov na žiarivý vianočný stromček

Vianočný stromček zdobia zlaté gule hviezdy elegantné tipy

Vianočný stromček by rozhodne nemal chýbať v každom dome. Existuje niekoľko dôležitých pravidiel, ktoré vám môžu pomôcť pri vytváraní najkrajšieho vianočného stromčeka. Pozrite sa na náš Tipy na zdobenie vianočného stromčeka ktoré môžete tento rok využiť.

Ozdobte vianočný stromček – tip 1: zaveste veľké ozdoby

Vianočný stromček zdobí kutilské kvety látkové pruhy veľké

Tento vianočný stromček predvádza techniku, ktorú väčšina dekoratérov prehliada: používanie nadrozmerných ozdôb. Veľké kvety z domácej látky pôsobia veľkým dojmom. Nadrozmerné prívesky zvyčajne stoja o niečo viac, ale potom znova nemusíte kupovať toľko. A efekt vyráža dych.

Ozdobte vianočný stromček – Tip 2: Držte sa jednej témy

Vianočný stromček zdobí ružové myšlienkové gule v červenom modernom štýle

Ružovú tému tohto vianočného stromčeka opakujú guličky v podobných farebných odtieňoch. Výsledkom je moderný vzhľad, ktorý je stále obľúbenejším. Ak by ste tento rok chceli aj vy farebný vianočný stromček, môžete si vybrať medzi rôznymi farbami. Biely strom je tiež veľmi trendový.

Tip 3: Nechajte ho žiariť

Vianočný stromček zdobí rozprávkové svetlá zapaľujúce farebné gule

Reťaz svetiel dodáva vianočnému stromčeku určitý lesk a žiari. V blízkosti môžete žiariace rozprávkové svetlá zakryť, aby ste im dodali lesk. Podľa toho, aký vzhľad chcete získať, si môžete vybrať medzi farebnými, bielymi, žltými alebo inými monochromatickými svetlami.

Tip 4: Zopakujte akcenty

ozdobiť vianočný stromček elegantnými akcentmi z bieleho zlata

Opakujte rovnaký typ ornamentu, aby v celom strome zostala rovnaká farba, tvar a téma. Tieto červené dekorácie harmonicky kombinujú ostatné detaily. Kúpte si dve až štyri desiatky položiek a určte tak hlavnú tému. Rôzne veľkosti, tvary alebo textúry tohto prvku potom prinesú veľmi zvláštny nádych.

Tip 5: prírodné živly

Vianočný stromček-ozdobiť-prírodné-materiály-dekorácia-šišky-hodvábne listy

Prírodné materiály sú lacnou možnosťou pri zdobení jedle. Skúste do kytice uviazať šišky (veľké i malé), listy (sušené alebo vyrobené z hodvábu), jedľové alebo bobuľové vetvy, ktoré by vianočnému stromčeku dodali nádherne rustikálny a elegantný vzhľad.

Tip 6: Harmonicky skombinujte dekorácie vianočného stromčeka s farbami v miestnosti

Vianočné stromčeky-tipy na dekoráciu-zladené-s-interiérovou výzdobou

Dizajnéri zdobia vianočné stromčeky farbami a témami, ktoré sú koordinované s ostatnými dekoráciami v miestnosti. Zopakujte farby a motívy zo svojej obývačky so stuhami, papierom, girlandami a ozdobami, aby ste všetko harmonicky prepojili.

Tip 7: Vyplňte medzery kyticami kvetov

Vianočný stromček ozdobí medzery a vyplní gule

Pri zdobení je pre dokonale ozdobený stromček rozhodujúce správne množstvo. Nemalo by byť ani príliš honosné, aby nepôsobilo príliš kýčovito ani príliš holo. Vyplňte prázdne miesta medzi guličkami vianočného stromčeka a lampami niektorými kvetinovými ozdobami alebo inými ozdobnými prvkami

Rada 8: jasné čiary

Vianočný stromček zdobí jasné čiary zelené gule

Tu vidíte vianočný stromček, kde je množstvo ozdôb optimálne. Je optimálne navrhnutý a vyžaruje sviatočný deň a zároveň vyzerá úhľadne a vyvážene. Neporiadku zabraňujú jasné čiary.

Rada 9: všetko v jednej farbe

Vianočný stromček zdobí jednofarebné biele vianočné stromčeky biele gule

Tu vidíte bielu jedľu, ako sme už uviedli. Je úžasne vhodný na jednobarevnú vianočnú dekoráciu. Používajú sa gule, ktoré sú rovnako biele. Toto samozrejme funguje aj s akoukoľvek inou farbou. Skvelý nápad pre všetkých, ktorí hľadajú minimalistický nápad na vianočnú výzdobu.

Tip 10: Ruže na Vianoce

dekorácie vianočného stromčeka oranžová ruža slama kužeľ deco

Ruže nie sú nič iné ako typické zimné kvety. A práve preto by na vianočnom stromčeku zaujali. Nebojte sa vyskúšať niečo neobvyklé. Umelé ruže sa dajú rýchlo a ľahko nájsť a sú k dispozícii aj v rôznych farbách, takže ich môžete ľahko nájsť tak, aby zodpovedali ozdobám stromčeka.

vianočný stromček ozdoby zlatý kobalt modrý morský motív

Vianočný stromček-ozdoba-veľké-strieborné-čačky-hviezdy

Vianočný stromček-ozdobiť-zelenú-jedľu-motýliky-lamely

Vianočný stromček-ozdoba-kryštály-zrkadlové-ozdoby

Vianočný stromček-ozdoba-červená-téma-farba-opakovanie