Nápady na vianočné dekorácie

Vyrobte si ozdoby na stromček z ľadovej kráľovnej – nápady na dekoráciu vianočného stromčeka pre domácich majstrov

Ozdoby na stromček vianočné-vianočné-gule-ľadová kráľovná-snehuliak

Populárny film „Frozen – Totally Unabashed“ ponúka množstvo nápadov na ručné práce, najmä v zime. Ak ste vy a vaše deti fanúšikmi Frozen, môžete motív použiť na tohtoročné vianočné ozdoby. V tomto článku nájdete pekné nápady a návody, ako sa stať ľadovou kráľovnou Tinker stromové dekorácie a tak môcť kreatívne ozdobiť vianočný stromček.

Tinker stromové dekorácie – kreatívne nápady od ľadovej kráľovnej

Tinker kreatívne-vianočné gule-snehuliak-roztopené stromčeky

Film “Frozen” predstavuje niektoré postavy, ktoré sú obľúbené u detí i dospelých na celom svete. Kráľovná Elsa je sebavedomá, kráľova dcéra Anna optimistická a starostlivá a snehuliak Olaf je priateľský a zábavný. Ak by ste chceli vyrábať kreatívne dekorácie stromčekov ľadovej kráľovnej, potom si môžete vybrať svoju obľúbenú postavu, obľúbený citát alebo scénu z filmu a navrhnúť vhodnú vianočnú guľu. Kreatívnym a zároveň jednoduchým nápadom by bolo vyrobiť vianočnú guľu ako roztopeného snehuliaka a ozdobiť ňou stromček. Predložená myšlienka stojí za citátom snehuliaka Olafa: „Niektorí ľudia pre nich stoja za to, aby sa roztopili“.

Vyrobte si ozdoby na stromček z ľadovej kráľovnej a ozdobte vianočný stromček

Ozdoba na vianočný stromček s vianočným stromčekom a motívom ľadovej kráľovnej

S ozdobami Frozen Tree môžete tematicky ozdobiť vianočný stromček a osláviť Frozen Christmas. Na to musíte pohrať vhodné vianočné gule s rôznymi filmovými postavami. Môžete tiež vyrobiť stromové dekorácie v tvare hviezd a snehových vločiek, ako aj niekoľko girlandov. Na vianočný stromček s témou Frozen sa odporúčajú farby ako modrá, tyrkysová, biela a strieborná.

Mrazené vianočné gule Tinker – materiál

Ozdoby na drotársky stromček ľadová kráľovná-inšpirácia-materiály-kutilský projekt

S domácou vianočnou výzdobou môžete ušetriť peniaze za nové vianočné gule a zároveň dodať svojmu vianočnému stromčeku osobnú atmosféru. V nasledujúcom texte nájdete jednoduchý návod, ako si vyrobiť vianočnú guľu Elsa sami. Potrebnými materiálmi sú transparentná plastová guľa, lesklé konfety tyrkysové, šablóna Elsa, špáradlo, kamienky a papierový kužeľ..

Naplňte prázdne vianočné gule konfetami

Ozdoby na drôtený stromček vianočné gule-vyrobte si-konfety-naplňte

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je navrhnúť dno vianočnej gule. Na to potrebujete tyrkysové konfety, ktoré pomocou papierového kornútka naplníte do prázdnej plastovej gule. Šišku najľahšie vyrobíte z jednoduchého listu papiera. Naplňte asi štvrtinu lopty konfetami.

Figúrka Tinker Elsa

dekorácie stromčeka-drotár-kutilstvo-ľadová kráľovná-elsa-vianočné gule-návod

Ďalším krokom je návrh figúrky od Elsy. Nájdite obrázok Elsy na internete a vytlačte si ho. Výtlačok by nemal byť väčší ako špáradlo. Aby bola postava obojstranná, mali by ste obrázok pomocou programu otočiť a znova vytlačiť. Potom vystrihnite dve figúrky a prilepte ich na špáradlo.

Elsa si vyrába vianočné ozdoby sama

dekorácie stromčeka-majstrovanie-návod-ľadová kráľovná-vianočné gule-modré-konfety

Keď je vaša postava Elsa pripravená, vložte ju do plastovej gule s konfetami. Ak sa figúrka nezmestí do otvoru gule, môžete buď okraje trochu poskladať, kým sa dostatočne nezúžia, alebo vytlačiť užší obrázok..

Ozdobte naplnené vianočné gule

dekorácie stromčeka-drotár-kutilstvo-vianočné gule-ozdoba-kamienky-konfety

Ak ste už našli ten správny obrázok a vložili ho do plastovej gule, môžete začať zdobiť vonkajšiu stranu gule. Niekoľko samolepiacich kamienkov je na to ideálnych, pretože dodávajú extra lesk a vyzerajú ako malé snehové vločky. Vaša vianočná guľa Elsa je teraz pripravená a môžete ju zavesiť na vianočný stromček.

Vyrobte si ozdoby na stromček z malých rámikov na obrázky

dekorácie stromčeka-drotár-rám-obrázku-vianočný-strom-dekorácie-ľadová kráľovná

Tematické dekorácie stromčeka s obľúbenými filmovými postavami si môžete ľahko vyrobiť sami tak, že ozdobíte malé rámiky na obrázky a vložíte do nich obrázky postáv. Rámy s obrázkom je potom možné zavesiť na vianočný stromček pomocou šnúrky a sú kreatívnym nápadom na ozdobu stromčeka vyrobenú vlastnými rukami.

Vyrobte si ozdoby na stromček inšpirované ľadovou kráľovnou

dekorácie stromčeka-drotár-ľad-kráľovná-inšpirované-modré-vianočné gule-snehové vločky

Vianočné ozdoby Frozen by nemali nevyhnutne predstavovať postavy z filmu. Vianočné gule so snehovými vločkami sú v súlade s témou a sú perfektné na ozdobu stromčeka ľadovej kráľovnej. Jednoducho namaľujte transparentnú vianočnú guľu na tyrkysovú a ozdobte ju niekoľkými snehovými vločkami a kamienkami.

Vyrobte si ozdoby na stromček z nanukov

dekorácie stromčeka-drobet-zmrzlinové tyčinky-snehové vločky-inšpirované ľadovou kráľovnou

Vianočný stromček vyzerá najkrajšie, keď je ozdobený vianočnými guľami a inými ozdobami na stromček. Môžete napríklad vyrobiť snehové vločky pre vianočný stromček s tematikou ľadovej kráľovnej z malých tyčiniek od nanuku. Každá snehová vločka môže byť vyrobená z troch alebo štyroch paličiek nanuku, ktoré sú namaľované v bielej farbe, ozdobené modrým trblietavým práškom a zlepené horúcou lepiacou pištoľou. Nakoniec zo saténovej stuhy vyrobte vešiak a ozdobte tematický vianočný stromček.

Vyrobte si ľadové kráľovné snehové vločky ako ozdobu stromčeka

ozdoby na stromček-drotár-snehová vločka-vianočné-ozdoby-čistič fajok-korálikov

Ak by ste chceli vyrábať rôzne snehové vločky ako ozdobu na stromček, môžete ich vyrobiť aj z čističov rúr a plastových korálikov. Pretože táto ozdoba stromčeka pripomína hviezdu, môže byť použitá na vrch vianočného stromčeka ľadovej kráľovnej.

Vyrobte si ozdoby na stromček z ľadovej kráľovnej sami – návod

Ozdoby na stromček-drotár-tvar-srdca-farba-nechať-uschnúť-návod

S deliteľnými plastovými loptičkami alebo inými figúrkami si môžete vyrobiť ozdoby na stromček a ozdobiť ich, ako sa vám páči. Ak natriete vnútro polovíc loptičiek, farba vydrží dlhšie a ak chcete, môžete použiť ozdoby na stromček na budúci rok..

DIY dekorácie stromčeka z ľadovej kráľovnej

dekorácie stromčeka-drotár-v tvare srdca-vianočný-strom-dekorácie-ľadová kráľovná

Aby ste dosiahli sýtu farbu, na vnútornú stranu stromčeka by ste mali naniesť niekoľko vrstiev farby. Keď sú polovice suché, môžete ich zložiť a ozdobiť zvonku. Na ozdobu vianočného stromčeka ľadovej kráľovnej si môžete opäť farebne vytlačiť požadované filmové postavičky a prilepiť ich k loptičkám.

Vyrobte si vianočné gule Olaf sami

ozdoby na stromček-drotár-vianočné gule-ozdoba-olaf-snehuliak

Všetky deti majú rady priateľského snehuliaka Olafa a nemali by ste naňho zabúdať, keď vyrábate dekorácie zo stromčeka ľadovej kráľovnej. Jeho usmievavá tvár dáva dobrú náladu celému vianočnému stromčeku. Ak by ste chceli pre svoje deti nájsť tvorivú aktivitu, ktorá by sa im tiež páčila, potom si môžete spoločne vyrobiť vianočné ozdoby Olaf.

Vianočné gule s Elsou, Annou a Olafom

ozdoby na stromček-drotár-vianoce-ľadová-kráľovná-vianočné gule-modro-strieborné

Na tematický vianočný stromček s mottom Frozen potrebujete ostatné filmové postavy. Môžete nielen obmedziť výber na hlavné postavy, ale tiež vytvárať vianočné gule s postavami ako Sven a Kristoff.

Vyrobte si trblietavé dekorácie zo stromu ľadovej kráľovnej

dekorácie stromčeka-drotár-ľadová kráľovná-vianočné gule-elsa-ozdobiť

Ak na dekoráciu stromčeka použijete deliteľné gule, môžete požadovanú postavu z filmu prilepiť zvnútra. Guľky potom môžete naplniť bielymi konfetami ako sneh a zvonku ozdobiť nálepkami snehovej vločky. Ozdobte kamienkami, ako chcete, aby ste vytvorili ďalší trblietavý efekt.

Ozdobte vianočný stromček ozdobami stromčeka ľadovej kráľovnej

dekorácie stromčeka-drotár-vianočné gule-drotár-nápady-ľadová kráľovná-téma

Ozdoby na vianočný stromček z ľadovej kráľovnej navodia doma zábavnú atmosféru a deti si ich určite zamilujú. Ozdoby na stromček vyrobte sami alebo s najmenšími namiesto ich nákupu, aby ste vytvorili jedinečnú vianočnú ozdobu.

Tinker vianočné ozdoby z papiera – 10 krásnych DIY nápadov na vianočné obdobie

Vyrobte si vianočný veniec sami – 4 jednoduché nápady na vianočné dekorácie pre domácich majstrov

Vianočné ozdoby Tinker z kartónových trubíc: 7 očarujúcich DIY projektov na vianočné ozdoby

Krásne zabalenie vianočných darčekov – 6 jednoduchých DIY nápadov na krásne darčekové balenie

Vyrobte si vianočné darčeky sami: 7 kreatívnych a rýchlych nápadov pre domácich majstrov

Skladacie obrúsky na Vianoce – 9 jednoduchých návodov