Nápady na vianočné dekorácie

Vianočná atmosféra s vonnými sviečkami: S izbovými vôňami sa očakávanie krásnej párty zvyšuje!

vianočná atmosféra s vonnými sviečkami nápad na darček sada červenej stužky

Keď vonku prší, útulná atmosféra vo vnútri je absolútnou nevyhnutnosťou. Práve teraz, izbové vône oslavujú svoju hlavnú sezónu: Sú skutočnými tvorcami nálady a šíria dobrú náladu. Vonné sviečky sú obzvlášť obľúbené na Vianoce: Svojou žiarou sprostredkúvajú pocit bezpečia a ich príjemná vôňa uvoľňuje zmysly. Príjemná nôta jablka, škorice a klinčeka zaručene zvýši očakávanie adventného obdobia a zaistí pohodu celej rodiny. Vianočné sviečky je možné použiť aj ako ozdobu spolu s aromalampou na slávnostný stôl, na krbovú rímsu, na parapet alebo na komodu. Ponúkame vám užitočné tipy, ako si môžete voňavými sviečkami vytvoriť vianočnú atmosféru vo vlastnom dome.

Takto si môžete navodiť sviatočnú vianočnú atmosféru pomocou vonných sviečok

adventné sviečky voňajúce pomaranče ihličnatý les kombinujú adventný veniec

Premeňte svoj vlastný domov na oázu pohodlia s izbovou vôňou. Na výber je široká škála vôní. Sviečky s jemnými bobuľovými tónmi povzbudzujú a majú osviežujúci účinok. Ich teplá červená farba taktiež harmonicky ladí s klasickými vianočnými ozdobami v červenej a zelenej farbe. Čajové sviečky alebo vonné sviečky môžu byť obzvlášť efektívne predstavené zlatými saténovými stužkami. Spolu so sladkou vôňou čerstvo upečených oblátok vanilkových sviečok krémovej farby predstavujú skutočný zážitok..

Oranžové blokové sviečky, ktoré v sebe spájajú príjemnú vôňu škorice s nádychom medu, rozveseľujú a pôsobia štýlovo v moderných úpravách. Obzvlášť dobre si prídu na svoje s puristickou stolovou výzdobou z dreva a prírodných materiálov, ako sú šišky, konáre stromov a sezónne kvety..

vianočná atmosféra s jemnými vonnými sviečkami a bobuľami

Vône hrozienok alebo fíg patria medzi takzvané gurmánske príchute. Povzbudia vašu chuť do jedla a sú ideálne na použitie pri jedálenskom stole. Ovocné vône sa mimochodom dajú veľmi dobre kombinovať s drevenými vôňami, ako je ihličnaté drevo. Najlepšie je rozptýliť niekoľko čajových svetiel do kuchyne alebo jedálne, aby sa vôňa pekne šírila po celej miestnosti.

Káva, kokos a perník tvoria neodolateľný celok, ktorého povzbudzujúca aróma vám navodí dobrú náladu. Kombinácia okrem príjemnej vône vyčaruje aj vizuálne harmonické usporiadanie v teplých béžovo-hnedých odtieňoch.

Darčeková sada sviečok Vianočné vône Yankee Candle

Práva k obrázku: Notino

Ak sa nemôžete rozhodnúť len pre jednu vôňu, alebo ak chcete z času na čas spestriť, môžete si vybrať sadu niekoľkých vianočných sviečok osviežujúcich miestnosť. Vonné sviečky vysokej kvality s esenciálnymi olejmi americkej značky Yankee Candle sú v takejto sade k dispozícii napr. Sú štýlovo zabalené v darčekovom balení a sú vhodné aj ako vianočný darček.

Vianočná atmosféra s vonnými sviečkami: Na to musíte dávať pozor pri manipulácii s ochutenými adventnými sviečkami

aromatické vonné tyčinky sviečky leto vonku americký výrobca

Sviečka, vosková lampa s jedným alebo viacerými knôtmi, má otvorený plameň. Aby sa predišlo nehodám, hrá zásadnú úlohu bezpečná manipulácia so sviečkami. Tu je potrebná obzvlášť opatrnosť, najmä v prípade rodín s malými deťmi alebo zvierat. Tieto tipy pomôžu:

navodte vianočnú atmosféru sklom s vonnými sviečkami a vanilkovým extraktom

1. Uistite sa, že v blízkosti sviečok nie sú žiadne horľavé látky.

2. Deti a domáce zvieratá by nemali mať prístup k sviečkam ani by k nim nemali mať prístup.

3. Horiace sviečky by ste nikdy nemali nechať bez dozoru.

4. Nikdy nenechávajte horiace sviečky v blízkosti otvoreného okna.

5. Dbajte na to, aby bol knôt vždy kratší ako 1,5 cm.

6. Pri manipulácii so sviečkami, grilovaním na drevenom uhlí alebo v plynovom grile, krbom, pecou na pizzu a pod. Vždy majte v blízkosti hasiaci prístroj..

Ponorte sa do sveta vôní predvianočného času s domácimi vôňami

Kúpte si vonné tyčinky do vianočnej atmosféry esenciálne oleje

Priznávame: s ozdobou Vianočné sviečky Téma, kúzlo festivalu si môžete užiť úplne. Rodiny s malými deťmi alebo domácimi zvieratami sa v každom prípade môžu z bezpečnostných dôvodov rozhodnúť pre alternatívu. Elektrické sviečky, vonné tyčinky a vonné žiarovky ponúkajú praktický variant a sú tiež úžasnými spoločníkmi počas daždivých večerov. Ak si vyberiete tento variant, je najlepšie kúpiť silice. Umelé esencie môžu u citlivých ľudí spôsobiť alergické reakcie. Mimochodom, keď sa očakávajú hostia, osviežovač vzduchu dokáže úspešne odstrániť výpary z varenia, cigaretový dym a zápach väčšiny domácich zvierat..

Vianočné sviečky a spol. Vytvoria útulnú atmosféru, uvoľnia zmysly a vzbudia očakávanie v podobe chutného vianočného menu. Tiež vyzerajú skvele a môžu interiéru dodať slávnostný nádych. Keď sú sady vonných sviečok pekne zabalené, môžu byť pekným darčekom.

vianočná atmosféra vonné sviečky izbová vôňa kombinácia klinčekov jablka škorice

Ako darčeky sú ale vhodné nielen samotné sviečky, ale aj užitočné doplnky. Patrí sem napríklad elegantný hasiaci prístroj na sviečky, pomocou ktorého je možné každú sviečku bezpečne a ľahko uhasiť bez toho, aby ste si pálili prsty a bez dymu, ktorý sa inak šíri v miestnosti, keď ju sfúknete. Určite veľmi špeciálny darček pre všetkých milovníkov sviečok. Ďalším užitočným doplnkom sú špeciálne nožnice, pomocou ktorých je možné knôt sviečky jednoducho skrátiť. Môžete tak zaistiť dlhší čas horenia a sviečky horieť rovnomernejšie. Tieto knôtové nožnice by ste mali použiť pri každom zapálení sviečky, aby sa knôt skrátil na menej ako 1 cm.