Nápady na vianočné dekorácie

Ručné práce so 4-ročnými deťmi na Vianoce-skvelé nápady na ručné práce, jednoduché pokyny a veľa zábavy zaručene

ručné práce so 4-ročnými deťmi pečú s deťmi sušienky a zdobia ich na vianočný stromček

Deti vo veku 4 rokov sú v motorických schopnostiach stále sebavedomejšie a samostatnejšie a chcú veľa vecí robiť samy. Učia sa neskutočne rýchlo, najmä keď sú k tomu povzbudení. 4-ročné dievčatá a chlapci veľmi radi maľujú, navliekajú, balia, tvarujú, stavajú a hrajú sa. Vianočné obdobie ponúka skvelú príležitosť stráviť vzrušujúce hodiny tvorenia s malými deťmi. V nasledujúcom sme zostavili skvelé nápady na ručné práce so 4-ročnými deťmi na Vianoce, ktoré poskytnú mladistvým skvelú zábavu a budú ich výzvou. Potom budete ohromení pozoruhodnými výsledkami.

Tinker roztomilá jedlička zo šišiek so 4-ročnými deťmi na Vianoce

ručné práce so 4-ročnými deťmi vianočné šišky z jedle zdobia pompony

Otázka, s čím sa dá pohrávať so 4-ročnými deťmi, vás z času na čas určite znepokojí. V tomto ročnom období sa nemôžete zaobísť len tak bez ručných vianočných stromčekov. Zbierajte so svojim dieťaťom šišky rôznych veľkostí a používajte ich na vytváranie krásnych a pekných miniatúrnych jedlí. Získajte hnedú a zelenú remeselnú farbu a nechajte svoje dieťa namaľovať šišky a okrúhly drevený tanier alebo tanier.

ručné práce so 4 -ročnými deťmi vianočné materiály jedľa pompony umelý sneh tanier hviezdy

Šišky nalepte na plech a nechajte malé kreatívne vypustiť paru. Teraz je potrebné pripevniť ozdoby. Pompony, perly alebo trblietky strihajú jemnú postavu. Nakoniec mini-stvorenia postriekajte umelým snehom a sprej nechajte úplne uschnúť. Ručne vyrobené vianočné ozdoby si teraz deti môžu odložiť do vlastnej izbičky.

Výroba snehovej gule so 4-ročnými deťmi

drotár so 4 -ročnými deťmi vianočný snehový glóbus dizajn papierový tanier polystyrénový obrázok

Aby deti ladili s nádhernou zimnou krajinou vonku, môžu si navrhnúť roztomilú snehovú guľu, ktorú môžu postaviť doma ako ozdobu alebo môžu darovať. Navyše, ak snehová guľa obsahuje roztomilú kresbu vášho dieťaťa, nepochybne sa stane očarujúcou pamiatkou. Takúto očarujúcu snehovú guľu môže váš miláčik vyrobiť aj z papiera, farebných ceruziek, umelého snehu z polystyrénovej gule a priehľadných jednorazových plastových tanierov. Nakreslite kruh a pomôžte svojmu dieťaťu nakresliť naň rôzne zimné motívy a potom ich vymaľujte do sýtosti.

drotárska snehová guľa s papierovými taniermi na vianočné projekty, urobte si deti maľovaním

Prilepte základňu čiernej snehovej gule k zadnej časti obrázku a do stredu obrázku dajte sneh z polystyrénu. Teraz stačí plastovú dosku nalepiť na nádhernú snehovú guľu. Snehovú guľu je najlepšie nechať ležať, aby sa polystyrénové gule nelepili na okraje plastovej platne. Ak chcete, môžete na zadnú stranu ručne vyrobenej gule nalepiť mašličku a použiť ju na vytvorenie ozdoby.

drotár snehová guľa so 4 -ročnými deťmi vianočný obraz maľba zimná krajina

Ozdoba na vianočný stromček so 4-ročnými deťmi

drotári s voskovými pastelkami deti 4 -ročné sušiče vlasov zdobia gule na vianočný stromček

Pre dospievajúcich je vždy veľkým potešením vyrábať skvelé a individuálne ozdoby na vianočný stromček. Vybrali sme niekoľko skvelých a ľahko implementovateľných nápadov na vianočné ozdoby, ktoré k úspešnému vianočnému večierku jednoducho patria. Našim prvým návrhom by bola originálna guľa na vianočný stromček, ktorá je krásne farebná a skvelá. Pri 4-ročnom dieťati bude u vás doma zlomených pasteliek habadej. S týmito zvyškami môžete so svojim miláčikom vytvoriť jedinečný ornament. Na vytvorenie takej jedinečnej gule na vianočný stromček so 4-ročnými deťmi budete potrebovať tieto materiály:

plniteľné vianočné gule

Pastelky

Strúhadlo alebo škrabka

fén

Vianočné remeslá so 4 -ročnými deťmi – zdobenie pastelkami

ručné práce so 4 -ročnými deťmi vianočné voskové pastelky zdobia gule z jedle

Voskové pastelky najskôr rozotrite na jemno a hobliny naplňte do gule. Teraz zahrejte loptičku sušičom vlasov opakovaným potrasením ornamentu, aby boli hoblinky pastelky rovnomerne rozložené. Vaša podpora je v tomto projekte veľmi dôležitá, pretože lopta je veľmi horúca. Najlepšie je držať loptu a vaše dieťa sušič vlasov. Kuchynské rukavice robia pohyb trochu namáhavejším, ale ponúkajú ochranu pred teplom.

Vyrábajte ozdoby na vianočný stromček so 4 -ročnými deťmi ozdoby na vianočné hviezdy

Deťom určite príde super, ak z cukríkov dokážete vytvoriť farebné ozdoby na vianočný stromček. Ak premeníte cukríky na takú nádhernú dekoráciu v typických vianočných farbách, môžete doma veľmi rýchlo vytvoriť špeciálnu atmosféru.

Požadovaný materiál:

Vykrajovače na cookies

Mäty piepornej

Pergamenový papier

špáradlo

páska

Ozdoby na vianočný stromček s vykrajovátkami v tvare srdiečka roztopia hviezdu srdca

Vnútri vykrajovačiek nastriekajte sprej na varenie a položte ich na plech vystlaný papierom na pečenie. Potom nechajte svojho miláčika naaranžovať mäty vo vrstve v rezačkách. Ak máte veľké prázdnoty, môžete ich naplniť strúhanými cukríkmi. Plech vložíme na pár minút do rúry a cukríky necháme rozpustiť na 170 stupňov. Nemalo by vám začať bublať, preto ich nenechávajte v rúre príliš dlho.

Vytvorte si vlastné vianočné ozdoby so 4 -ročnými deťmi, ozdoby, vykrajovače, cukríky

Nechajte krásne tvary dve minúty vychladnúť a potom špáradlo alebo drevenú špajľu namažte olejom. Vytvorte ním dieru v hornej časti ozdoby. Opatrne vyberte vykrajovátko a prevlečte stužku. Nečakajte dlhšie ako 15 minút, pretože potom sú malé umelecké diela už príliš tvrdé a môžu sa zlomiť.

vianočné ozdoby hviezdicové ozdoby ozdôbky so 4 ročnými deťmi Vianoce

Pekné a farebné ozdoby môžete vyrobiť aj so 4-ročnými deťmi z nasledujúcich materiálov:

kartón

žltá FARBA

štetec

Noviny alebo papierová platňa ako ochrana pracovnej plochy

Pony korálky

Remeselné lepidlo

nožnice

ceruzka

páska

drotár vianočné ozdoby s deťmi 4 ročné ozdoby hviezda lepenková farba

Deti v tomto veku môžu sami vykonávať tento jednoduchý a atraktívny ručný projekt. Stačí, ak krabicu vystrihnete do tvaru hviezdy a budete obdivovať krásne vianočné ozdoby, ktoré malé ručičky dokážu vykúzliť. Nechajte ich namaľovať hviezdu farbou, natrite na ňu remeselné lepidlo a pripevnite korálky.

vianočná hviezda drotár s deťmi 4 roky farba vianočných korálikov

Navrhnite vianočné pohľadnice s deťmi

drotár vianočné pohľadnice farebná bublinková fólia pečiatka drotár so 4 -ročnými deťmi vianočné

Náš ďalší DIY projekt s deťmi na Vianoce, tí najmenší môžu z väčšej časti vykonávať aj nezávisle. Výroba vianočných pohľadníc môže byť skutočne zábavná, najmä keď mladistvým je dovolené pridať do kresby veľa farieb. Na vianočnú pohľadnicu na vianočný stromček budete potrebovať tieto materiály:

rôzne akrylové farby

špongia

Prázdne karty / stavebný papier

Bublinkový obal

kartón

nožnice

Lepidlo

štetec

ručné práce so 4 -ročnými deťmi vianočný pozdrav dizajn ručných materiálov

Pomôžte svojmu dieťaťu navrhnúť skvelú vianočnú pečiatku. Vystrihnite trojuholník z bublinkovej fólie. Pracujte opatrne, dávajte pozor, aby ste neprerušili malé balóniky. Potom z hrubého kartónu vystrihnite o niečo väčší trojuholník a prilepte naň bublinkovú fóliu bublinami nahor. Nechajte svoju srdcovku rozdávať na špongii rôzne farby. Teraz je pečiatka pritlačená na atramentovú podložku a umiestnená na prázdnu kartu. Teraz povzbudzujte svoje dieťa, aby jemne vyvíjalo tlak na celú pečiatku, aby bol jasný tlak.

drotár so 4 -ročnými deťmi vianočná bublinková fólia vianočný stromček vianočný pozdrav

Vaše dieťa si celý proces užije a bude hrdé na kartu, ktorú si samo vytvorilo. Nakoniec nezabudnite na vrchol stromu pripevniť malú hviezdičku. Ak chcete rozšíriť skvelú remeselnú činnosť a komplikovať ju, nechajte dieťa, aby si pečiatku vyrobilo samo. Možno napíšte text spoločne a nechajte svoje dieťa ručne iniciály. Môžete vytvoriť iný odtlačok pre každú kartu tým, že vaše dieťa namaľuje jednotlivé vzduchové bubliny štetcom v konkrétnom farebnom vzore..

Ozdobte vianočný stromček voňavými škoricovými ozdobami

vyrobiť ozdoby z jedľových ozdôb ozdoby piecť koláčiky ozdobiť s deťmi

Vďaka týmto škoricovým ozdobám bude váš domov nebesky voňať. Vaše dieťa bude milovať výrobu vianočných ozdôb zo škorice. Na to musíte zmiešať rovnaké množstvo škorice a jablkovej omáčky a vymiesiť na hladké nelepivé cesto. Z jednej šálky každej z týchto dvoch surovín vznikne asi 18 štandardných vykrajovačiek. Vaše dieťa už bude mať pri miesení veľa zábavy. Nechajte svojho miláčika vyvaliť tretinu cesta medzi dvoma vrstvami igelitu.

škoricová jablková šťava pečenie sušienok vykrajovanie vianočných remesiel so 4 -ročnými deťmi

Potom odstráňte hornú vrstvu potravinovej fólie a nechajte dospievajúcich vystrihnúť vianočné motívy. Slamkou urobte naraz dieru na stužku. Vianočné ozdoby pečte na 200 stupňoch, kým nie sú suché a tvrdé. Necháme ich vychladnúť Pri zdobení môžu deti samozrejme kreatívne vypustiť paru.

Vyrobte zlatú modelovaciu hmotu so 4-ročnými deťmi na Vianoce

Vyrobte si z hliny sami zlaté flitre na mince drotársku reťaz so 4 -ročnými deťmi na Vianoce

Hra s modelovačkou a vytváranie rôznych postáv z nej je skutočným potešením pre najmenších. Formovanie cesta rukami má pozitívny vplyv na motoriku a podporuje kreativitu detí. Ak zahrniete tých najmenších do výroby modelovacej hmoty, budú sa hrať ešte zábavnejšie. Tu nájdete skvelé recepty na to, ako si doma vyrobiť farebnú modelovaciu hmotu. Aby ste zodpovedali sviatočnej nálade, môžete z nej urobiť tmel so šumivým zlatom. Potom nechajte svoje dieťa do miesiacej hmoty zapracovať trblietavý prášok, zlaté flitre, klobúčiky a perly. Váš miláčik potom môže položky odstraňovať a skúmať výtlačky alebo vytvárať rôzne figúrky a zdobiť ich.

Zimné DIY projekty – navrhnite vianočný stromček s prekvapením

drotár so 4 -ročnými deťmi vianočné darčeky na vianočný stromček

Tento vianočný stromček obsahuje malé prekvapenia a sladkosti pre vaše deti a vyzerá krásne dekoratívne. Na výrobu jedle budete potrebovať:

Papierový papier v červenej a zelenej farbe

Papierové poháre v červenej a zelenej farbe

Elastické pásy

Remeselný papier

Horúca lepiaca pištoľ

nožnice

kľúč

ceruzka

Kartónová / penová doska

Plniaci tovar (malé hračky, gumené medvedíky, čokolády atď.)

ručné práce so 4 -ročnými deťmi pri výrobe vianočného stromčeka s darčekmi

Nechajte svoje dieťa naplniť poháre vianočnými dobrotami alebo hračkami. Z hodvábneho papiera vystrihnite kruhy a položte ich na otvor papierového pohára. Omotajte gumičku a hrnček, aby držali kruh papiera na svojom mieste. Horúcim lepidlom prilepte poháre na tanier v tvare vianočného stromčeka. Z papiera vystrihnite guľatinu a prilepte ju na tanier. Vaše dieťa teraz bude každý deň prechádzať prstom cez hodvábny papier a tešiť sa na prekvapenie vo vnútri.

Ozdobte vianočné položky s deťmi

ručné práce s deťmi 4 -ročné vianočné tričko zdobí lesk jedle

Pre ešte väčšiu náladu môžete svojmu potomkovi ozdobiť jednoduché jednofarebné tričko. Trblietavý vianočný stromček vyzerá skvele na bielom pozadí a jeho výroba je rýchla. Medzi dve vrstvy látky z trička najskôr umiestnite kúsok lepenky, aby vybraný motív mal krásne rovné kontúry. Teraz navrhnite vianočný stromček z pásov maliarskej pásky a na biele miesta naneste lepidlo. Vaše dieťa samozrejme môže túto úlohu prevziať. Navrchu veľkoryso potraste zelený a zlatý trblietavý prášok. Nakoniec striasajte prebytočný prášok a odstráňte lepiace pásy.