Nápady na vianočné dekorácie

Remeselné nápady na adventné obdobie – vianočné dekorácie s hviezdami a anjelmi

vianočná dekorácia s červenými hviezdičkami ušije nápadité korálky

Vyrobte si krásny Vianočná dekorácia s hviezdičkami a anjelov. Tieto tradičné prvky majú veľkú príťažlivosť a sú v dnešnej dobe obľúbenou voľbou pre adventné dekorácie.

Vianočná dekorácia s hviezdičkami a gombíkmi

vianočná dekorácia s plyšovým ozdobou vianočného gombíka biela

Ušite ozdobný vankúš, ktorý je vypchatý vatou. Potom môžete vankúš okoreniť gombíkmi rôznych veľkostí a tvarov. Týmto spôsobom môžete ozdobiť aj vankúš, ktorý ste už kúpili. Farby na túto vianočnú dekoráciu s hviezdičkami si môžete vybrať v závislosti od zvyšku výzdoby bytu.

Vianočná dekorácia s hviezdičkami z hudobného papiera

vianočná dekorácia s hviezdičkovým papierom romantický dizajn diy dizajn

Používanie hudobného papiera namiesto bežného je v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Dôvodom je vintage efekt, ktorý je vytvorený, čo zase robí náladu romantickejšou. Vhodný na Vianoce! Na túto vianočnú ozdobu vyrobenú z hviezd zrolujte niekoľko papierov a potom ich zlepte, aby vytvorili tvar hviezdy.

Anjeli ako vianočné ozdoby

vianočná dekorácia s hviezdičkami anjel drevená gulička stuha krídlo béžová

Rovnako vhodnou vianočnou ozdobou sú anjeli. A môžete si ich vyrobiť aj sami. Nie je to také ťažké, ako by ste si mohli myslieť. Hlavu môžete navrhnúť pomocou drevenej gule. Krídla môžu byť vyrobené zo širokej škály materiálov. V tomto prípade bola jednoducho použitá pekná darčeková stužka.

Biely anjel ako vianočná ozdoba

vianočná dekorácia s hviezdičkovým drinkom perie fleugel anjel figúrka stromček dekorácie

Tento roztomilý anjel používa perie ako krídla. Tváre môžete navrhnúť jednotlivo. Okrem vianočných ozdôb vyrobených z hviezd vyskúšajte aj pár anjelov.

Vianočné dekorácie s hviezdami a anjelmi – atmosférické nápady

Šišky bobule jedľové vetvy nápady papierových remesiel

Každému remeselnému nadšencovi sa určite bude páčiť nasledujúci nápad – jeden Vianočná dekorácia s hviezdičkami z papiera. Túto nádhernú dekoráciu je možné použiť na ozdobenie darčeka. Jednoducho vystrihnite hviezdu z bieleho kartónu a zložte ju na polovicu uhlopriečky. Potom hviezdu otočte a sklopte zostávajúcu uhlopriečku. Prilepte kamienky na hviezdu alebo postriekajte hviezdu trblietavým sprejom. Môže nielen ozdobiť vianočný veniec, ale môže slúžiť aj ako ozdoba stromčeka.

Vianočné dekorácie s hviezdičkami – nápady na remeslá s domácimi predmetmi

Špagátový krájač na špagáty zelená modrá

Máte niekoľko vykrajovačiek na koláče rôznych veľkostí? Spojte dve vykrajovátka dohromady pomocou červenej stuhy, použite na to tento nápad Vianočná dekorácia s hviezdičkami, na ozdobu vianočného stromčeka.

Remeselné nápady s plsťou

Šijacia plsť zdobí kamienky

Vyrobte si z filcu krásne dekorácie – z filcu vystrihnite niekoľko hviezd a menších srdiečok a prilepte ich alebo zošite. Kamienky v bielej a modrej farbe budú dopĺňať dizajn. Hviezdy spojte a zaveste na okno. úplné!

Vianočné ozdoby s anjelikmi – vyrobte si z papiera malé postavičky

snehové vločky zo zeleného stromčeka pripravia papierovú dekoráciu

Tento nádherný anjel bol vystrihnutý z papiera. Jednotlivé prvky boli potom zlepené – a ten atmosférický je nádherný Vianočná dekorácia s hviezdičkami a anjeli pripravení na stôl. Ak by ste chceli v dome navodiť sviatočnú atmosféru, môžete vyjadriť niekoľko postáv anjela a potom nimi ozdobiť biele taniere. Tu nastupuje technika decoupage.

Skrášlite staré dekorácie stromčeka technikami maľovania

skrášliť staré vianočné ozdoby, vymaľovať originálnym, kreatívnym spôsobom

Ležia vám niekde vo vašom dome jednoduché plastové figúrky anjelov? Môžete im dať nový vzhľad s trochou farby. Zodpovedajúca farba na kov z remeselného obchodu sa dá premeniť na vintage dekorácie.

Lahodné prekvapenie pre deti

Ručná dekorácia Vianočná figúrka anjela pečie lahodné perníky

Pripravte svojim deťom milé prekvapenie – upečte perníky a vykrajujte ich vykrajovátkom na anjelika. Tieto ozdoby na stromček vydržia dlho – a zaručene budú chutiť!

Dekorácia vo vintage štýle

vinobranie vianočné dekorácie perly staré strieborné prvky

Ušite hviezdu z látky

Ozdobte na Vianoce nápady remesiel látkové deti krásne nápady na šitie

Ozdobte tanier technikou decoupage

Decoupage anjelské prvky krásna slávnostná nálada

Vianočné ozdoby s hviezdičkami balia pekný nápad