Nápady na vianočné dekorácie

Ozdobte vianočnú záhradnú lavicu – nápady na očarujúce vianočné dekorácie vonku

záhradná lavička na vianoce vyzdobiť vchod do domu moderný vankúš na hodenie jedľa dverný veniec

Keď sa veľmi skoro večer stmieva a už padá prvý sneh, trávime čoraz menej času vonku v záhrade. Záhradný nábytok je nielen obzvlášť užitočný v lete, ale tiež v zime zanechá váš záhradný raj menej opustený. Priestor na sedenie je teraz možné použiť na dekoračné účely a ponúka perfektné prostredie pre rôzne dekoratívne úpravy. Ak si chcete vyrobiť vianočné ozdoby sami, nájdete tu skvelé tipy, návrhy a nápady. V dnešnom článku nájdete inšpiráciu, ako si môžete ozdobiť záhradnú lavičku na Vianoce a vytvoriť tak nádhernú atmosféru.

Ozdobte vianočnú záhradnú lavičku jedľovou zeleňou a vianočnými aranžmánmi

záhradná lavička na vianoce ozdobte jedľový zelený košík šišky

Na Vianoce môžete z jedľovej zelene vytvoriť veľa úžasných vecí. Ak si chcete aj vy ozdobiť záhradnú lavičku, môžete sedadlá a operadlá prikryť borovicovou zelenou. Ak sa počas adventu radi prechádzate po lese, jednoducho nazbierajte jedľové konáre a položte ich voľne alebo do malých manžiet na záhradnú lavičku. Rôzne zimné kvety a šišky natreté na bielo poskytujú skvelé farebné a zimné akcenty.

jedle zelené vianočné stromčeky vyrábajú vianočné ozdoby vonku

Krásne vianočné aranžmán je vynikajúci spôsob, ako ozdobiť Vianoce vonku. V mrazuvzdornej nádobe si môžete sami vytvoriť krásne usporiadanie jedľových konárov, cyprusov, brečtanu a imela a ozdobiť ich guličkami vianočného stromčeka, rôznymi figúrkami, hviezdičkami, sušeným ovocím alebo žiarivými, jasne červenými okrasnými jablkami. Dokonca aj malý zväzok okrasných jabĺk na záhradnej lavičke vyzerá skvele na vianočnú výzdobu vonku.

Ozdobte vianočnú záhradnú lavičku mini ihličnanmi

záhradná lavička na Vianoce ozdobte vankúše na hodenie verandy

Na vianočné ozdoby v záhrade sú ihličnany obzvlášť vhodné na navodenie slávnostnej nálady. Malý vianočný stromček v kvetináči bude dobre vyzerať na záhradnej lavičke. Či už strom necháte tak alebo ho ozdobíte rovnako nádherne ako vianočný stromček vo svojej teplej obývačke, je len na vás.

vyrobte si lampióny vianočnú ozdobu mimo seba

Ak chcete ozdobiť záhradnú lavičku malou jedľou a chcete kreatívne vypustiť paru, môžete si z jedľových konárov vyrobiť krásnu a originálnu jedľu sami. Zbierajte jedľovú zeleň a vložte ju do vysokej vázy alebo vedra. Pokiaľ ide o zdobenie vianočného stromčeka, môžete popustiť uzdu svojej fantázii a nechať mini vianočný stromček vyzerať odlišne pomocou trblietavých perlových náhrdelníkov a rôznych ozdôb.

Vianočné ozdoby v záhrade so samostatným vencom

stoličky do záhradného nábytku vianočné vence dekorácia stola

Útulnú a príjemnú atmosféru môžete vytvoriť vo svojej záhrade alebo na verande pomocou kreatívnych vencov z vždyzeleného stromu. Záhradná lavička alebo inak holé sedenie svieti vo sviatočnom svetle a navodí vám skvelú a pokojnú slávnostnú náladu. Domáci veniec je možné rýchlo zviazať a ozdobiť lesklými guľkami, červenými bobuľami, šiškami alebo zvončekmi.

Ozdobte vianočnú záhradnú lavičku tematickým písmom

rozprávkový svetelný vankúš jedľa vianočná dekorácia vonku

Pozrite sa na túto príjemnú a moderne vyzerajúcu vianočnú dekoráciu pri vchode do domu. Malá drevená lavica vedľa vchodových dverí zaujme žiarivo červenými ozdobnými vankúšmi, zimnými motívmi a rozprávkovými svetlami a pôsobí veľmi domácky. Oko okamžite padne na vpísanú tabuľu, ktorá s vianočnou piesňou alebo básničkou navodí harmonickú atmosféru. „Veselá oslava“ alebo „Veselé X-Mas“ urobí radosť nielen vašim hosťom, ale aj každému, kto sa náhodou pozrie do záhrady..

Vyrobte si vianočné ozdoby mimo seba pomocou dekoratívnych vankúšov a textilu

Vianočná ozdoba záhradnej lavice jednoducho vankúš

Ak chcete v záhrade jednoduchú a decentnú dekoráciu, veľa dosiahnete aj pomocou textilu. Na bielu lavičku v tejto elegantnej záhrade boli umiestnené dva ozdobné vankúše v bielej a červenej farbe. Obľúbené zimné farby okamžite prebudia asociáciu s najkontemplatívnejším festivalom a pôsobia štýlovo a vznešene. Okrem červenej, bielej a zelenej vyzerá slávnostne aj zlato a striebro.

stropný veniec vianočná hviezda vianočná ozdoba na Vianoce

Ak chcete svoj dom a záhradu vyzdobiť slávnostne, je vhodné udržať výzdobu v jednom štýle. Ak ste sa rozhodli pre moderný, elegantný a minimalistický interiér, ale chcete, aby vonkajšia časť žiarila v teplom štýle vidieckeho domu, mali by ste tieto dve jednotky od seba oddeliť.

biela červená vianočná dekorácia deka vankúš pletený vianočný stromček

Aby vytvorila vianočná atmosféra vo vašej záhrade, slávnostná vonkajšia výzdoba nemusí byť nevyhnutne svieža a pompézna. Pletený dekoratívny vankúš a útulná, teplá dekorácia v škandinávskom štýle nechávajú láskyplne ozdobený vianočný stromček vyniknúť, ale vďaka svojej jednoduchosti pôsobia veľmi očarujúco a štýlovo. Jemné vence nad záhradnou lavicou zachytia farebné odtiene guličiek vianočného stromčeka a urobia zimnú výzdobu harmonickou..

záhradná lavička na vianoce ozdobte vankúše jedľou

Nevadí vám zima a využívate každú príležitosť, aby ste si večer vychutnali šálku kávy alebo aromatické varené víno na čerstvom vzduchu v záhrade, na verande alebo na balkóne? Dekoračné vankúše s tematickými zimnými poťahmi na vankúše sú nielen útulné, pohodlné a udržia vás v teple, ale sú tiež nepostrádateľnými spoločníkmi počas adventného obdobia. Vďaka obliečkam na vankúše so skvelými motívmi, ako sú hviezdičky, jedle, soby, Santa Claus a nádherná zimná krajina, možno záhradnú lavičku nádherne vyzdobiť na Vianoce.

Ozdobte vianočnú záhradnú lavičku darčekovými krabičkami

darčeky ozdoby na vianočný stromček šiškový veniec

Ak chcete záhradnú lavičku vyzdobiť moderne, môžete namiesto jedľovej zelene a ozdôb použiť darčekové balenie. Táto myšlienka sa ľahko realizuje a na záhradnom nábytku skvele upúta pozornosť. Peknú dekoráciu môžete vytvoriť z prázdnych kartónových škatúľ, ktoré zabalíte do zvyšného baliaceho papiera alebo použijete farebný plastový obal. Dokončovacie úpravy môžete dodať vlastnoručne vyrobenými darčekovými krabičkami s darčekovými stuhami alebo roztomilými mašličkami. Pre jednotnú dekoráciu môžete darčeky rozdať pozdĺž záhradného chodníka alebo ich ozdobne zavesiť na stromy.

Vytvorte vianočné ozdoby vonku pomocou lampášov

lampáš rustikálna vianočná dekorácia záhrada vonku

Ak chcete vo vonkajšom priestore vyčarovať skvelé svetelné akcenty, hodia sa najmä vianočné lampióny. Bez ohľadu na to, či dávate prednosť jemnému a teplému svetlu sviečok, alebo dávate prednosť vytvoreniu iskrivej kompozície s LED žiarovkami, lampáše sú skvelými dekoratívnymi prvkami, ktoré majú dekoratívnu hodnotu a prinášajú teplo do chladných decembrových večerov..

vianočná výzdoba záhradný hladký veniec strop

Jedna veľká alebo niekoľko malých sklenených lampášov je vynikajúcim nápadom na dekoráciu záhradnej lavičky. S nimi môžete vytvoriť originálnu vianočnú dekoráciu podľa svojho vkusu. Úchvatne skvelý efekt dosiahnete napríklad tak, že do lampiónov umiestnite jedľové alebo šiškové šišky a pridáte LED vianočné osvetlenie. Jednoduchý veniec s malými svetlami stačí na šírenie slávnostnej nálady.