Nápady na vianočné dekorácie

Láskavo baliace darčeky k peniazom na Vianoce: nápady na vianočné darčeky s osobným dotykom

peňažné darčeky na nápady na vianočnú výzdobu vianočného stromčeka

Obdobie adventu je za dverami a s očakávaním krásnych sviatkov rastie aj počet vianočných darčekov, ktoré je možné ešte kúpiť. Dokonalý darček by mal byť kreatívny a užitočný zároveň. Uspokojiť vkus vkusu príjemcu však vo väčšine prípadov nie je jednoduchá úloha. A alternatíva – bankovka v obálke – sa mnohým zdá príliš nudná. So správnym balením darčeky za peniaze urobia Vianoce oveľa viac a zaručene vám vyčaria úsmev na tvári. Predstavujeme niekoľko nápadov na vianočné darčeky s osobným nádychom, s ktorými máte priamy hit. A čo je na tom najlepšie: Láskyplné balenie zostáva ako pekná spomienka aj dlho po tom, čo už boli peniaze vynaložené.

Vianočné darčeky: kreatívne balenie je dôležité!

peňažné darčeky na vianočné čačky vianočná hviezda záhyby iskrí

Každý sa teší na láskyplne zabalený dar peňazí: Kreatívne balenie vytvára most medzi súčasnosťou s wow faktorom a praktickým darčekom. Tu je niekoľko nápadov, ktoré si urobíte sami, ktoré vytvoria vianočnú atmosféru pri slávnostnom stole:

Naplňte vianočnú guľu: Vianočná guľa je jednou z najobľúbenejších a najkrajších vianočných ozdôb. Či už ako ozdoba vianočného stromčeka alebo ako súčasť aranžovania pri stole: ukazuje sa, že je skutočne všestranný. Je tiež ideálny ako obal na peňažné dary. Na výber je množstvo možností dizajnu. Guľôčky vianočného stromčeka láskyplne zdobené trblietkami, kamienkami a zlatou farbou a plnené valcovanými bankovkami poskytujú očarujúce prekvapenie. Fotografia Vianočná cetka sa predstavuje štýlovo, puristicky so žiarou zloženou do vianočnej hviezdy. ona je tu k dispozícii.

peňažné darčeky na Vianoce personalizujte sušienku Naplňte sušienky

Personalizovaná nádoba na sušienky: Samotná dóza na sušienky je pekným vianočným darčekom. S rytinou sa stáva individuálnym životným doplnkom. Pre prispôsobený dizajn kliknite tu. Darček je samozrejme ešte krajší, ak je doplnený výplňou. Oslaďte život obdarovaného čokoládovými mincami a skryte medzi nimi niekoľko euromincí. Najmä deti budú z tohto nápadu nadšené. Sušienky môžete tiež naplniť plochými skladanými bankovkami pomocou pinzety.

Peňažné darčeky s osobným kontaktom na Vianoce

peňažné darčeky na vianočný vianočný stromček peňažné účty skladacie sušienky

Mimochodom, s trochou zručnosti a praxe sa dajú bankovky poskladať na množstvo malých postáv, akými sú anjeli, vianočné stromčeky alebo vianočné hviezdy. Vďaka tomu sú skladacie motívy vrcholom slávnostného večera. Ak sa rozhodnete pre vianočné darčeky s peniazmi origami, určite by ste si mali dať na ručné práce. V závislosti od počtu darčekov a náročnosti môže zloženie účtov trvať 30 minút až niekoľko hodín.

peňažné darčeky na vianoce vyrobte si menovky sami

Štítky na peniaze Tinker: Zložte bankovky do rôznych tvarov a upevnite ich šnúrkami. Hotovými štítkami s peniazmi môžete ozdobiť predmety, ktoré môže príjemca používať po dlhú dobu. Napríklad rámy na obrázky a fotografie, fľaše, obliečky na vankúše, vázy, čajníky, sklenené zvončeky atď. Sezónne izbové rastliny, ako napríklad vianočná hviezda a jedľa, sú vždy obľúbené.

peňažné darčeky na vianočné prianie čižmy peňažné poukážky

Ozdobte vianočné pohľadnice bankovkami: Klasické vianočné prianie sa pri troche kreativity môže zmeniť na originálny dar peňazí. Ide skôr o hľadanie vianočnej pohľadnice s vhodným motívom. Či už vo vianočnej čižme s malou štrbinou alebo na Santových saniach, skladané bankovky je možné pripevniť na blahoželanie páskou.

peňažné darčeky na Vianoce personalizujte pokladničku

Dizajnová pokladnička: Ak sa obdarovaný chystá na svadbu, plánuje diaľkový výlet alebo sa jednoducho blíži k pohybu, dar peňazí, ktoré je možné flexibilne použiť, je presne to pravé. Ak chcete ísť ešte o krok ďalej, môžete darovať osobne navrhnutú pokladničku. Darčekový súbor bude mať zaručený úspech.

Či už ide o vianočnú guľu, zaváraninový pohár, pokladničku alebo fľašu: Ak hľadáte perfektný vianočný darček pre rodinu, na personello ho zaručene nájdete. Nechajte svojej kreativite voľný priebeh a ozdobte darčeky rodinnými obrázkami alebo vianočnými pozdravmi. Mimochodom, na Vianoce vás čaká mnoho ďalších inšpirácií – tu sú nápady remesiel. Dúfame, že sa vám bude páčiť vlastná výroba a balenie!

peniaze darčeky vianoce ďalšie inšpirácie nápady