Nápady na vianočné dekorácie

Adventné kalendáre vyrobené vlastnými rukami v piatich variáciách na imitáciu

domáce-advent-kalendár-imitácia-boxov-kartón-malé-deti-darčeky

Prázdninová sezóna sa oficiálne začala! Na premýšľanie o správnych dekoráciách na zimné obdobie nie je nikdy priskoro. Adventný kalendár je pre vianočné obdobie absolútnou nevyhnutnosťou. Krásna tradícia, ktorú oceňujú deti i dospelí. Ponúkame vám 5 nápadov na domáce adventné kalendáre, ktoré je ľahké napodobniť.

Nápady na adventné kalendáre vyrobené vlastnými rukami

adventné kalendárne boxy kartónové plastové hračky pre zvieratá

domáci adventný kalendár plastová farba hračky pre zvieratá biela

adventný kalendár drotár kartónové škatule hračky pre zvieratá červený nos

Laurel z Bublinkový život navrhla „divoký“ adventný kalendár s plastovými hračkami pre zvieratá z second handu. S bielou farbou v spreji a roztomilým bobulovým nosom sa premenia na dokonalú vianočnú výzdobu. Malé kartónové škatule môžete naplniť sladkosťami a ak organizujete večierok, dajte ich svojim hosťom.

Marie-Laureho vlastnoručne vyrobený adventný kalendár

drotár adventný kalendár nápad doily cut lepidlo

Marie-Laure z La Maison de Loulou  navrhla adventný kalendár, ktorý kombinuje jemné detaily s jednoduchým dizajnom. Kartónové šperkovnice získajú s týmto šikovným nápadom druhý život. Aby mala škatuľka slávnostný nádych, je každá škatuľka ozdobená kúskom ubrousku. Ak nemáte škatule, môžete si ich vytvoriť pomocou bezplatných šablón online.

okrúhle kovové plechovky s magnetom na zadnej strane

domáci adventný kalendár napodobňujúci magnet z okrúhlych kovových boxov

domáci adventný kalendár kovové konzervy kruhový magnet

Tento adventný kalendár od Twig & Thistle je skvelý projekt s okrúhlymi kovovými plechovkami. Magnetický chrbát vám umožňuje zmeniť usporiadanie kalendárov, kým uplynie čas do Vianoc. A sú perfektné pre malé sladkosti a cukríky. Keď skončia Vianoce, tieto plechovky si môžete nechať do budúceho decembra alebo ich môžete použiť na organizáciu papiernických potrieb, ako sú kancelárske sponky a špendlíky.

farebné vyberacie boxy

drotársky adventný kalendár pestrofarebné vykladacie boxy skladajte

domáci adventný kalendár vyberte farebné škatule

Ak ste fanúšikom jasných farieb, potom je tento adventný kalendár vyrobený od Kelly perfektné pre teba. Tento adventný kalendár so sebou nevyberá žiadnu z tradičných červených a zelených farieb. Plochý kartónový povrch ponúka možnosť jednoducho naň nalepiť číslice. Hrajte sa s rôznymi druhmi písma a veľkosťami a získajte zábavný, eklektický vzhľad. Ak si chcete políčka prispôsobiť, môžete použiť aj mená rodinných príslušníkov na konkrétne dni.

Mini hlinené hrnce v červenej a bielej farbe

domáci adventný kalendár, malé hlinené hrnce, červeno -biele pytlovina

adventný kalendár malé hlinené hrnce červená biela dekorácia stromčeka guľa

Aj keď tieto hlinené hrnce, používa Alix z Riffled Life, sú malé, urobíte veľký dojem. Na opravu číslic naneste retušovacou ceruzkou, štetcom alebo dokonca lakom na nechty. Aby zvedavé deti nevideli, čo je v hlinených hrncoch, sladkosti schovávajú do vrecoviny.