Nápady na tetovanie

Biele henna tetovanie je najnovším trendom roka: DIY návody a skvelá inšpirácia na napodobnenie!

Ak ste v poslednej dobe prezerali svoje sociálne siete, určite ste si všimli nádherné biele tetovanie na Instagrame a Pintereste. Početní influenceri a hviezdy predvádzajú svoje úchvatné umelecké diela v celej svojej kráse. Klasické tetovanie hennou bolo vždy veľmi obľúbené, ale tento rok prichádza nový a zaujímavejší variant. Biele tetovanie hennou je zúrivosťou a ozdobuje naše telá jedinečným a krásnym spôsobom. Zvlášť v lete, keď je pokožka krásne opálená, si jemné tetovanie príde na svoje. V našom článku vám povieme, čo presne stojí za najnovším módnym trendom a ako si môžete dych vyrážajúce letné tetovanie vyrobiť sami!

Vyrobte si letné tetovanie sami Návrhy tetovania Henna

Myslíte si, že tetovanie je krásne, ale nemôžete sa do toho pustiť alebo by ste radšej chceli vedieť, ako bude tetovanie vyzerať, než sa pustíte pod ihlu? Alebo možno máte chuť na malú zmenu na leto? Potom ste v dobrých rukách s dočasným tetovaním hennou! Tetovania sú k dispozícii v mnohých rôznych prevedeniach a sú najčastejšie navrhnuté na nohách, rukách alebo chrbte. Biele umenie je skutočným pútačom pozornosti, najmä s opálenou alebo tmavšou pokožkou.

Čo presne sú tetovanie bielou hennou?

Henna tetovanie, tiež nazývané mehndi, je telesné umenie, ktoré má svoj pôvod v Ázii. Ruky a nohy nevesty sú namaľované večer pred svadbou. Henna je rastlina nachádzajúca sa v Indii, severnej Afrike a na Strednom východe. Na vytvorenie farby pre tetovanie sa listy pomelú a vyrobí sa z nich pasta, ktorá sa potom nanesie na kožu. Henna tetovanie zvyčajne trvá 5 až 6 týždňov a je obzvlášť obľúbené v lete. Prirodzene získaná hena sa však vyskytuje iba v červenohnedých odtieňoch. Z tohto dôvodu je výraz „tetovanie bielej henny“ nesprávny, pretože nič také neexistuje. Ale pretože obrázky pripomínajú skutočný orientálny vzhľad henny, prezývajú ich aj kozmetické a kadernícke štúdiá.

Vytvorte si krásne letné tetovanie sami – jednoduché pokyny krok za krokom

Letné tetovanie robí bielu hennu sami, čo to je

Spravidla biele tetovanie henou v kozmetickom alebo kaderníckom salóne stojí okolo 25-30 eur a vydrží až 10 dní. Cítite sa trochu kreatívne a chceli by ste sa k trendu priblížiť sami? Našťastie je to veľmi jednoduché! Postupujte podľa našich podrobných pokynov a za menej ako 1 hodinu si môžete užiť svoje nové tetovanie bielou hennou. Existuje niekoľko možností, ako si udržať vzhľad. Ktorý z nich si vyberiete, je na vás – všetky fungujú rovnako dobre!

  • Biela farba tela je pravdepodobne najľahší spôsob, ako si urobiť biele tetovanie hennou sami. Všetko, čo potrebujete, je kvalitná farba na telo, jemný štetec a ak nemáte pevnú ruku, šablóna podľa vášho výberu..
  • Kozmetické lepidlo – Jedná sa o biele lepidlo, ktoré sa používa hlavne na pripevnenie protéz na kožu. Tento variant vydrží o niekoľko dní dlhšie ako biela telová farba a zvyčajne sa dá nanášať ako klasická henna pasta. Aby ste získali dodatočný lesk a aby si vaše tetovanie s bielou hennou ešte lepšie získalo svoje vlastné vlastnosti, môžete lepidlo posypať voľnými očnými tieňmi alebo práškom, kým úplne nevyschne. Potom, čo ste vytvorili dizajn, nechajte pastu 15-20 minút zaschnúť a potom zotrite zvyšky jemným štetcom.

Biele tetovanie vyzerá nádherne na opálenej koži

biele henna tetovanie na rameno malé tetovanie pre ženy

Biele tetovanie henou je neuveriteľne pekné a vzrušujúca možnosť, ako si v lete ozdobiť telo. Malé motívy je možné rýchlo aplikovať, pôsobia filigránsky a sú ideálne, ak sa chcete pomaly približovať k trendu. Ruky a zápästia patria medzi najobľúbenejšie časti tela na dočasné tetovanie.

Motív tetovania mandaly znamená, že si urobíte letné tetovanie sami

Henna tetovanie je skvelé – o tom niet pochýb. Biely atrament však robí celý dizajn ešte vzrušujúcejším a dodáva vašej pokožke nádherný lesk. Biele tetovanie hennou na chrbte alebo ramenách vyzerá neuveriteľne žensky a skutočne púta pozornosť. Najpopulárnejšími motívmi sú najmä krásne mandaly alebo geometrické vzory.

Biele henna tetovanie – viac skvelých nápadov a inšpirácie na napodobenie

Tetovanie na paži pre ženy dočasné letné tetovanie urobte sami

Nápadné, elegantné a elegantné zároveň – tetovanie na nohe je medzi ženami stále obľúbenejšie

Dočasné tetovanie chodidla Letné tetovanie urobte to sami

Doprajte svojmu outfitu hravý boho nádych tým, že si sami urobíte jemné letné tetovanie

Ručné tetovanie pre ženy si urobte letné tetovanie sami

Elegantné a úplne bezbolestné – tetovanie bielou hennou je skvelou alternatívou k trvalému tetovaniu

Ženy s tetovaním na zápästí si vyrábajú biele tetovanie hennou samy

Dizajn si príde na svoje so správnymi šperkami

Vytvorte si biele tetovanie hennou sami v mandľovom tvare

Malé tetovanie na stehne je dokonalým vrcholom pre tieto horúce letné dni

Vyrobte si letné tetovanie sami Henna tetovanie biele

Ozdobte svoje biele tetovanie hennou malými kamienkami, aby dizajn získal jedinečný a osobný nádych

Tetovanie s bielou hennou nápady na tetovanie na ruke si urobíte letné tetovanie sami

Biele tetovanie má upokojujúci a relaxačný účinok

Biele tetovanie hennou, trendy v tetovaní na rukách, malé svadobné tetovania

Maľovanie na telo je skvelé na svadbu alebo inú oficiálnu príležitosť

Ako si vyrobiť biele tetovanie hennou sami Návod na nápady pre malé tetovanie pre ženy

Letné tetovanie dodáva exotický a šťastný nádych

Biela henna tetovanie trend letné tetovanie dočasné urobte seba

Aby váš pohľad nepôsobil príliš preplnene, radšej sa vyhnite pútavým ozdobám nechtov

biele henna tetovanie samy o sebe znamenajú návrh tetovania mandaly