Nábytok

Zdá sa, že sivú a žltú pohovku rozrezal nôž

sedačka v sivej a žltej taburetke v dizajne nábytku Schlitz

Originálnych kusov nábytku je v dnešnej dobe nespočetné množstvo. Napriek tomu je každý svojím spôsobom pôsobivý a možno ho vnímať ako umelecké dielo. To isté platí aj pre to Sivá a žltá sedačka, ktoré by sme vám chceli predstaviť v tomto článku. Dizajn pochádza z britskej Charlotte Kingsworth. K pohovke je tiež stolička.

Sivá a žltá pohovka so zodpovedajúcim pohovkou

sedačka v sivom a žltom prevedení v modernom štýle

Zvláštnosťou dizajnu je, že sa zdá, že nábytok bol rozrezaný nožom. V stoličke tak vznikne slot, ktorý je perfektný aj na ukladanie časopisov alebo iných vecí. Pohovka sa, zdá sa, otvára ako rana, cez ktorú „vychádza“ žltá tkanina. To predstavuje pôvodné sedadlo. Okrem toho má sedačka tvar valca. Ostatné tetilie sú sivé. Šedá a žltá pohovka a taburet majú tiež rovné kovové nohy. V prípade pohovky sa tieto končia polkruhovým tvarom, ktorý pohovku objíma. Kožený opasok svetlej farby zároveň chráni tkaninu sedačky pred oderom.

Sivá a žltá sedačka – kovové nohy

sedačka šedá žltá noha kovový moderný okrúhly kožený opasok

V nasledujúcom texte sa môžete pozrieť na niekoľko ďalších obrázkov modernej a neobvyklej pohovky v šedej a žltej farbe. Potom budete určite chcieť taký model. A ako si myslíme, bude vyzerať dobre v každom modernom štýle zariaďovania!

Žltý slot v šedej stolici

pohovka šedá žltá stolička nápad na slot na tkaninu

Šedá taburetka sedačky s otvorom na odkladanie časopisov

sedačka v prevedení taburetky do časopisov v sivej a žltej farbe

Náčrt pohovky od Charlotte Kingsworthovej

pohovka sivá žltá skica dizajn charlotte kingsworth

Dizajn od Charlotte Kingsworthová.