Nábytok

Wellness nábytok – kokon „vodných postelí“

Wellness nábytok - kokon vodných postelí

Z Kokon „vodných postelí“ nie je len moderným kusom nábytku. Je to tiež nový wellness koncept úplného relaxu, pohodlia a pôžitku. Futuristicky elegantná kapsula má tvar kokónov priadky morušovej a tiež nám pripomína výzdobu sci -fi filmu. Chcete bledú spomienku podobnú maternici? Ak áno, toto je ten pravý Kokon vodných postelí presne to, čo potrebuješ.

Kokon „vodných postelí“ – úplné pohodlie a relaxácia

Wellness nábytok - kokónový dizajn vodných postelí

Kapsula vás izoluje od vonkajšieho prostredia a pošle vás do krajiny absolútneho pohodlia a relaxácie. Po 20 a viac minútach sa v tomto výnimočnom nábytku budete cítiť svieži a v pokoji s okolitým svetom. Všetky problémy úplne zmiznú, cítite sa ako dieťa plávajúce v beztiažovom stave. Efekt „plávania“ alebo „ako maternice“ vyplýva zo vstavaného vodného matraca, ktorý je založený na známych wellness stoličkách Wasserbettens. Wellness stoličky z vodných postelí sú distribuované vo viac ako 550 rôznych hoteloch po celom svete.

rôzne možnosti zvuku v kokóne „vodných postelí“

Wellness nábytok - kokon vodných postelí - fialový

Ďalšou súčasťou terapeutického účinku je to upokojujúci zvuk, ktorý je integrovaný v kokóne. Existuje niekoľko rôznych zvukových možností. Môžete si vybrať priestorový zvuk, zvuk vo vodnom lôžku, so slúchadlami alebo bez nich. Pocit miernych vibrácií v matraci dodáva chladivý pocit, relaxačnú masáž.

relaxačná masáž v kokóne „vodných postelí“

Wellness nábytok - moderný kokon vodných postelí

Hneď ako bude Konkon zatvorený, prenesiete sa do iného sveta. Už nebudú žiadne rušenia, žiadne problémy, iba skutočný pokoj a pohodlie. Táto kapsula má veľmi príjemné mäkké osvetlenie, vďaka ktorému sa budete cítiť chránení a tiež uvoľní oči. To Konkon dizajn je inšpirovaný rôznymi formami prírody. Je vhodný na zariadenie domácnosti alebo do kúpeľného centra. Osvetlenie, krásne, pokojné zvuky, vodný matrac a jedinečný dizajn Konkonu sú kľúčom k skutočnému zážitku relaxácie. Hneď ako vstúpite do tejto mimoriadnej kapsuly, budete vedieť, čo je to pohodlie.

skutočný pokoj a pohodlie v kokóne „vodných postelí“

Wellness nábytok - relaxácia v kukle vodných postelí