Nábytok

Trendové nápady pri zariaďovaní – modulárne policové systémy, ktoré si môžete zostaviť sami

Police obývacia izba tmavé drevo zaujímavé žlté nápady na zdobenie

Inovatívna spoločnosť z Düsseldorfu Mymito predstavila svoj nápad pre modulárne policové systémyLakte. Elegantný a originálny dizajn ponúka praktické a zároveň kreatívne riešenie pre moderné zariadenie vášho domova alebo kancelárie. A Online konfigurátor umožňuje rôzne farebné a modelové kombinácie – zákazníci sa tak stanú samotnými dizajnérmi a môžu si vytvoriť perfektný kus nábytku podľa vlastných preferencií a usporiadania miestnosti. K dispozícii je viac ako 25 rôznych modelov modulov, ktoré je možné navzájom kombinovať. Tak vzniknú praktické a jedinečné nástenné police, ktoré ponúkajú úložný priestor pre knihy, spisy alebo časopisy a CD. Šikovný zásuvný systém umožňuje rýchlu montáž a je ideálny pre miestnosti so špecifickým tvarom / ako sú šikmé stropy.

Modulové policové systémy – trendové farebné kombinácie a nápady na dizajn

Nástenný policový systém dizajn obývačky stena prírodný kameň stena ružový koberec

Zelená a modrá dominujú trendom v zariaďovaní v roku 2013. Aby ste dosiahli maximálny efekt, skombinujte ich s bielou. Pestrofarebné nástenné police vo viac ako troch farbách určite upútajú pozornosť v miestnostiach s inak jednoduchým, puristickým interiérom. Orech prírodnej farby dreva je nadčasový a vždy zostane v trende. Coral je a zostáva obľúbenou voľbou pre nábytok vo vintage štýle aj tento rok. Červená modulárne policové systémy sú pre silné osobnosti. Červená dominuje miestnosti – a môže vytvárať akcenty v čiernobielej minimalistickej schéme. Ak ste fanúšikom škandinávskeho interiérového dizajnu, môžete sa rozhodnúť pre malé žlté nástenné police – obzvlášť dobre sa budú hodiť do obývačky s bielymi stenami a kobercom s čiernobielymi pruhmi.

Modulové policové systémy – tipy na konfiguráciu

Policový systém biely interiér obývačky dizajn steny obývačky

Náš tip na konfiguráciu – skombinujte otvorené nástenné police s krabicami. Zaveste rôzne veľkosti a dĺžky kociek po celej stene, aby bol dizajn vzrušujúci. Ak sa presťahujete, môžete v novom byte prestavať jednotlivé časti. Popustite uzdu svojej kreativite a predstavivosti – a staňte sa sami dizajnérom svojho nového konceptu interiéru!

Moduly White Cubit pre puristické zariadenie

biely nástenný policový systém moderná dekorácia

Farebné lakte pútajú pozornosť

Steny fialových oranžovožltých knižníc lakťov

 Nástenné police v klasickej farebnej kombinácii

Nástenné police Dizajn rohovej police Cubits

Moderné, kreatívne a praktické – Cubits

Poličky na lakte pestrofarebné dúhové farby

Inovatívny upínací systém pre jednoduchú montáž

Drevené police detaily praktický montážny montážny systém

Modulový policový systém pre moderný interiér

Kreatívne modulárne systémy Cubit poznajú skutočné drevo

Cubits sú ponúkané v mnohých trendových farbách

farebné poličky na knihy konfigurácie nábytku pre domácich majstrov nápad na dekoráciu