Nábytok

Smania – báječný dizajnérsky nábytok z Talianska

dizajnový nábytok Taliansko od smania wood

Výrobca Smania vyrába jedinečné a báječné Dizajnový nábytok z Talianska o. Kolekcia nábytku je nádherná a luxusná. Bohatá vízia a zložité ozdoby nám uveria, že tento nábytok bol vytvorený v 21. storočí. Taliansky výrobca vyrába nábytok od roku 1979. Jedná sa o jeden z najluxusnejších a najbohatších dizajnov nábytku z Talianska, ktoré sú práve k dispozícii.

 Dizajnový nábytok z Talianska – tradícia sa stretáva s inováciou

dizajnérsky nábytok taliansko z kancelárie smania

Za každým kusom nábytku je historický kontext. Remeselníci v Smánii používajú mnoho tradičných výrobných metód z minulosti, ale vždy ich kombinujú s technickými inováciami zo súčasnosti. „La Brianza“ je fascinujúca štvrť na okraji Milána. Existuje historické miesto, kde sú „Artigiani di Mobili“, špeciálni nábytkári, stále najkrajšími Dizajnový nábytok z Talianska vyrábať. Väčšina týchto exkluzívnych štúdií sa nachádza v rodinných domoch. Extrémne vysoká kvalita ručne vyrobeného nábytku láka podnikateľov a zberateľov z celého sveta. Smania si tam objednáva svoje exkluzívne zbierky nábytku.

 Dizajnový nábytok z Talianska – jedinečné remeselné spracovanie

dizajnový nábytok Taliansko od smania modrá stolička

Výrobný proces tohto Dizajnový nábytok z Talianska je veľmi komplikovaný a časovo náročný. Jedinečné línie a báječné ozdoby môže vyrobiť len niekoľko mimoriadne kvalifikovaných remeselníkov. K tomu sa vyberie len to najkrajšie drevo z príslušnej sezóny, ktoré sa potom štýlovo spojí s bohatými a jemnými farebnými nuansami. Opulentný efekt je v konečnom dôsledku zdokonalený luxusnými tkaninami, ktoré sú použité. Obrázky, ktoré sme vybrali, ukazujú jedinečné kusy nábytku, ktoré so sebou prinášajú ducha minulosti a ponúkajú inovatívne a živé dizajnérske riešenia.

Luxusný nábytok do obývačky v modrej farbe

dizajnový nábytok z Talianska od smania obývací priestor

Dizajnová sedačka z tmavej kože od Smania

Dizajnový nábytok z Talianska od smania pohovka sivá

Spálňa s elegantným dizajnom v šedej farbe

dizajnový nábytok taliansko zo spálne smania

Bohatý vstupný priestor s modrým kreslom

dizajnový nábytok Taliansko od smania lounge blue

Luxusný kancelársky nábytok z Talianska

dizajnérsky nábytok Taliansko od smania büro