Nábytok

Ergonomický dizajn – stolička Eidos od spoločnosti Nuvist

Ergonomický dizajn - stolička Eidos od spoločnosti Nuvist

Z ergonomická stolička od Nuvist inšpirovala vaňu tvarmi jej slávneho šarmu. Ak ste už videli túto úžasnú vaňu, môžete si pozrieť jej podobnosť v ergonomická funkčnosť a dizajnn s Eidova stolička určiť. Nie je to len pútavý, moderný nábytok, je to z literárneho hľadiska stelesnenie pohodlia, pôžitku a relaxácie. Ak mi neveríte, posaďte sa.

Eidova stolička – Ergonomická funkčnosť a dizajn

Ergonomický dizajn - stolička Eidos značky Nuvist - oranžová

Kreslo je veľmi ľahké a v porovnaní s inými stoličkami má praktické malé rozmery, je perfektné na pohyb. Stolička je vyrobená z moderných materiálov a je mimoriadne stabilná. Rovnako ako barové stoličky, ktoré majú rovnaký ergonomický tvar. Stolička Eidos alebo taburetka je vhodná do vašej spálne, jedálne, obývačky, dokonca aj do predsiene. Je veľmi praktický pre vašu kanceláriu, kávu alebo bar.

Eidova stolička k dispozícii v rôznych farbách

Ergonomický dizajn - stoličky Eidos od spoločnosti Nuvist

Táto nuvistická stolička je k dispozícii v rôznych farbách – zelená, modrá, fialová, červená, hnedá a mnoho ďalších. Stolička vyzerá jednoducho úžasne v každej farbe. Aj keď je to dosť modernistické, dá sa to zariadiť pomocou rôznych interiérových štýlov. Nie je veľa stoličiek, ktoré by poskytovali pohodlie. Väčšina z nich sú v skutočnosti iba stoličky na sedenie, na krátke časové obdobie. Po určitom čase sa sedenie stane veľmi nepríjemným. Čas od času budete musieť zmeniť polohu alebo dokonca krátko vstať, aby ste uvoľnili telo. To nie je prípad kresla Eidos. Súvislý, trojrozmerný tvar kresla sa môže zdať zvláštny a futuristický, ale v skutočnosti je navrhnutý tak, aby perfektne sedel na tele. V tejto stoličke môžete vydržať viac ako hodinu bez toho, aby ste cítili niečo iné, ako pohodlné sedenie. Jednoduchá, krásna, štýlová a moderná stolička Eidos Nuvist je navrhnutá tak, aby priniesla do vášho života pohodlie a potešenie.

Stolička Eidos – modernistický dizajn nábytku

Stolička Eidos od Nuvist v zelenej a hnedej farbe