Nábytok

Skladací nábytok pre moderných nomádov je možné zostaviť bez nástrojov

rozkladací nábytok kreslo stolík delič miestnosti čierna modrá moderná

Švajčiarski dizajnéri Panter a Tourron počas veľtrhu nábytku v Miláne predstavili skladací nábytok pre moderných nomádov. Séria nábytku „Tense“ fascinovala návštevníkov výstavy „Alcova“ nielen svojim štýlovým dizajnom, ale aj mimoriadne jednoduchou štruktúrou a nízkou hmotnosťou. Je to perfektné riešenie pre všetkých, ktorí radi cestujú alebo sa kvôli práci musia často sťahovať. Pohodlné kreslo, dva funkčné rozdeľovače miestností, dve svetlá a praktický jedálenský stôl je možné prepravovať úplne naplocho a vážiť menej ako 20 kg..

Skladací nábytok ponúka flexibilné riešenie pre moderných nomádov

skladací nábytok nová kolekcia švajčiarsky dizajn milánsky veľtrh nábytku

Kedysi bol život iný. Naši starí rodičia vtedy kúpili dom, presťahovali sa a žili v ňom doživotne. V dnešnej dobe je život oveľa uponáhľanejší, a preto je mladšia generácia oveľa mobilnejšia. Dôvody sťahovania sú veľmi odlišné. Pri hľadaní správnej práce sa mnoho špecialistov rozhodne zmeniť miesto. Prvý malý nájomný byt bude časom vymenený za väčší. Alebo máte vzťah na diaľku a teraz sa chcete presťahovať k svojmu partnerovi. Ale najneskôr potom vyvstáva otázka: kam umiestniť nábytok?

skladací nábytok rozšírený jedálenský stôl kreslo čalúnenie osvetlenie rozdeľovač miestností

Skladací nábytok je funkčným doplnkom moderného interiéru a ponúka flexibilné riešenie pre každého, kto sa často pohybuje. Kusy nábytku ponúkajú množstvo riešení miestností pre veľké aj malé miestnosti a dajú sa efektívne inscenovať ako sólisti, tak aj v súbore. Po vybratí sú úplne ploché a ľahko sa prenášajú. Potom ich môžete na mieste nastaviť za niekoľko minút bez použitia nástrojov. Špeciálne napínacie pásy držia jednotlivé súčasti pohromade.

Skladací nábytok: prehľad nábytkového radu „Napätý“

skladací nábytok plochý transport čierny hliníkový konferenčný stolík

Kompaktný stôl zo zbierky je vyrobený výhradne z hliníka. Skladá sa z dvoch častí, minimalistickej skladacej dosky a nohy stola. Rám stola je k stolu pripevnený pomocou napínacieho pásu.

skladací nábytok jedálenský stôl hliník moderné nápady funkčné

Dva oddeľovače miestností vyrobené zo sieťoviny pre tenisky môžu rozdeliť miestnosť na niekoľko oblastí. Sú polopriehľadné, takže prepúšťajú slnečné svetlo, ale oblasti sú od seba stále opticky oddelené.

skladací nábytok delič miestnosti polopriehľadné riešenie priestoru malý byt

Skladacie kreslo sa skladá z dvoch preglejkových panelov, ktoré sú tiež mierne ohnuté pomocou napínacích pásov. Prvá časť slúži ako pohodlné sedadlo, druhá časť – ako operadlo. Kreslo je čalúnené, poťah je možné kedykoľvek odstrániť a vyčistiť.

skladacie nábytkové kreslo dva oddeľovače drevo bez nástrojov

Predĺžiť nástenné svietidlo skladací nábytok kovový

Ľahký transportný skladací závesný nábytok

Projekt od Panter a Tourron