Nábytok

Originálny dizajnérsky nábytok – lehátko Curt od Bernharda Burkarda

lehátko z dizajnového nábytku, o ktoré sa môžete opierať bernhard burkard

Dizajnový nábytok s originálnym poňatím nás vyburcuje k myšlienkam a do istej miery aj k emóciám. Švajčiarske štúdio Bernhard Burkard nás uisťuje, že tento dizajn lehátka je úplne bezpečný bez zadných nôh. Človek môže pokojne v Lehátko Curt sedieť a bez obáv čítať knihy.

Dizajnový nábytok s originálnym nápadom

dizajnový nábytok originálne dizajnové ležadlo bez operadiel

Toto Dizajnové ležadlo je príťažlivý vo svojej jednoduchosti. Vzhľad je veľmi jednoduchý, ale napriek tomu pôsobí veľkým dojmom. Aby sa dosiahla najlepšia stabilita, musí byť opretá o steny v rovnom uhle. Protišmykové čiapky v spodnej časti ponúkajú bezpečné držanie na akomkoľvek povrchu a sú podobné zápalkám. Aj keď to vyzerá nebezpečne, ponúka pohodlie pri sedení a relaxáciu pre každú príležitosť.

Dizajnový nábytok od Bernharda Burkarda – lehátko Curt

ležadlo curt s dizajnovým nábytkom

Tie moderné Dizajnový nábytok tiež prikladajú veľký význam vysoko kvalitným materiálom. Lehátko Curt sa skladá z látkového sedadla medzi dvoma diagonálnymi nohami. Samotný rám je vyrobený z miestneho dreva, ako je jaseň a buk. Zvláštnosťou je, že tento projekt zahŕňa aj ľudí s mentálnym alebo telesným postihnutím z Altra Workshop v Schaffhausene, Švajčiarsko. the Dizajnový nábytok v dnešnej dobe sú často zapojené ďalšie misie.

Lehátko Curt s originálnym dizajnom

lehátko s dizajnovým nábytkom curt bernhard burkard