Nábytok

7 neobvyklých nápadov na moderný dizajn chladiča

nápady na moderný dizajn radiátorov bambusové zlato

Často sa stáva, že radiátor doma skutočne nezapadá do interiéru, pretože dizajn je celkom obyčajný a nudný. Odporúčame vám teda 7 neobvyklých a zaujímavých nápadov, ako sa tomuto problému vyhnúť, podľa týchto príkladov moderný dizajn radiátora pozri na.

Nápad na moderný dizajn radiátorov – radiátor K8 v bambusovom vzhľade

nápady na moderný dizajn chladiča bambusové striebro

Z dekoratívnych radiátorov od máme určite radosť Radiátory K8. Radiátory sú často ozdobou vášho elegantného a moderného interiéru. Snažíme sa to skryť, ale bohužiaľ často bezvýsledne. Preto pre vás navrhujeme tento zaujímavý nápad moderný dizajn radiátora od K8 Radiatori. Spoločnosť vyrába inovatívne návrhy radiátorov do interiéru domu. Ako príklad sme vybrali radiátor s bambusovým vzhľadom. Inšpiroval sa prírodou. Tento radiátor má štíhly tvar bambusovej rastliny a robí z neho moderný dekoratívny prvok, ktorý bude nielen ladiť s vašim interiérom, ale ho aj zvýrazní..

V kúpeľni použite moderný dizajn radiátora ako prívesok

nápady na moderný prívesok na látkový dizajn

Elegantný radiátor od Runtal stelesňuje to, čo by mala byť každá moderná kúpeľňa – pohodlná, útulná a štýlová. Model Archibald bol navrhnutý ako ohrievač a vešiak na uteráky súčasne, čo z neho robí módny doplnok do vašej kúpeľne. Tento neobvyklý nápad pre moderný dizajn radiátora navrhol Leonardo Salzedo. Chrómový chladič je vyrobený zo skrúteného kusa ocele, ktorý sa otáča a vytvára pod sebou štyri prívesky. Týmto spôsobom môžete osušiť uteráky a vysušiť župan.

Radiátor s rustikálnym dizajnom od Brandoni

nápady pre moderný dizajn radiátora rustikálny radiátor

Táto myšlienka pre moderný dizajn radiátora od Brandoni je perfektným doplnkom vášho rustikálneho interiéru. Radiátor Coblonal navrhol taliansky výrobca spolu s architektonickým štúdiom Coblonal Arquitectura. Má báječný datovaný vzhľad s industriálnym nádychom, ktorý bol inšpirovaný starými budovami a továrňami. Chladič obdĺžnikového tvaru je vyrobený z oceľového plechu a má niekoľko škrabancov a nedostatkov, ktoré dodávajú dizajnérskemu dielu skutočný charakter. Tento radiátor pôsobí rustikálnym dojmom a je dokonca k dispozícii aj s priestorom na osušky.

Dizajnové radiátory od Fondital – model Dafne

nápady na moderný dizajn radiátorov dámske telo dafne

Dafne Radiator je jedinečný dizajn z kolekcie Black Label výrobcu Fondital, ktorý obsahuje iba ďalších osem modelov. Tento príklad pre moderný dizajn radiátora bol predstavený na veľtrhu Expocomfort v Miláne a je produktom dvoch brilantných interiérových dizajnérov, ktorých spoluprácou vznikla táto originálna dekorácia. Radiátor je možné nainštalovať do akejkoľvek miestnosti. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych variácií – každá je umeleckým dielom sama o sebe. Tento dizajn radiátora okrem estetického vzhľadu upúta každého aj svojim teplom. Kolekcia Black Label bola vyrobená výlučne v Taliansku.

Dizajn radiátora Grandeur od spoločnosti Aeon – teplá lavica

nápady pre moderný dizajn chladiča z lavicovej ocele

Kto vedel, že radiátor môže byť taký štýlový kus nábytku? Model Grandeur je štýlový radiátor sedadiel od spoločnosti Aeon s vyhrievanou lavicou pre optimálne pohodlie. Tento radiátor inšpirovaný klasickým dizajnom má podrúčky zdobené ozdobami a ozdobami a klasický obdĺžnikový profil z chrómu, ktorý sa hodí do každého moderného interiéru. Táto myšlienka pre moderný dizajn radiátora je obzvlášť vhodný do vstupného priestoru so svojim teplom. V kúpeľni sa z lavičkového radiátora stáva útulné miesto, kde sa môžete po sprche zahriať. V chodbe sa model Grandeur jednoducho stane elegantným ústredným bodom. Ak skombinujete radiátor s odkladacím stolíkom alebo umeleckým dielom na stene, určite ho neprehliadnete.

Radiátor Azzara od Aestus – originálny dizajn pre váš domov

nápady pre moderný dizajn chladiča inovatívny model

Podnik Aestus spôsobil revolúciu v Británii svojou nekonvenčnou zbierkou chladičov. Zvlášť zaujímavý je model Azzara. Kto by tušil, že niečo také krásne môže byť aj také funkčné. Táto myšlienka pre moderný dizajn radiátora je snom každého dizajnéra. Tradičné modely starých radiátorov by sme už nemali tolerovať. Aestus je spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1999 a odvtedy je jej hlavným cieľom prestavba nehrdzavejúcej ocele na radiátory. Dizajn modelu Aestus je možné vidieť na rôznych veľtrhoch vo Veľkej Británii

Vykurovacie panely zo skla od spoločnosti Thermoglance – inovatívne vykurovanie

nápady na moderný dizajn radiátora sklo vykurovacieho panelu

Tento neobvyklý nápad pre moderný dizajn radiátora nás odvádza od tradičných radiátorov a predstavuje inovatívny typ vykurovania. Elegantný sklenený vykurovací panel dodá vašej miestnosti viac štýlu. Radiátory Thermoglance je možné regulovať chronotermostatom, ktorý zisťuje teplotu v miestnosti a podľa toho upravuje vykurovanie. Tieto sklenené vykurovacie panely sa ľahko nastavujú a vyžadujú iba napájanie. Tento dizajn chladiča šetrí veľa miesta, je takmer nepostrehnuteľný a tichý – takto bude v budúcnosti vyzerať vykurovanie.