Nábytok

Objavte nové produkty 2020 od Fermob! Vybrali sme najdôležitejšie body

Fermob je známy svojim farebným vonkajším nábytkom. Francúzska značka teraz predstavuje nové kúsky z kolekcie 2020. Stoly Rest’O a 1900 a stolička a kreslo Lorette so sebou prinášajú sviežosť a svietivosť a vo vonkajšom priestore vyčarujú krásnu atmosféru. Pre kanceláriu predstavuje Fermob sedací nábytok, luxemburské stoličky a príručný stolík BeBOP a obohacuje 3 hlavné kolekcie o nové stoly a výšky sedadiel pre ešte viac konfigurácií a možností dizajnu. Tu uvádzame prehľad noviniek.

Stoly Rest’O – navrhol Tristan Lohner

restO stôl, skladací a praktický, vyrobený z hliníka

Nový hliníkový stôl s hravým, jedinečným dizajnom, ktorý stojí na 3 nohách s výraznými krytkami na nohy: Vďaka svojmu mimoriadne stabilnému skladaciemu systému je možné tento stôl rýchlo zložiť a postaviť kdekoľvek. Vďaka ľahkosti kovu a kompaktnému tvaru ponúka stôl elegantné a praktické riešenie pre akékoľvek vonkajšie priestory. Rest’O je k dispozícii s okrúhlou alebo štvorcovou doskou.

Nové 1900 stoly: elegantné a bez ozdôb – navrhnuté spoločnosťou Studio Fermob

Tabuľky Fermob Novelties 2020 z kolekcie 1900 interpretované moderným spôsobom

1900 oslavuje návrat opäť v roku 2020. Základňa stola bola prepracovaná tak, aby vyzerala súčasnejšie, ale stále stelesňuje určitý francúzsky romantizmus a know-how značky. Tiež 2 nové veľkosti (Ø 96 cm & Ø 117 cm).

Kreslo a stolička „Lorette“ – navrhol Frédéric Sofia

Skladacie stoličky a kreslá Lorette z hliníka

Séria Lorette bola predstavená minulý rok. Nové kreslá v kolekcii sú k dispozícii v 2 prevedeniach sedadiel: buď zo 100% ocele, alebo čalúnené vonkajšou syntetickou kožou skai®. Stolička je k dispozícii v skladacej verzii. Oba sú dôležitými kúskami, ktoré dotvárajú už aj tak osobitú zbierku. Laserom rezané vzory na sedadle a operadle vyžarujú nadčasovo krásne kúzlo vidieckeho domu, ktoré v meste vždy zanechá trvalý dojem.

Hliníkový vonkajší nábytok Fermob v červenej a oranžovej farbe z kolekcie 1900

Odkladací stolík BeBOP – navrhol Frédéric Sofia

bočný stôl bebop vyrobený z hliníka

Geniálny tím Fermob vytvoril Bebop – vzdušný, ľahký príručný stolík, ktorý sa prirodzene zmestí kamkoľvek a váži iba 3,2 kg! Vzhľadom na takmer neviditeľné spojenie medzi časťami sa zdá, že doska stola pláva vo vzduchu. Skutočne ohromujúca séria dostupná vo viacerých formátoch a 24 farbách.

Kolekcia Bellevie – navrhol Pagnon & Pelhaître

Vonkajší nábytok Fermob v jasných farbách kolekcie Bellevie

Súčasná kolekcia 2020, ktorá odzrkadľuje náš životný štýl: Obsahuje asi 12 modelov v programe, ktoré strihajú príjemnú postavu v obývacej časti terasy i v interiérovom dizajne. Široký sortiment a nové stoly s polovičnou výškou umožňujú početné konfigurácie a tiež inšpirujú rozmanitosťou farieb.

Novinky Fermob 2020 kolekcia záhradného nábytku Bellevie

Sedací nábytok odoláva aj tým najnáročnejším klimatickým podmienkam vďaka 100% outdoorovej tkanine Sunbrella®. Toto bolo vyvinuté výhradne pre Fermob spoločnosťou Dickson, medzinárodným lídrom na trhu outdoorových tkanín. Fermob mimochodom z úcty k prírode pripisuje veľký význam aj ekologickému dizajnu a recyklácii. Preto sú ich outdoorové látky 100% recyklovateľné.

Luxemburská stolička – navrhol Frédéric Sofia

Novinky Fermob luxusná stolička 2020

Luxemburská stolička je v tejto slávnej kolekcii nováčikom a je k dispozícii v 2 výškach. Teraz rodinu rozširuje aj barová stolička. Praktický, priestorovo úsporný a robustný – ponúka všetky výhody slávnej luxemburskej kolekcie a zdieľa rovnaký originálny štýl.

Nové farby Fermob 2020

Nové farby Fermob 2020 mätovo zelená, pastelovo žltá a práškovo šedá

Od roku 1996 Fermob vždy hľadá expresívne a veselé farby pre svoj vonkajší nábytok – od intenzívnych po trendové pastelové nuansy. V roku 2020 si na vašu farebnú kartu nájdu tri nové farby: ľadovcovú mätu, ílovo šedú a citrónový sorbet.

Ľadová mincovňa (Ľadová mäta) je modrozelená tónovaná biela, ktorá vyzerá sviežo a pastelovo. Farba je sama osebe letným hitom, ale dá sa skvele kombinovať aj s výraznými farbami. Či už Scandi Chic, Vintage alebo Tropical – hodí sa takmer ku každému štýlu a dodáva terasám a obývacím izbám rafinovaný, mimoriadne svieži vzhľad..

stoličky lorette od fermob 2020 v rôznych farbách

Citrónový sorbet (mrazený citrón) je výrazná pastelová žltá, ktorá okorení každý interiér slnečným nádychom. Farba svojou svietivosťou vzbudzuje letné pocity a zaisťuje ľahkosť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

moderný záhradný nábytok kolekcia Bellevie 2020 a príručný stolík Bebop

Clay Grey je púdrový odtieň šedej, ktorý je veľmi blízky prírodnému materiálu a tým nás približuje k prírode. Púdrová šedá je perfektnou kombinovanou farbou a rovnako dobre vyzerá aj s teplými a studenými farbami. Kombinácia tón v tóne je ideálna pre ultra elegantnú terasu.