Nábytok

Multifunkčný písací stôl pre notebook od Sarah Maier

Stôl na notebook prenosnej veže série Sarah Maier v prevedení pult-pult

Dizajnéri musia pružne reagovať na potreby a priania zákazníkov. Moderné počítače sú stále menšie a menšie, notebooky a mobilné telefóny sú vernými spoločníkmi ľudí. V stoji jeme, rozprávame sa a pracujeme. Ergonómia stojacej pracovnej stanice je dôležitým bodom pre zdravie. Práve tým sa zaoberala návrhárka Sarah Maier vo svojej sérii Laptop Tower. Ten, ktorý navrhla Stôl na notebook bol v roku 2010 nominovaný na cenu za dizajn Spolkovej republiky Nemecko.

Kompaktný stojanový stôl pre prenosný počítač na kolieskach

Vysoký stôl, prenosný počítač, výťah, stôl

Pokiaľ ide o estetiku, Maier nerobí žiadne kompromisy. To Stôl na notebook sa vyznačuje jasnými čiarami. Kompaktná stojaca pracovná stanica je vhodná do súkromných, obchodných alebo verejných priestorov. Laptop Tower je zložením rôznych skóre dyhy-telo na zvitkoch s plstenými podložkami, výsuv na laptop s integrovaným osvetlením a automaticky vysúvateľnou podložkou pod myš, zásuvky, malá tlačiareň, 4 zásuvky, vstavané reproduktory, osvetlenie základne, napájacie zásuvky a projektor a nabíjačky.

Priestorovo úsporný stojan na prenosný počítač pomáha udržiavať vo veciach poriadok

Moderný rečnícky pult pre prenosný výťah

Elektrická energia sa stáva mobilnou Stôl na notebook napájaný priehľadným izolovaným káblom. Notebook Tower je navrhnutý s ohľadom na ergonómiu pracoviska, aby zaistil efektívnu prácu. Exkluzívny kus nábytku bol vyrobený remeselne a precízne. Farebné odtiene dýh so svetlohnedým jadrom (vyrobené z duba bažiny – mimoriadne hodnotného dreva) sa líšia od čokoládovo hnedej po čiernu. Jeho rozmery sú 1187x494x494 mm

Stojacia pracovná stanica s integrovaným zvukovým systémom

Technológia koncept stolného pracovného stola-Sarah Maier Design

Sarah Maier pokračuje v tradícii svojho rodinného podniku (100 -ročná stolárska dielňa so sídlom v Markgröningene), ktorý obohacuje o inovatívne koncepty. Mladý model LT získal v decembri 2009 ocenenie od German Design Club DDC v kategórii Výrobok a bol nominovaný na Nemeckú cenu za dizajn 2011..

Stojací stôl pre laptop je tiež úložným nábytkom

Návrhár interakcie s prenosnou vežou Möbel Sarah Maier

LT – multifunkčný a praktický

Vysoký stôl, stolová dyha, skóre dizajnu, prenosný výťah

 Stojacia pracovná stanica s výsuvom na laptop

Vysoký stolný prenosný počítač Sarah-Maier Design Ergonomicky navrhnutý

Osvetlenie integrované v základni

Ergonomická pracovná stanica PC z dubového dreva v čiernej farbe

Veža prenosného počítača Sarah Maier – multifunkčný stolík pre prenosné počítače

Káblové prepojenie pracovnej stanice Sarah Maier s počítačom-LT