Nábytok

Modulárny systém sedenia „Larva“ sa mení s vašou náladou

larva modulárny sedací systém štúdio kanalizácie

LARVA je toto modulárny systém sedenia od Štúdio Segers, rodinné dizajnérske štúdio z Belgicka. Sedaciu skupinu tvorí päť minimalistických prvkov – taburetka, rohový prvok bez operadiel a ďalšie sedacie súpravy s operadlami. Komponenty môžete ľubovoľne miešať a kombinovať, aby ste získali dokonalé usporiadanie pre svoju izbu. Krásny modulárny kus nábytku, ktorý sa môže meniť s vašou náladou.

Modulárny systém sedenia od Studio Segers

Larva modulárny sedací systém štúdio zachytáva bbyindera

Možnosti dizajnu sú nekonečné! Veľkosť, počet prvkov a funkčnosť sedenia si môžete prispôsobiť! Rohovú sedaciu súpravu v obývacej izbe môžete okamžite premeniť na posteľ pre okoloidúcich hostí. Kúsky sú k dispozícii v rôznych farbách, takže si s farebnými kombináciami môžete užiť aj zábavu. Alebo si ponechajte jednoduchý štýl a neutrálnu farebnú schému – voľba je na vás. Vrstvené čalúnenie udržiava dizajn jednoduchý, ale klasický a keď sú diely spojené, vzniknú krásne súvislé línie.

Modulárny systém sedenia ponúka nekonečné možnosti

Larva modulárny sedací systém štúdio otvára nekonečné možnosti

Studio Segers je modulárne Systém sedenia  pre BbyIndera navrhnuté. Indera je belgický výrobca nábytku, ktorého sériu návrhov B tvorí kolekcia polohovateľných pohoviek. Všetky sa vyznačujú jednoduchým dizajnom, ale vysokým stupňom funkčnosti. Sedenie by malo byť veľmi elegantné a malo by v zákazníkovi pôsobiť príjemne. Larva je pekným príkladom skvelého, moderného a hravého dizajnu. Mladý, prekvapivý, ale nadčasový.

iba farebné prvky kombinované dohromady

modulárne nastaviteľné sedacie súpravy sedacia skupina larva farebná

Rohová sedačka v neutrálnej farbelarva modulárne sedacie systémy štúdio segers design

malá pohovka s pohovkou   larva modulárna sedacia skupina rohová sedačka zo štúdiových kanálov