Nábytok

Moderné závesné kreslá pre letnú a záhradnú relaxáciu

Závesná stolička Melati oranžová macrame antropológia

Oddýchnite si v záhrade alebo pri chladnom bazéne. To je naše jediné prianie v lete. Ale bolo by oveľa krajšie, keby sme mohli relaxovať v pohodlnom závesnom kresle. S osviežujúcim kokteilom v ruke alebo sa jemne kymácajte, stočené do obľúbenej knihy. Preto vám ponúkame 10 moderných Závesné kreslá, čo vám môže zaistiť úplnú relaxáciu.

Závesné kreslá v jasných farbách

Závesné kreslo na zavesenie a relaxáciu Melati Anthropologie

závesná stolička tyrkysová zauzlená Melati Anthropologia

Hojdacia stolička Melati od antropológia. Má úplne očarujúci tvar a môžete si vybrať medzi neutrálnym motívom cappuccina alebo mandarínkovo ​​oranžovou alebo tyrkysovo modrou verziou. Či už ste na verande alebo visíte na strome vo vašej záhrade, táto moderná závesná stolička sľubuje hodiny zábavy alebo relaxácie.

Závesné kreslá z neobvyklých materiálov – Hniezdo Manu od Maffam Freeform

 manu nest Maffam Freeform závesná stolička čierna sopečná skala manu nest Maffam Voľne tvarovaná čadičová čierna sopečná hornina

Manu hniezdo z Maffam Freeform. Nie je to len jeho tvar, ktorý je taký jedinečný. Je vyrobený zo sopečnej horniny! Materiál je známy ako čadič, vyvretá hornina, ktorá sa veľmi rýchlo obnovuje sopečnou činnosťou. Je to prakticky neobmedzený zdroj, a preto je to dobrý materiál. Trvalo udržateľná alternatíva k výrobe nábytku. Maffam Freeform používa čadičové vlákna v kombinácii s ekorezínom na vytvorenie extrémne ľahkého a veľmi odolného nábytku pre vnútorné i vonkajšie použitie – ako tu visí kreslo Manu Nest. Dizajn a textúra materiálu dodávajú tejto závesnej stoličke výrazný vzhľad.

Nautica od Expormim – ratan reinterpretovaný

Ratanová závesná stolička Expormim biely vankúš

Najvýraznejšia vec na Nautica, ratanové závesné kreslo od Expormim, je jeho moderný pohľad na používanie ratanu. Táto elegantná závesná stolička pre relaxáciu je ideálnym spoločníkom pre lenivé popoludnia na slnku. Je to upokojujúce do posledného detailu. Navrhlo španielske štúdio Mut Design.

Ratanové závesné kreslo od Patricie Urquioly

ratanové závesné kreslo s rámom vankúša Patricia Urquiola

Ratanové závesné kreslo s rámom Patricia Urquiola

Tento šik Ratanové závesné kreslo od Patricie Urquioly je z Kolekcia Maia od španielskych spoločností Kettal. Vonkajší nábytok v uvoľnenom štýle, ktorý nerobí kompromisy v sofistikovanej elegancii. Tento elegantný ratanový záhradný nábytok obsahuje rozkladaciu pohovku, ležadlá a stoly, ktoré premenia vašu záhradu na oázu.

vonkajšia závesná stolička East End Imports pool biela

moderný relaxačný nábytok hojdačka rám závesné kreslo terasa

Závesná stolička St. Tropez s rámom – Vintage

závesná stolička s rámovým dizajnérom bazéna sttropez maison betzt vintage

 Závesná stolička St. Tropez s rámom – Espresso

Závesné kreslá sttropez espresso s rámom

Tropicalia kokon od Morosa

Závesné kreslo navrhuje závesné záhradné zariadenie tropia moroso

závesná stolička záhrada Tropicalia Moroso dizajn pestrý

Kovová závesná stolička Emisphera od  Seletti

Závesné kreslá prevedenie emisphera seletti kovová biela

Závesná stolička dizajn emisphera seletti kov