Nábytok

Moderná nástenná jednotka ako štýlový kus nábytku s individualitou

Funkčná-stenová jednotka-dizajn-dostatočný-úložný-priestor-otvorené-priehradky-osvetlenie

Nástenná jednotka je praktický kus nábytku do obývačky. the moderná nástenná jednotka už nie je masívny a utláčajúci. Nestráca tým svoju funkčnosť a dostatočný úložný priestor z otvorených priehradiek na knihy, DVD alebo dekorácie, zo skriniek, políc a priestoru pre televíziu. Ale nielen to. Moderná nástenná jednotka vytvára skvelú atmosféru a nemala by chýbať v obývačke.

Moderná nástenná jednotka – prvky sú navrhnuté tak, aby boli vzdušné

moderná nástenná jednotka-modulárna-úložná-kredenc-predná-červeno-vzdušná-konštrukcia

Pretože architektúra a dizajn obývacích izieb sa líšia a nie sú ničím iným ako štandardným, môže byť ťažké nájsť vhodný model. Ale šikmé stropy alebo nástenný výčnelok už nie sú problémom. Našťastie existuje modulárna, moderná nástenná jednotka, ktorú si môžete poskladať podľa svojich predstáv a požiadaviek. Spravidla sa skladá z rôznych políc a skríň. Okrem bežnej skrinky je obľúbený aj príborník, ktorý je veľmi užitočný pri nastavovaní. Vitrína je tiež praktická a so sklenenými dverami a efektívnym osvetlením vytvára pekný prízvuk.

Nástenná jednotka v trendovej žltej farbe symbolizuje energiu v miestnosti

Príborník-stenová jednotka-vzdušná-skladba-prvkov-farebných akcentov

Modulárny systém vám dáva možnosť kombinovať najrozmanitejšie prvky vyrobené z rôznych materiálov. Čierne alebo biele skrinky s vysokým leskom sa veľmi dobre hodia ku skrinkám alebo poličkám v teplých odtieňoch dreva. To tiež vytvára skvelú rovnováhu medzi jednoduchým, moderným štýlom a príjemným prostredím a rôzne farebné varianty zaisťujú rozmanitosť. Ak vás táto myšlienka neláka, monochromatická verzia môže byť pre vás to pravé. Moderná nástenná jednotka pozostáva iba z jednej farby.

Elegantná nástenná jednotka s modrými prednými stranami

sedacia súprava moderná stena-modulárna-vysoko lesklá-modrá-predná

Praktická veľkosť a vzdušná skladba prvkov, ktoré moderná nástenná jednotka ponúka, sa perfektne hodí nielen do obývačky. Môžu byť tiež veľmi užitočné v iných miestnostiach v byte a tiež vyzerajú skvele. Máte iba malú chodbu a málo miesta na veľkú predsieňovú skriňu? Potom jednoducho zostavte zodpovedajúci halový vešiak z modulárnej nástennej jednotky, ktorá ponúka dostatok priestoru pre bundy, obuv a ďalšie príslušenstvo. Moderná nástenná jednotka je veľmi vhodná aj do domácej kancelárie. Využite množstvo otvorených priehradiek a políc na uloženie svojich priečinkov, aby ste ich mali poruke. V jedálni naopak môžete nástennú jednotku využiť na odkladanie cenného riadu a rôznych obrusov. Alebo môžete skombinovať nástennú jednotku s písacím stolom a umiestniť ju do miestnosti pre mládež. Vaše dieťa tak bude mať dostatok úložného priestoru pre počítač, ako aj pre všetky zošity, knihy a ďalší materiál.

Nástenná jednotka dodá nábytku konečnú úpravu

moderná stenová jednotka-obdĺžnikový-dizajn-sivá-skrinka-dvere

Ako teda vidíte, moderná nástenná jednotka je praktický a elegantný kus nábytku, ktorý je možné použiť v rôznych miestnostiach. Okrem toho tiež vyzerá skvele a je sám o sebe peknou ozdobou. Podporiť to môžete aj efektívnym osvetlením. Aby sme vám pomohli naplánovať nástennú jednotku a trochu vás inšpirovali, zostavili sme niekoľko skvelých príkladov, ktoré vám poskytnú prehľad o mnohých možnostiach. Využite modernú nástennú jednotku na efektívny dizajn vašej obývačky.

Dúfame, že sa vám plánovanie a nastavovanie bude páčiť!

Nízka nástenná jednotka ako predel miestnosti

moderná-stenová-jednotka-biela-ako-rozdeľovač-miestnosti-nízko-úložného-priestoru-nápady

Dvojfarebný dizajn s jasnými čiarami

modulárna-moderná-stenová jednotka-obývačka-kredenc-sivo-čierna

Moderná nástenná jednotka s príborníkom a otvorenými policami

Modulárny systém-prídavná nástenná skrinka-pohodlná pohovka-ergonomická

Minimalistické riešenie nábytku z dreva

Kreslo

Nástenná jednotka s efektívnym osvetlením

Úložná stena-efektívne-osvetlenie-čierna-biela-obývacia izba-dizajn

Obývacia stena-moderné-police-imitácia dreva-farba-steny-čierno-vzorovaná

moderná nástenná jednotka-drevené-police-štýlové-osvetlené-asymetrické-usporiadanie

Funkčná stenová jednotka-drevo-otvorené-police-priestor-pre-televíziu

obývačka-obývačka-stena-z-dreva-kredenc-praktický-úložný-priestor

obývačka-stena-jednotka-puristické-osvetlenie-tehla-textúra-biela

moderná stenová jednotka-priečka-stena-vstavané-úložné-jednotky-obývačka

moderná stenová jednotka-otvorené priehradky-drevená stena-vešiaková izba-so šikmou strechou