Nábytok

Konvertibilný nábytok „Switch“ od Sas Adriaenssens – kompaktný, pohodlný a chladný

Konvertibilný nábytok -transformátor-nábytok-spínač od sas-adriaenssens

Konvertibilný nábytok „Switch“ od Sas Adriaenssens je tu, aby vás očaril svojou originalitou a funkčnosťou. Transformujúci sa nábytok je kompaktný, pohodlný a dostatočne chladný na to, aby upútal vašu pozornosť a ihneď ho hľadal na internete. Ako ich máš rád??

Konvertibilný nábytok „Switch“ od Sas Adriaenssens – jednoducho otočte alebo nakloňte

Konvertibilný nábytok-Buzziswitch-transformátor-nábytok

the Transformátorový nábytok  by sa mohol perfektne hodiť do vášho domova, ak sa rozhodnete ozdobiť interiéry skutočne neobvyklými a minimalistickými kusmi nábytku. Predstavujeme vám kolekciu nábytku Switch. Tieto úžasné majstrovské diela navrhol Sas Adriaenssens pre BuzziSpace. Ich multifunkčnosť ukazuje kúzlo kompaktných a pohodlných Transformátorový nábytok. Základnou myšlienkou tejto kolekcie nábytku je, že modularita a pohodlie nábytku by mali byť umiestnené na podstavci.

Konvertibilný nábytok „Switch“ od Sas Adriaenssens – súčasná myšlienka geniálneho nábytku Transformer

Konvertibilný nábytok -Switch-sas-Adriaenssens-multifunkčný nábytok

Myšlienka za „Prepnúť“ od Sasa Adriaenssensa sa vrátil v tridsiatych rokoch minulého storočia. Toto desaťročie minulého storočia je známe svojimi prvými krokmi v koncepcii moderného a pohodlného nábytku – idey, ktorá kombinuje krásu a funkčnosť. Prestup od spoločnosti Sas Adriaenssens však teraz prichádza, aby predstavil publiku zaujímavý nápad na bytový nábytok. Šetria priestor a umožňujú zachovať funkčnosť každého kusu nábytku, každého modulárneho majstrovského diela.

Konvertibilný nábytok – séria Switch od BuzziSpace

Konvertibilný nábytok modulárny-nábytok-spínač-séria-BuzziSpace

Série  „Prepnúť“ od Sasa Adriaenssensa nie je len stôl, ktorý by sa mohol zmeniť na rad stoličiek a skvelú drevenú skrinku. Jedná sa o moderný model domu, navrhnutý a postavený podľa najjednoduchších a najmenších vzorov. Použité materiály sú úplne šetrné k životnému prostrediu a damašek – mäkký, krásny a atraktívny svojou jednoduchou ozdobou. PET fľaše a drevný odpad sú hlavnými materiálmi spoločnosti Switch Collection. Výroba tejto nádhernej minimalistickej kolekcie nábytku rozhodne nebola stratou času.

Konvertibilný nábytok – priečka a taburetka

Séria prepínačov deliacich stoličiek

„Switch“ od Sas Adriaenssens vám ponúka tri zaujímavé sady pre tri miestnosti – kanceláriu doma, v obývačke a v spálni. Séria do obývačky predstavuje kompaktnú modulárnu taburetku Transformer, ktorá môže byť súpravou niekoľkých taburetiek. Myšlienkou spálne je, že do postele dostanete sadu pekných pohoviek. Kancelársky nápad v kolekcii Switch ponúka modulárny stôl – v ktorom by sa mohla stať aj skrinka a sedadlo.

Konvertibilný nábytok „Switch“ od Sas Adriaenssens – prispôsobivý a roztomilý

priestorovo úsporné kusy nábytku

Kolekcia „Switch“ od Sas Adriaenssens je neobvyklá a sladká. Tento nábytok Transformer je vyrobený z úplne recyklovaných a ekologických materiálov, ktoré by zodpovedali vášmu jednoduchému alebo originálnemu interiéru. Drevené konštrukcie a bavlnený damašek sú klasickými možnosťami návrhu nábytku.

Modulárny konvertibilný nábytok do malých priestorov

Modulový nábytok-switch-sas-adriaenssens

Najdôležitejšie farebné nuansy v kolekcii nábytku Switch sú svetlo hnedé (drevené povrchy), červená a biela. Môžete ich kombinovať s rovnakými farbami na stenách a podlahe alebo s čiernobielymi tapetami a neutrálnymi parketami. Čokoľvek si tam vyberiete „Prepnúť“ od Sasa Adriaenssensa Poskytuje vám príležitosť vyzdobiť váš domov vycibreným vkusom a štýlom. Starostlivosť o praktickosť a kompaktnosť.

Konvertibilný nábytok s praktickým využitím

detail transformátora-nábytku-spínača

Konvertibilný nábytok – kompaktný, polohovateľný, skladací

kompaktný-priestorovo úsporný-nábytok-vypínač-sas-adriaenssens

Konvertibilný nábytok – gauč s funkčným dizajnom

multifunkcna-postel-switch-kolekcia-buzziSpace

* výrobok z Buzzi Space