Nábytok

Drevený dizajn nábytku integruje prírodnú krajinu do moderného interiéru

zelený čalúnený vankúš dizajnérsky drevený nábytok od janina loeve

Tento inovatívny Dizajn dreveného nábytku od holandského dizajnéra Janina Loeve si kladie za cieľ úspešne integrovať zvláštnosti prírodnej krajiny do dizajnu nábytku. Nábytok bol vyrobený zo stromu okoume. Celý projekt nesie názov Tettonica a pozostáva z nízkeho stolíka do obývačky, taburetky a malého nočného stolíka. Pozrite sa na extravagantné a kreatívne návrhy, ktoré úspešne predstavujú čisté prírodné formy.

Moderný dizajn dreveného nábytku – projekt Tettonica ako súčasť interiéru

tettonica v interiérovom dizajnovom drevenom nábytku od janiny loeve

Tento kreatívny projekt Janiny Loeveovej nielenže vyzerá obzvlášť zaujímavo, ale veľmi dobre sa hodí aj do interiéru orientovaného na prírodu. To Dizajn dreveného nábytku Svojou stupňovitou štruktúrou pripomína povrch pôdy. Zelený čalúnený vankúš stolice tento pocit posilňuje a núti vás predstavovať si, že ste uprostred prírodnej krajiny. Drevený materiál zo stromu Okoume má príjemnú farbu a vytvára hrejivú a príjemnú atmosféru.

Stolička z kolekcie Tettonica od Janiny Loeve

stolička stolička drevený nábytok design by janina loeve

projekt dreveného nábytku tettonica od janina loeve

stolička krok štruktúra dizajnér drevený nábytok janina loeve

Malý príručný stolík so sklenenou plochou

sklenený krycí dizajnový drevený nábytok od janina loevo

Dizajn dreveného nábytku od Janiny Loeve – moderný konferenčný stolík

konferenčný stolík tettonica dizajnový drevený nábytok od janina loeve

Konferenčný stolík z projektu Tettonica predstavuje unikát Dizajn dreveného nábytku Stôl bol tiež vyrobený zo stromu okoume. Stupňovitá štruktúra presne ukazuje prirodzené formy zeme. Stôl má sklenenú dosku, ktorá slúži ako povrch, takže je vidieť vnútro stolu. Pri pohľade zhora tieto tvary vytvárajú optický klam, ktorý vyzerá obzvlášť zaujímavo a atraktívne. Tento dizajn je dokonalým príkladom toho, ako možno tvary prírodnej krajiny úspešne integrovať do interiérov a dizajnu nábytku.

Konferenčný stolík Tettonica od Janiny Loeve

konferenčný stolík Oberblick Drevený nábytok od Janiny Loeve prírodná krajina integrujúca dizajnérsky drevený nábytok od janina loev