Nábytok

Dizajnový pracovný stôl – skvelý nápad pre každého, kto chce ušetriť miesto

Dizajnový pracovný stôl pohodlne prakticky inšpirovaný 19. storočím

Tento moderný Dizajnový pracovný stôl bol starostlivo premyslený, aby bol čo najkompaktnejší a ponúkal dostatok priestoru na všetko. S týmto kusom nábytku bude vaša štúdia pôsobiť útulnejšie a zaujímavejšie. Zároveň to pre vás bude veľkým prínosom.

Dizajnový pracovný stôl – kompaktný a praktický

Dizajnový pracovný počítač zabudovaný v mnohých oddeleniach prakticky

Obrazovka počítača je vstavaná. Celkový vzhľad kusu nábytku je retro-futuristický a jeho dizajn bol inšpirovaný pracovnými stolmi typickými pre 19. storočie. Z Dizajnový pracovný stôl Je z Láska Hulten navrhnuté. Model je k dispozícii v rôznych tónoch – jaseň, orech a mosadz. V závislosti od zvyšku nábytku si môžete vybrať stôl, ktorý najlepšie vyhovuje priestoru a atmosfére.

Dizajnový pracovný stôl ponúka priestor pre počítače

Dizajnový pracovný stôl vytvoril priestor pre vaše vlastné potreby

Tento moderný Dizajnový pracovný stôl má počítač, reproduktorový systém, spájkovaciu stanicu, 26 úložných priestorov a uzamykateľnú hornú časť so zaujímavými ozdobami. Dizajnér myslel dizajnový kus nábytku pre svoje osobné potreby. Táto užitočná reprodukcia by skutočne potešila každého, kto hľadá úsporu miesta. Praktické a pohodlné. Presne to, čo chcete od pracovného stola! Pozrite sa na tento kreatívny nápad!

Reprodukčný úspech má optimálne využitie pracovného priestoru