Nábytok

Šatník na mieru: takto si naplánujete funkčný a štýlový šatník

Niekedy je to začarované. Obchody s nábytkom v tejto oblasti sú plné, vystavených je mnoho stoviek skriniek. Ale s týmto mätúcim výberom sa žiadna skrinka nehodí do vašej vlastnej obývačky. Niektoré skrinky sú príliš veľké, iné príliš malé. Pri niektorých skrinkách nie je dizajn príťažlivý alebo dizajn nespĺňa požiadavky na úložný priestor, ktorý by mal byť k dispozícii. Vo všetkých týchto prípadoch je šatník na mieru tou správnou voľbou. Pretože ak je kus nábytku špeciálne vyrobený pre vašu vlastnú obývaciu izbu, nemusíte robiť žiadne kompromisy.

Šatník na mieru: vašej predstavivosti sa medze nekladú!

Tipy na nákup šatníka na mieru

„Klasická“ skriňa, ktorá stojí samostatne na stene, má najmenšie požiadavky na dizajn. V skutočnosti môžu byť v týchto jednoduchých prípadoch často použité skrinky z obchodov s nábytkom. Ale keď je situácia trochu komplikovanejšia, musí Šatník na mieru tu.

V mnohých apartmánoch sú rohy a výklenky, ktoré majú často zvláštne rozmery. Pod schodiskom alebo v obývacej izbe so špeciálnym pôdorysom musia byť skrinky špeciálne prispôsobené skutočným okolnostiam. S obývacou skrinkou na mieru sa vašej predstavivosti medze nekladú.

Skrinka na mieru: vytvorte priestor pomocou skrinky na mieru!

Naplánujte si šatník vyrobenú na mieru so zrkadlovými dverami a skrinkou na topánky

To vytvára lepšiu kvalitu života, najmä v malých obývačkách. Ak šikovne využijete dostupný priestor, môžete s malým úsilím vytvoriť obrovské množstvo úložného priestoru bez toho, aby ste neprimerane obmedzovali už aj tak obmedzený priestor. Nástenná jednotka, ktorá bola so svojimi špeciálnymi vlastnosťami individuálne navrhnutá pre každú obývaciu izbu, konečne ponúka obyvateľom priestor a úložný priestor, ktoré už dlho chceli.

Skrinka pre každý vkus

Skrine na mieru na chodbe alebo v šatníku

Individuálna skriňa sa do bytu hodí nielen svojimi rozmermi. Nie je potrebné robiť kompromisy ani v oblasti dizajnu. Či už hľadáte nábytok do starého statku alebo do moderného podkrovia, tu je možné vziať do úvahy všetky požiadavky zákazníka na dizajn. K dispozícii sú rôzne materiály a povrchy.

Skrine na mieru nie sú luxusným artiklom!

Plánovanie skríň na mieru v detskej izbe Tipy na priestorovo úsporné systémy úložných priestorov

Každý, kto uvažuje o výrobe skrinky, bude najskôr váhať, pretože sa očakáva, že náklady budú veľmi vysoké. Samozrejme – nábytok na mieru bude zvyčajne o niečo drahší ako kusy nábytku, ktoré sa dajú kúpiť v obchodoch s nábytkom. Ale keď sú ceny presne vypočítané, pozitívne prekvapenie je často veľké: cenový rozdiel nie je taký jasný. Zvlášť, keď vezmete do úvahy, že ide o individuálnu skrinku, v ktorej nemusíte robiť kompromisy, stojí to za to.

Môže to trvať trochu dlhšie!

Skrinka na mieru v spálni so šikmým stropom

Mnoho výhod skrine na mieru však má aj svoje nevýhody. Môže to trvať trochu dlhšie. Pretože sú skrinky vyrábané ako jednotlivé kusy, a preto nie sú okamžite k dispozícii – jednoducho choďte do obchodu s nábytkom, kúpte si obývaciu skrinku, vezmite si ju so sebou a večer ju postavte do bytu – to jednoducho nie je možné. skriňa na mieru. Nie je neobvyklé, že na nové zariadenie budete musieť čakať výrazne dlhšie. Keď je skrinka dodaná, môžete sa tešiť na svoju vlastnú individuálnu skrinku v obývačke.