Nábytok

9 inovatívnych nápadov na dizajn stola pre modernú domácu kanceláriu

vzor rosného bodu italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Pozrite sa na týchto deväť nápadov na inovácie Písací stôl a nechajte sa inšpirovať týmito kreatívnymi konceptmi pre domáce zariadenie domácej kancelárie. Urobte svoj študijný interiér úplne individuálnym a jedinečným výberom pracovného stola s inovatívnym dizajnom.

Dizajn stolu Tau od Ultom Italia

tau ultom italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Toto moderné Písací stôl sa nazýva Tau a vyrobil ho taliansky výrobca nábytku Spodná časť vyrobené. Dizajn bol vyrobený hlavne z dreva a zaujme elegantnými zakrivenými tvarmi. Písací stôl je pomerne veľký a nielenže vyzerá veľmi štýlovo, ale je aj veľmi praktický a pohodlný.

Dizajn stola Overdose od spoločnosti Bulo

poličky na predávkovanie italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Koncept predávkovania Bulom predstavuje myšlienku, ako vytvoriť poriadok s chaosom. Inovatívny Písací stôl vyzerá veľmi unikátne so svojimi neobvykle umiestnenými drevenými škatuľami. Obdĺžnikové police slúžia ako oddelenia, kam môžete umiestniť rôzne položky pre domácu kanceláriu. Aj keď nevyzerajú obzvlášť úhľadne, police sú celkom praktické a praktické.

predávkovanie bulo italia inovatívne nápady pre dizajn stola

minimalistický kancelársky dizajn od MDF Itaila

mamba yellow italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Toto minimalistické Písací stôl navrhol Victor Vasilev pre MDF Italia. Písací stôl Mamba je pripevnený k stene, šetrí veľa miesta a jednoduchý dizajn sa hodí do každého štýlu interiéru.

mamba mdf italia italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Pult Countach od spoločnosti Moroso

spojte inovatívne nápady moroso s dizajnérskym stolom

Tento inovatívny Písací stôl vyzerá obzvlášť moderne a futuristicky. Vďaka svojmu sklenenému povrchu a nohám vyrobeným z hliníka je stôl Countach veľmi vhodný do modernej high-tech kancelárie.

spojte sklenené špičkové inovatívne nápady pre dizajnérsky stôl

Stôl Cavour od Zanotty

cavour 2690 inovatívne nápady pre dizajnérske stoly

Cavour Písací stôl von Zanotta celkom dobre kombinuje inovácie, moderný dizajn a praktické aplikácie. Asymetrické línie a jednoduchý model robia z tohto stola perfektný kus nábytku pre modernú domácu kanceláriu.

cavour zanotta inovatívne nápady pre dizajnérske stoly

Stôl K-Table od spoločnosti Henge

ktable henge italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Písací stôl K-Table z masívu vyzerá veľmi klasicky, ale zároveň moderne. Jednoduchý dizajn a vysokokvalitný drevený materiál sú tým pravým nábytkom pre modernú aj tradičnú domácu kanceláriu.

Ktabke drevo inovatívne nápady pre dizajn stola

Limitovaná edícia od GLAD

gui lafranchi inovatívne nápady pre dizajnérsky stôl

Toto moderné Písací stôl s futuristickými tvarmi vyzerá inovatívne a elegantne zároveň. Geometrické tvary sú celkom vhodné pre modernú kanceláriu, ale drevené prvky dodávajú stolu klasický nádych.

radi inovatívne nápady pre limitované edície pre limitované edície

Románový dizajn stola od LEMA

prozaik lema italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Prozaik Písací stôl od LEMA je jednoduchý, elegantný a šetrí veľa miesta. Tenká drevená pracovná doska je veľmi štýlová a napriek tesnému dizajnu môže byť veľmi praktická.

prozaik detail italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Zamerajte sa na mesa gerencia z Tresserry

zacieľte na tresserra italia inovatívne nápady pre dizajn stola

Taliansky výrobca nábytku Tresserra vyrobil tento praktický písací stôl z masívu. Dizajn má rôzne zásuvky a malé priehradky, kam sa zmestí veľa užitočných predmetov pre domácu kanceláriu.

cieľové zásuvky italia inovatívne nápady pre dizajn stola