Na zdravie

Odborníci dokazujú pozitívne účinky zeleného čaju na zdravie

Sklenená šálka zeleného čaju posilňuje telo a vlasy

Japonskí vedci dokazujú: čaj vo všeobecnosti prispieva k dobrému spánku a imunitu posilňujú pozitívne účinky zeleného čaju. Preto niekoľko šálok čaju denne prispieva k lepšiemu spánku. Ste zvedaví? Potom si prečítajte, ako môžete pomocou tohto elixíru posilniť svoje telo!

Zamerajte sa na pozitívne účinky zeleného čaju

Pite zelený čaj-proti problémom so spánkom Tipy na stimuláciu mozgu

Výsledky výskumu lekárskej fakulty Univerzity „Nihon“ ukazujú, že skutoční milovníci čaju majú o 50% menej problémov so spánkom a nočnými morami ako tí, ktorí nepijú žiadne alebo dokonca iba 1-2 šálky denne. Vedci sa domnievajú, že dôvodom sú účinné látky a aminokyselina tanín. To má tú vlastnosť, že znižuje stres a upokojuje negatívnu elektrickú aktivitu v mozgu.

Zdravá konzumácia čaju

výhody zeleného čaju rady odborníka na zdravé stravovanie

Dokazuje to ďalšia štúdia Japonskej univerzity v Okajame pozitívne účinky zeleného čaju. Znižuje riziko ochorenia ciev až o 75%. V priebehu viac ako 7 rokov bolo pozorovaných viac ako 7 000 ľudí a výsledky ukazujú, že pravidelné pitie 300 ml zeleného čaju posilňuje imunitu a tým znižuje riziko rakoviny. Dôvodom je účinok antioxidantov, ktoré v zelenom čaji nechýbajú. Antioxidanty čistia steny ciev od usadenín cholesterolu.

Jedna šálka zeleného čaju denne je pre telo ako elixír

zelený čaj posilňuje imunitu.zdravá konzumácia

Pite bylinkový čaj a zelený čaj denne

pite voňavý čaj zdravé tipy-proti nespavosti

Čaj podávajte v sklenenej nádobe so skleneným vekom

pozitívne účinky zeleného čaju na posilnenie tela

Varte zelený čaj v kovových plechovkách

Elixír zdravá čajová kanvica na zelený čaj