Móda

Očarujúce v zime – zimná móda 2013/2014 to umožňuje

červená biela krásny účes kabát blúzka nohavice

Očarujúce aj v zime? Zimná móda 2013/2014 umožni to! Dnes vám chceme ukázať, ako môžete ukázať svoje kúzla aj počas chladnej zimy. Nikto by nemal zabúdať, že pod hrubým, teplým zimným oblečením je jemná zmyselnosť, ktorú je potrebné ukázať.

Zimná móda 2013/2014 a ich tipy dodávajú ženám jemný vzhľad aj v zime

elegantné romantické čierne šaty náušnice motívy kvetov

Áno, vieme veľmi dobre, nízke teploty vonku jasne naznačujú, že všetky ženy sa teplo obliekajú. Znamená to však nutne vrstvené oblečenie a malý sexepíl? Ženský štýl v chladnom období nie vždy umožňuje chváliť sa ženským zvádzaním. Ale samozrejme existujú rôzne spôsoby, ako záhadne vzbudiť záujem opačného pohlavia. Tu vám chceme predstaviť niekoľko návrhárskych riešení, ako môžete vyzerať očarujúco aj v zime. Samozrejme, nemusíte vyzerať ako sexsymbol a ani sa snažiť ukázať viac pokožky za každých okolností a všetkými prostriedkami. Nie, za žiadnych okolností to nesmie byť! Ale Zimná móda 2013/2014 dáva nám šancu byť milou pokušiteľkou bez toho, aby sme riskovali svoje zdravie alebo predvádzali veľa svojich tiel. Teraz vás to už zaujíma a môžete s veľkým očakávaním čítať ďalej! Tu sú najlepšie tipy!

Podľa zimnej módy 2013/2014 protiklady priťahujú!

moderný top ženy zima nápad sexy charizma používať kožušinu

Kombinácia hrubých a jemných tkanín – to je spôsob, ako dodať vášmu outfitu istú dávku sexepílu. Odhodlaný kabát k jemným šatám je chladné, dokonca romantické riešenie na zimu. Tento kontrast pozorujeme v Zimná móda 2013/2014 Louis Vuitton, Prada a Roberto Cavalli. Skombinujte kožušinový alebo kašmírový kabát alebo kabát z vlny s šatami z hodvábu alebo šifónu. Toto je vlastne módny štýl 20. rokov, ktorý teraz oslavuje svoj veľký návrat. Tento outfit sa naozaj hodí k večerným šatám. Ako sa ti to páčilo? Hrubé oblečenie, ležérne košele, bundy a kabáty v kombinácii s tesnými sukňami a šatami – to opäť priťahuje oko – túto kombináciu najlepšie predstavuje Saint Laurent. Kárované vzory umocňujú pôsobenie kontrastov, kombináciu dopĺňa koža. Súčasťou sú aj sieťované pančuchy. Zdôrazňujú zvodný efekt!

Ukážkový dekolt – ktorý vnáša do outfitu sexepíl a je v súlade so zimnou módou 2013/2014

Aby ste mohli predvádzať svoju sexualitu v zime, musíte byť aspoň ochotní prinášať malé obete, napríklad určité časti tela prídu do kontaktu s chladom. Odporúča sa nájsť rovnováhu medzi pohodlím a utrpením. Jednou z oblastí, ktoré sú vystavené nízkym teplotám, je výrez. Zimná móda 2013/2014 odporúča ženám kompenzovať hrubými nohavicami, rukavicami alebo teplým klobúkom, dekolt však musí byť hlboký. Kabát s výstrihom v tvare V by mohol byť základom elegantnej siluety v štýle 50. rokov v kombinácii s kožušinovým golierom a prispôsobeným pásom. Klasická línia zimných búnd je vpredu otvorená, nosí sa pod jemnou blúzkou alebo je kombinovaná so zvrškom z čipky alebo šifónu.

dámske módne bundy kabát studené všetky chute

Aby bola zachovaná rovnováha, o ktorej sme sa zmienili vyššie, je lepšie ukázať časť tela otvorene, ale všetko ostatné nechať zakryté. Napriek hrubej a tvrdej štruktúre tkaniny pre Zimná móda 2013/2014, stránku je možné vždy zobraziť, ale iba vo zvláštnej situácii. Videli sme myšlienku Prady. Dekolt umožňuje zhodiť blúzku na jednej strane ramena. To isté môžete skúsiť s kardiganom z vlny alebo mohéru, alebo s hrubými pletenými šatami alebo tunikou. A nezabúdajte, je zima a nechcete prechladnúť!

Elegantný aj v zime

kožušinový golier zvieracie prvky malé vrecko zvodné

Expresívny vzhľad v harmónii s chladom vonku

hrubé kabáty sivé šaty alebo nohavice pod nimi

Červená vždy prináša skvelý outfit 

vkusná nápadná pôsobivá charizma a farebná móda

zimná móda 2013 2014 krátky odevný golier veľký vreckový hlboký výstrih

pruhy šaty po kolená strieborné prvky červená modrá otvorené rameno

sexualita aj za studena ukazuje atraktívne snehobiele oblečenie blond vlasy

šarmantne sexy aj zimné obdobie možné topánky v zemitých tónoch