Móda

Módne nápady kombinujú oblečenie a doplnky s technológiou

nápady-móda-technológie-inovatívne-návrhy-šperky-odevné doplnky

Ak ste fanúšikom najnovších technológií, poteší vás, že je možné ich kombinovať aj s oblečením a doplnkami, čím vznikne veľmi zvláštna móda. the Módne nápady, ktoré by sme vám chceli v tomto článku predstaviť, sú nielen mimoriadne originálne, ale aj veľmi praktické. Od obuvi so vstavanými mapami Google až po nepremokavé tričká a užitočné poštovné je tu niekoľko zaujímavých modelov ako módnych nápadov, na ktoré by ste chceli okamžite minúť svoje peniaze.

Módne nápady – nepremokavé tričko

módne nápady tričko-nepremokavé-inovatívna-technológia-mikro

Všetkým nešikovným ľuďom, ktorí sa stále špinia: Máme skvelú správu, ktorá vám uľahčí život. So silikónovým tričkom sa môžete farbiť tak často, ako chcete alebo nechcete, pretože odpudzuje vlhkosť, takže nevznikajú žiadne škvrny. Ako to funguje? Na tričká ako módne nápady sa používa nanotechnológia, ktorá odpudzuje vodu. Týmto spôsobom sa tiež vhodne zabráni škvrnám od potu.

Módne nápady – mikina s náladou

nápady-móda-mikina-náladové-žiarovky-led-biela-dámsky golier

Pravdepodobne poznáte takzvané náladové prstene, ktoré menia svoju farbu v závislosti od vašej nálady. Niečo podobné nájdete v našom zozname módnych nápadov s technológiou. Táto mikina funguje na rovnakom princípe. Takzvaný „sveter nálady“ vždy presne vie, ako sa cítite, a ukazuje to okoliu prostredníctvom určitej farby svetla. Doska s plošnými spojmi každej mikiny je vyrábaná interne a je špeciálne prispôsobená pre každého zákazníka.

Športová podprsenka na včasné odhalenie rakoviny prsníka

módne nápady športové podprsenky senzory prevencie rakoviny

Táto technológia je obzvlášť užitočná. Ide o športovú podprsenku, ktorá je vybavená citlivými senzormi a dokáže odhaliť zmeny buniek v prsníku vo veľmi ranom štádiu. To je možné vďaka zmene teploty v prsníku, ku ktorej dochádza pri vývoji nádoru. Takéto módne nápady sú jednoducho revolučné! Podprsenku ponúka First Warning System.

Dámska peňaženka s ochranou proti krádeži

nápady-móda-kabelka-dámy-ochrana proti krádeži-čierna-koža

Táto peňaženka z našich módnych nápadov nielenže vyzerá skvele. Je tiež chránený pred rádiofrekvenčnou indikáciou. Zabránite tým tomu, aby vás okradli elektronicky. Navonok nemožno peňaženku RFID odlíšiť od ostatných modelov, ale má oproti nim veľkú výhodu.

Inteligentná reťaz „Bellabeat Leaf“

nápady-móda-reťazec-list-dizajn-inteligentné-zdravie

Chcete viac módnych nápadov s technologickými funkciami pre ženy? Toto príslušenstvo je štýlové a praktické zároveň. Jedná sa o náhrdelník v tvare listu s príveskom, ktorý môžete použiť na sledovanie svojho zdravia. Sledujte spánok, menštruačný cyklus a cvičenie. A príslušenstvo sa môže tiež osvedčiť ako praktické v stresových situáciách. Ponúka nápomocné dychové cvičenia, pri ktorých si opäť oddýchnete.

náramok

nápady-módny náramok-dizajn-uv-ochrana-kožený pás

Tento šperk s názvom „Jún“ si zaslúži miesto v našom zozname módnych nápadov. Elegantný náramok je k dispozícii v platinovej, zlatej a bronzovej farbe. Samotný pás je vyrobený z kože. K dispozícii je tiež skutočne skvelá funkcia, vďaka ktorej je príslušenstvo skvelé pre dovolenku na pláži. Má vás chrániť pred škodlivými UV lúčmi. Ten vám totiž ukáže, koľko žiarenia v skutočnosti absorbujete, aby ste sa mohli týmto spôsobom lepšie starať o svoje zdravie. Predchádzajte vzniku rôznych chorôb a rýchlejšiemu procesu starnutia.

Šaty z 3D tlačiarne

nápady-móda-3d-tlačiareň-senzory-dizajn-čelenka-biela

To, že šaty Anouka Wipprechta pochádzajú z 3D tlačiarne, je len jednou z jeho zaujímavých vlastností. Je to preto, že sú integrované biosenzory, ktoré môžu merať rôzne veci. Ak sa k vám niekto priblíži príliš blízko, rozsvietia sa rôzne LED svetlá, pričom fotoaparát na prednej strane šiat môže fotografovať. Tie posledné strieľajú ľudia, ktorí ovplyvňujú vašu náladu. Inteligentné šaty Synapse ako módny nápad to rozpoznávajú pomocou senzorov, ktoré sú umiestnené v pokrývke hlavy.

Módne nápady – topánky s navigačným systémom

módne nápady smart-shoes-red-sports-style

S týmito topánkami ako módnymi nápadmi sa budete nádherne vychádzať vo všetkých zahraničných mestách. Vďaka tomu, že sa pri hľadaní určitej ulice alebo zraku musíte neustále pozerať na displej svojho smartfónu, vaše topánky s integrovanými mapami Google zaistia, že sa rýchlo dostanete do cieľa. Tieto sú prepojené s vašim mobilným telefónom prostredníctvom Bluetooth a vibrovaním vám ukazujú správny smer. Ak teda veľa cestujete, topánky Lechal Navi sú pre vás perfektným módnym kúskom!

Módne nápady – šaty, ktoré sa pohybujú

nápady-móda-šaty-pohyb-dámy-oblečenie-updo

Teraz sa na vás nikto nemôže pozerať bez toho, aby vás chytili. Integrovaný snímač pohybu očí si všimne, keď niekto na vás nechá dlho spočinúť pohľadom a uvedie určité oblasti šiat do pohybu. So šatami ako módnym nápadom vyzeráte aj štýlovo a elegantne. Dizajn pochádza z Ying Gao.