Makeup

Účinný očný make-up pre hnedé oči s návodom

Očný make-up na hnedé oči-dymové oči-koralové nuansy

Toto Očný make -up pre hnedé oči je mimoriadne pôsobivé a ešte niečo. Kombinácia efektu dymových očí v čiernej farbe v kombinácii s koralovým odtieňom vyzerá obzvlášť atraktívne na hnedých očiach, ale je vhodná aj pre iné farby očí. Tento make -up môžete použiť na ples aj na akúkoľvek inú špeciálnu príležitosť, či už ide o párty s priateľmi alebo oficiálnu obchodnú večeru. Korálové očné tiene vytvárajú skvelý prízvuk, najmä ak máte na sebe čierny outfit. Teraz sa však dostaneme k jednoduchému návodu, pomocou ktorého si efektívny očný make-up pre hnedé oči urobíte sami doma.

Očný make-up pre hnedé oči krok za krokom

Na celé viečko naneste koralové očné tiene

1. Na líčenie očí pre hnedé oči najskôr naneste korálové očné tiene na celé viečko.

2. Ďalej vezmite čierny očný tieň (vhodný je aj tmavší hnedý) a naneste ho do vonkajšieho kútika oka. Uistite sa, že to dobre pretečie do koralových očných tieňov. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je rozmazať ho prstom. Takýmto spôsobom získate takzvaný efekt smokey eyes pre líčenie očí pre hnedé oči.

Do kútika oka naneste čierne očné linky

3. Vezmite si očné linky alebo kajalské očné linky a pridajte očné linky. To by malo zdôrazniť prirodzený tvar vašich očí. V závislosti od toho, akú farbu ste vybrali pre očné tiene, by mala byť buď opäť čierna alebo tmavo hnedá.

4. Znova vezmite tmavé očné tiene. Pomocou neho zvýraznite oblasť pod spodnou líniou mihalníc.

Očné make-up-očné linky-kohl-čierne-umyté-mihalnice

5. Naneste objemovú riasenku na dokončenie očného make -upu pre hnedé oči. Ak chcete, môžete si tiež vopred pridať umelé riasy.

obočie-dôraz-pútavé-líčenie-hnedé-oči

6. Pri takto pútavom líčení očí je vždy výhodou, ak zvýrazníte aj obočie. Cieľom je, aby príliš nevynikli a týmto spôsobom odviedli pozornosť od očného make -upu pre hnedé oči tým, že ich urobia bledšími..

7. Naneste základný náter a rozotrite ho štetcom. Pleť môžete zmatniť aj nanesením púdru. Pri tom všetkom by ste si však mali dávať pozor, aby ste si nerozmazali očný make -up.

Dokončite líčenie očí pre hnedé oči

Naneste základný náter štetcom na zmatnenie pokožky práškom

8. Naneste lícenku, ktorá by mala mať odtieň hnedej.

červenohnedé-nuansy-nanášajúce-kontúry tváre

9. Naneste rúž, ktorý má tiež koralový odtieň. Malo by však byť o dva tóny svetlejšie ako očné tiene.

A efektívny očný make-up pre hnedé oči je pripravený. Môžete si byť istí, že na každého urobí dojem.

Pokyny-líčenie očí-pre-hnedé oči-dymový efekt