Makeup

Trendy v líčení jeseň / zima 2017 si nenechajte ujsť

Trendy v líčení jeseň-balmain-metalické-oči

Trendy líčenia na jeseň / zimu 2017 na jednej strane odrážajú nostalgický retro vzhľad, ktorý sa vyznačuje zahnutými líniami očných liniek, modrými očnými tieňmi a rozpínavými spodnými riasami. Na druhej strane, nové techniky líčenia ako „naruby“ a dvojfarebné pery prinášajú skutočné vyhlásenia. Zostávajú zdržanlivé nahé tóny, ktoré sa dajú vynikajúco kombinovať s novými trendmi.

Trendy v líčení 2017: tmavé pery

makeup-trendy-jeseň-tmavé-pery-vamp-look

Trendy rúžov ​​na jeseň a zimu 2017/2018 vychádzajú zo širokého spektra od ružovej po čiernu a červenú. Nuance, ktoré pripomínajú ovocné bobule, červené víno a čokoládu, dodávajú vzhľadu vampský nádych. Tmavé slivkové odtiene vyzerajú skvele na svetlej pleti, zatiaľ čo olivová koža sa hodí k hnedému rúžu. Na oči by ste sa mali radšej nalíčiť.

Dvojfarebné pery

trendy v líčení-jeseň-zima-dvojfarebné-pery

Dvojtónové nie sú ničím novým. Trend sa v módnom a kozmetickom priemysle šíri dva alebo tri roky. Dip-dye a ombré sú toho dobrým príkladom. Vizážisti predviedli dvojfarebné pery na tohtoročných prehliadkach jar / leto. Na tento účel sa na horný a dolný ret nanášajú rôzne farby, ako napríklad oranžová a ružová. Na jeseň je však lepšia tmavočervená a tmavofialová. Mimochodom, kozmetický priemysel už zareagoval na populárny trend dvojfarebných pier a uviedol na trh dvojfarebné rúže, ktoré sľubujú harmonický efekt ombré..

Trendy v líčení 2017: Fialové očné tiene

makeup-trendy-jeseň-fialová-očné tiene

Tajomné Smokey Eyes zostávajú aktuálne, ale už sa neobmedzujú iba na výrazné sivé a čierne tóny. Namiesto toho sa používajú nové farby a plynulý prechod. Teplé očné tiene, ako je hnedá, béžová a hrdzavá, dominujú jesennej palete. Ale Mauve je teraz na perách všetkých. Nový trendový tón stojí medzi červenou a fialovou a skutočne lichotí každému tónu pleti. Rúže fialovej farby je najlepšie kombinovať s dymovými očami v hnedých odtieňoch. Fialová je vhodná aj ako očný tieň.

Haló oči

Na stránkach Instagram and Co. je Halo Eyes absolútnym dlhorkom. Je to pekný efekt, ktorý je možné dosiahnuť svetlými a tmavými očnými tieňmi. Svetlé očné tiene sa nanášajú na pohyblivé viečko. Tmavšie očné tiene sa jednoducho použijú na okraj oka a do vnútorného kútika oka. Svetlé očné tiene v strede spôsobujú, že váš pohľad vyzerá ostražitejšie a oči otvorenejšie.

trendy v líčení-jeseň-zima-oči-svätožiara-návod-očné tiene

Výber farby je úplne na vás. Vzhľad funguje najlepšie s trblietavými alebo trblietavými očnými tieňmi. Pekné akcenty môžete pridať aj nanesením trblietok tupým pohybom hore a dole.

Trend líčenia 2017: Metallic Eyes

V ďalšej sezóne to môže na viečkach iskriť! Ostré metalické tóny vo farbách dúhy prinesú očiam ešte väčší lesk a dodajú pohľadu väčšiu hĺbku a výraz. Od mierneho lesku po dramatický dymový pohľad – kovové očné tiene sú k dispozícii v rôznej intenzite. Ak sa vám trend metalických očí zdá príliš očarujúci, môžete si zaobstarať očné linky s trblietavým efektom a nastaviť jednotlivé akcenty..

Pri metalickom trende je dôležité zvoliť ten správny odtieň očných tieňov pre vašu farbu očí, pretože lesk na oči púta ešte väčšiu pozornosť. Bronzové a zlaté tóny obzvlášť dobre harmonizujú so zelenými očami. Hnedé oči sa dajú pekne zvýrazniť aj svetlo zlatým trblietaním. Svetlé odtiene ružovej a modrej sú perfektné pre hnedé oči.

Broskyňové viečka

makeup-trendy-jeseň-oranžové-očné tiene-nahé-pery

V súlade s jeseňou sú farby nášho očného make-upu tiež teplejšie! Tento rok je obzvlášť obľúbený jeden odtieň očných tieňov: broskyňa. Rôzne broskyňové nuansy sa pohybujú od svetlooranžovej po broskyňovo ružovú až po koralovú. Bez ohľadu na to, či sú veľmi jemné, matné alebo s trblietkami – očné tiene broskyňovej farby vyzerajú perfektne na letnom a jesennom type a vyčarujú žiarivý, bdelý vzhľad. Dôležité pre vzhľad: lícenka by mala byť farebne zladená. Ružová ružová do oranžovej farby nie je na zahodenie. Pysky sú nalíčené v jemných nahých tónoch.

Make up hore nohami a modré očné tiene

líčenie-trendy-modré-očné tiene-hore nohami

Trendy v líčení 2017 sa samozrejme nezaobídu bez malej drámy okolo očí. Zameranie rastie na dolné viečko. Očný mejkap „naruby“, pri ktorom sú dolné viečka zvýraznené kohl a co., Je na vzostupe. Modré očné tiene navyše oslavujú oživenie! Vezmite si kohlovu ceruzku a očné tiene v rovnakom odtieni modrej a naneste si ich pod oko. Kohl líniu zľahka rozmazáme štetcom a zmiešame s očným tieňom. V kombinácii s nahým rúžom vyzerá vzhľad úchvatne.

Grafická očná linka a pútavé obočie

trendy v líčení-jeseň-zima-grafika-očná linka-čierna

Očné linky vo veľmi grafickom prevedení sú práve teraz veľmi obľúbené. Pri tom má kreativita voľnú ruku. Či už grafické mačacie oči, dvoj a dvojfarebné linky, prerušované čiary alebo klasické so zahnutou rybinou. Všetko je možné.

Úmyselne prerušované čiary

líčenie-trendy-očná linka-zámerne-prerušované-linky

Očné linky je možné rôznymi spôsobmi zvýrazniť. Geometrické kreácie očných liniek na okraji oka a vo vnútornom kútiku oka vytvárajú prerušované čiary, ktoré pôsobia aj akosi futuristicky. Medzitým bodky na očných linkách na spodnej línii rias, takzvané bodkové očné linky, dobývajú aj platformy sociálnych médií.

Líčenie v štýle 60. rokov

trendy líčenia-jeseň-zima-vetvičky-riasy-retro-vzhľad

Kravaty spôsobené riasenkou už nie sú považované za make-up faux pas. Na prehliadke Chanel Haute Couture jeseň-zima 2017/18 na parížskom týždni módy v marci sa vizážisti rozhodli pre ženský aj pútavý pohľad. S honosne zdobenými čelenkami mali modelky dramatické líčenie očí, ktoré bolo inšpirované supermodelkou 60. rokov Twiggy. Londýnčanka zaujala svoje publikum širokými mihalnicami a veľkými očami pre bábiky.

trendy v líčení-jeseň-zima-vetvičky-riasy

Čierna linka na očné linky v záhybe je typická pre jej vzhľad. Najprv je celé viečko natreté svetlo modrým očným tieňom. Ďalej vezmite čiernu kohlovu ceruzku a nakreslite polkruh v záhybe očného viečka. To je pomocou aplikátora rozmazané. Nakreslite očné linky jemným perom. Vrcholom sú namaľované riasy, vďaka ktorým oči vyzerajú väčšie. Na rozdiel od extrémneho líčenia očí sú pery nalíčené veľmi opatrne.