Makeup

TOP trendy v líčení na rok 2021 inšpirované filmovým festivalom v Cannes 2021!

Cannes je nielen jednou z najobľúbenejších dovolenkových destinácií na Francúzskej riviére, ale je aspoň raz za rok aj módnou baštou. Menovite, keď sa koná filmový festival v Cannes. Okrem týždňov módy je filmový festival v Cannes jednou z najdôležitejších módnych udalostí roka. Je samozrejmé, že máme radosť z jeho návratu – potom, čo bol minulý rok zrušený kvôli pandémii COVID -19. Celebrity z celého sveta robia všetko pre to, aby sa ukázali v plnej kráse a očarili nás svojim očarujúcim vzhľadom a oblečením. Potom, čo sme vám ukázali najnovšie letné trendy vlasov z červeného koberca, sme pre vás teraz pripravili ďalšie prekvapenie! Čo tak trochu si okoreniť makeup a pozrieť sa na niektoré z najnovších trendov v líčení na rok 2021, inšpirovaných filmovým festivalom v Cannes 2021?

Trendy v líčení 2021: červený rúž je opäť v móde

Filmový festival v Cannes 2021 Trendy v líčení Leto vyberte červený rúž

Aj keď boli naše pery v minulom roku skryté pred nosením masiek, naša láska k nim rozhodne neklesla! Naopak, v skutočnosti, pretože honosné a svetlé farby rúžov ​​sú v tejto sezóne veľmi obľúbené. Pri letmom pohľade na filmový festival v Cannes 2021 si uvedomíme, že červený rúž je nepochybne jedným z najväčších trendov v líčení do roku 2021. To nás ani neprekvapuje, pretože klasika pristane každej žene a dá sa nosiť na každú príležitosť. Každý, kto niekedy nosil červený rúž, vie, akú silu musí dať každému vzhľadu vznešený nádych.

Helen Mirren Účesy Líčenie Trendy 2021 Filmový festival v Cannes vyzerá

Nie každá červená je však rovnaká, a preto je veľmi dôležité nájsť tieň, ktorý najlepšie zodpovedá typu našej pokožky a vlasov. Ženy s chladným podtónom pokožky môžu siahnuť po vínovej a ružovej, zatiaľ čo nuansy ako jahodová, koralová alebo oranžovo-červená sú vhodnejšie pre ženy s teplým podtónom pleti. Pretože červený rúž sám o sebe púta pozornosť, zvyšok make-upu by ste mali nechať jednoduchý a jemný..

Lesklé pery sú trendy

Glossy Lips Trend 2021 Filmový festival v Cannes 2021 vyzerá

Matné rúže sú v posledných rokoch všetkým na svete. Ale tie časy sú už za nami a toto leto naše pery opäť trochu zažiaria! Lesklé pery sú novým, starým trendom líčenia od začiatku dvadsiatych rokov minulého storočia a tento rok robia veľký návrat! Trblietavé pery hviezd na filmovom festivale v Cannes 2021 rozbúšili srdcia všetkých fashionistiek rýchlejšie a to z dobrého dôvodu. Jemný lesk zaisťuje super svieži vzhľad a robí naše pery výrazne objemnejšie a plnšie. Aby ste dosiahli efekt cool boost, môžete lesk na pery naniesť trochu cez okraj pier alebo zvýrazniť pery kontrastnou linkou na pery. Jediná nevýhoda: Aby sa naše pery naďalej trblietali, musíme lesk na pery niekoľkokrát počas dňa znova použiť..

Trendy v líčení 2021: trblietavé drahokamy pre nádych pôvabu

Kamienky trendy v líčení očí 2021 najkrajší vzhľad filmového festivalu v Cannes

To, čo hviezdy ako Gwen Stefanie a Britney Spears považovali za kýčovité, je v súčasnosti jedným z najväčších trendov líčenia do roku 2021. Trblietavé kamienky sa lesknú v očiach módnych legiend a influencerov a dodávajú nášmu vzhľadu moderný a hravý nádych. Na rozdiel od minulosti sú však tieto umiestnené iba diskrétne a strategicky a musíme uznať, že vyzerajú prekvapivo dobre a štýlovo..

Trendy v líčení očných tieňov 2021 Filmový festival v Cannes najkrajší vzhľad

Hollywoodske hviezdy tiež naskočili do trendového vlaku a vylepšili svoj vzhľad na filmový festival v Cannes 2021 jemnými kamienkami. Malé ozdoby dodali inak klasickému outfitu herečky Gemmy Chan moderný nádych. Supermodelka dodala tento rok aj jeden zo svojich najkrajších lookov a kamienky jej krásne šaty dokonale doplnili.

Vyhlásenie očné linky

Trendy v líčení Tipy na líčenie strieborných očných liniek 2021

Pri požiadavke na masku sa v posledných mesiacoch make-up nepochybne zameral na oblasť očí a líčenie očí umožnilo upútať trochu väčšiu pozornosť. Pre tých, ktorí nie sú na krikľavé rúže, je nasledujúci trend líčenia na rok 2021 presne to pravé pre vás! S očnou linkou naše oči hneď pôsobia výraznejšie a dajú sa perfektne zinscenovať. Mala by byť teda modrá, strieborná alebo ružová? S vyhlásením očné linky sa kreativite medze nekladú! Už vás nebaví klasický vzhľad mačacích očí a chceli by ste vyskúšať niečo nové? Potom by ste boli s Puppy Eyeliner v dobrých rukách! Odporúčame vám použiť vodeodolný prípravok, aby očné linky zostali na svojom mieste celý deň a nerozmazávali sa.

Make -up ružových očí

Trendy v líčení 2021 maľovanie na tvár ružovými dymovými očami

A zostaňme pri očnom okolí. V tejto sezóne môžu byť oči v scéne nielen s očnými linkami, ale aj s očnými tieňmi. Trblietavé ružové tóny sú obzvlášť obľúbené a v lete dodávajú nádherne sviežu notu. Ružová je často označovaná ako dievčenská, ale farebná paleta je taká obrovská, že zaručene bude niečo pre každý vkus a štýl. Od jemnej pastelovej ružovej po žiarivú neónovú ružovú je možné úplne všetko! Nebojte sa preto experimentovať s rôznymi nuansami a dodajte svojmu líčeniu trochu viac charakteru.

Grunge make -up

Grunge Sprievodca líčením Letné trendy v líčení Filmový festival v Cannes 2021

Čierna nemá v lete miesto? Ani zďaleka! Téma grunge bola už v zime veľkým hitom módneho sveta a bude s nami aj túto sezónu. Dramatické oči a tmavé tóny na perách urobili počas filmového festivalu v Cannes 2021 veľkú zmenu oproti prirodzenému vzhľadu a jasným farbám. Tmavý a mierne strašidelný štýl grunge má niečo očarujúceho a mystického a je rozhodne jedným z najväčších trendov v líčení na rok 2021..

Trendy očných tieňov Letný filmový festival v Cannes 2021 vyzerá

Nalíčiť sa všetkým čiernym make-upom je na vás akosi priveľa? Potom to urobte ako kanadský model Mikhaila „Coco Rocha“ a zamerajte sa na svoje oči, zatiaľ čo pery zažiarite neutrálnym leskom na pery.

Bella Hadid Makeup Filmový festival v Cannes 2021 Trendy v líčení 2021