Makeup

Líčenie na Vianoce – tipy na každý tvar tváre

Tipy na make-up na Vianoce-tvár-výrazná-farba-rúžu

Patríte k ženám, ktoré sa rady líčia a rady skúšajú nové nápady? Potom v tomto článku ich máme niekoľko Vianočné líčenie pre rôzne tvary tváre, ktoré môžu byť nápomocné vo vianočných dňoch, aby zodpovedali festivalu. Pretože, ako viete, nielenže by mal byť vhodne zvolený outfit a účes, ale aj líčenie musí byť správne.

Je potrebné dávať pozor na farby Vianočné líčenie zhodujte sa s oblečením ako s farbou vlasov a očí, ako aj s tvarom tváre. Ten druhý hrá dôležitú úlohu, pretože v závislosti od toho, či máte tvár okrúhlu, hranatú, oválnu alebo v tvare srdca, je potrebné zdôrazniť určité oblasti a menej podčiarknuť. Teraz sa teda naučte pár tipov, ktoré vám pomôžu vybrať si správny make-up a zrealizovať ten svoj Vianočné líčenie pomôže.

Vianočné líčenie pre okrúhlu tvár

Make-up-na-vianoce-kirsten-dunst-okrúhla tvár-tmavšia-rúž-lícne kosti

Pre okrúhlu tvár, kde majú horná aj dolná časť rovnakú šírku, je vhodný mejkap, ktorý jej dodá ostrejšie akcenty, pretože to dodá tvári väčšiu expresivitu. Na to môžete použiť tmavú rúž, ktorej lesk na perách dodáte extra lesk. V oblasti kútikov úst by ste mali používať iba vložku na pery alebo podložku na pery a mala by byť len o niečo tmavšia ako farba rúžu. Tiež zdôraznite oči. K tomu sa hodí očný make-up s efektom dymového oka, na ktorý použijete tmavé farby ako fialová, čierna alebo tmavomodrá. Môžete tiež použiť červenanie. Na tento účel by ste však mali vziať na vedomie, že by mal byť aplikovaný s miernym sklonom voči lícnym kostiam. Tak sa váš vzhľad dostane z jedného Vianočné líčenie vyvážená, ostrá charizma.

Hviezdy, ktoré majú okrúhle tváre, sú napríklad Charlize Theron a Kirsten Dunst.

Vianočné líčenie – zvýraznite oči na oválnej tvári

makeup-podlhovastá-tvár-oválny tvar-zdôrazniť-oči-jessica-alba

Oválne tváre väčšinou pôsobia štíhlejšie. Pretože je brada obzvlášť výrazná na oválnej tvári, ktorá je predĺžená a má jemnejšie línie, treba ju zdôrazniť hlavne v hornej časti. Za týmto účelom môžete použiť tmavé očné tiene, ktoré sa tiahnu po celom viečku. Tiež je vhodné naniesť veľa maskary, ale iba na hornú líniu rias, inak to Vianočné líčenie s najväčšou pravdepodobnosťou by to nedopadlo podľa očakávania, keby ste to dali aj na spodnú líniu rias. Takže je najlepšie sa tam vyhnúť maskare. Pery by naopak mali zostať pokiaľ možno v prirodzenej farbe jednoduchým nanesením priehľadného lesku alebo balzamu na viečko. Ak je vaša tvár veľmi oválneho tvaru, môžete na zvýraznenie lícnych kostí naniesť aj veľa červenania.

Známou kráskou s oválnou tvárou je Megan Fox

Líčenie-na-Vianoce-oválne-tvar-zdôraznené-oči-Megan-Fox

Vianočné líčenie – zvýraznite pery na tvári v tvare srdca

Líčenie-na-Vianoce-v tvare srdca-pery-zvýraznené-mihalnice-napustené

S týmto tvarom tváre je horná oblasť širšia ako dolná. Z tohto dôvodu je potrebné zdôrazniť dolnú oblasť. Pokiaľ nie ste nalíčení, najnápadnejšou časťou tohto tvaru tváre sú lícne kosti. Preto nie je potrebné zdôrazňovať lícne kosti, vyhnite sa preto lícenke. Ak chcete získať nižší rozsah pre Vianočné líčenie Ak chcete zvýrazniť, neurobíte chybu s vložkou na pery a výraznou farbou rúžu. Jednou z takýchto farieb je jasne červená, ktorá je v súčasnosti tiež veľmi aktuálna. Čo sa týka očí, vyhnite sa očným linkám a zvoľte pastelové farby, ktoré sú menej nápadné. Takými sú napríklad svetlo ružová, mäta, svetlo modrá alebo farby pokožky.

Reese Witherspoon má tvár v tvare srdca

Líčenie na Vianoce-reese-witherspoon-tvar-tváre-srdce-ružové-pery

Štvorcová tvár potrebuje na Vianoce iba ľahký make -up

jemné líčenie-na-vianočné-hranaté-tváre-Olivia-Wilde

Hranatá tvár vyzerá vo väčšine prípadov krátka a obzvlášť nápadné sú lícne kosti a brada. Pretože má prísne čiary a je hranatý, malo by byť a Vianočné líčenie je možné zvoliť tak, aby tieto riadky pôsobili jemnejšie. K tomu môžu najlepšie prispieť jemné prirodzené nuansy ružovej farby. Tvár môže vyzerať viac oválneho tvaru tak, že sa krúživými pohybmi začervenám. Pokiaľ ide o pery, je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí. Najlepšie je použiť priehľadný lesk na pery, a ak chcete použiť vložku na pery, mala by mať sotva viditeľnú farbu. Navyše ho neaplikujte po celej dĺžke pier. Prirodzenosť je tiež pre oči na dennom poriadku. Napríklad pri maskare je najlepšie nechať ju len s jednou vrstvou a iba na línii horných rias. Na to použite Vianočné líčenie Očné tiene v jednom tóne pleti a čierny kohl naneste iba na vnútornú stranu dolného viečka.

Medzi hviezdy štvorcového tvaru patria Olivia Wilde, Jennifer Garner a Rachel McAdams.

Dôležité rady, ak sa na Vianoce líčite samy:

Líčenie-na-Vianoce-zdôraznené-pery-oválne-tváre-jemné-linky-Rita-Ora

Keď sa pripravujete na prázdniny a plánujete svoj outfit, mali by ste to tiež urobiť Vianočné líčenie zahrnúť. Akonáhle si teda vyberiete oblečenie, porozmýšľajte a skontrolujte líčenie, ako idete

– Na to by ste nemali mať očné tiene ani rúž v správnych farbách Vianočné líčenie mali by ste ich dostať z obchodu s kozmetikou čo najskôr. Pretože ak sa chcete líčiť pravidelne doma, budete to potrebovať.

Líčenie na Vianoce-okrúhle tváre-oči-zvýraznenie-dymové líčenie

– „Lietajúce nohy“ môžu zmeniť celkový vzhľad vášho Vianočné líčenie skaza. Z tohto dôvodu by ste mali určite vopred skontrolovať, či vám riasenka nezaschla. Ak je to tak, alebo si nie ste istí, je najlepšie ihneď kúpiť nový.

– Nové by mali byť aj odličovacie potreby. Keďže väčšinou obsahujú zvyšky z predchádzajúcich líčiacich jednotiek, môžete si týmto spôsobom rýchlo pokaziť líčenie na Vianoce. To platí najmä vtedy, ak plánujete použiť svetlé očné tiene.

– Dôležitý tip Vianočné líčenie Použitie očných tieňov: Najprv naneste na viečko primer. To môže napríklad pozostávať z make-upu. Potom by sa mal pridať malý prášok a až potom samotné očné tiene. Tým sa zabráni poteniu viečka, čo v konečnom dôsledku znamená, že očné tiene vydržia dlhšie.

Hviezdy s okrúhlou tvárou – Selena Gomez a Mila Kunis

Make-up-for-Christmas-mila-kunis-smokey-eyes-round-face

Nicole Richie má skôr hranatú tvár

nicole-richie-make-up-eyes-blue-trblietavé-očné tiene-nahé-pery