Láska a rodina

Odhalenie pohlavia dieťaťa – vtipné nápady na originálne odhalenie

rodové odhalenie baby-nápady-tipy-rodičia-príbuzní-priatelia-párty

Ste tehotná a chceli by ste konečne všetkým povedať pohlavie dieťaťa? Bezpochyby je to špeciálny moment, ktorý môže byť tiež zaujímavý. Môžete si na to vybrať špeciálnu dovolenku alebo zorganizovať detskú sprchu a povedať tam každému pohlavie. Odhalenie sexu je ešte zábavnejšie, ak ani budúci rodičia ešte nič nevedia. Existuje mnoho rôznych myšlienok, ktoré môžete použiť na odhalenie pohlavia, niektoré z nich by sme vám chceli predstaviť v tomto článku. Urobte tento už aj tak vzrušujúci moment ešte vzrušujúcejším tým, že vymyslíte niečo vtipné alebo implementujete jeden z nasledujúcich nápadov.

Pohlavie detí sa odhalí vo sviatok

pohlavie odhaliť dieťa festival veľkonočné konfety vo vajíčku

Zvlášť, ak krátko pred dovolenkou sami zistíte, či čakáte chlapca alebo dievča, dá sa to úžasne využiť vtedy, ak to hneď poviete svojim príbuzným a priateľom. Tu používate typické objekty festivalu. Na Halloween môžete napríklad skryť poznámku do tekvice, na Veľkú noc môžete rozdať zodpovedajúci štítok s veľkonočnou kyticou alebo môžete skryť odkaz na pohlavie vo veľkonočnom košíku tak, že navrhnete veľkonočné vajíčko, ktoré bude zodpovedať Na Vianoce môžete jednoducho zabaliť niečo rodovo typické ako jeden obyčajný darček. Nebojte sa zmeniť Revelation na hru so skrytými objektmi. Aby ste to urobili, môžete vopred skryť príves niekde na vianočnom stromčeku a všetci ostatní ho budú musieť nájsť. Na Silvestra môžete opäť miešať nápoje a farbiť ich potravinárskym farbivom. Aj tu vymyslite pri odhalení pohlavia svojich blízkych niečo originálne.

Oznámenie pohlavia dieťaťa na fotografii

pohlavie odhaliť dieťa-foto-budúci-rodičia-balóny-ružové-oblečenie

Fotografia je krásna spomienka, ktorú si môžete ponechať na večnosť. Zvlášť čoskoro starí rodičia budú mať radosť z pozdravu s takouto fotografiou. Jednoducho odhalte pohlavie akýmkoľvek predmetom. Držte napríklad na rukách detskú obuv v modrej alebo ružovej farbe alebo odfoťte seba a manžela s ružovým alebo modrým balónikom. K tomuto krásnemu prekvapeniu pohlavia dieťaťa sú vhodné aj ďalšie položky oblečenia pre dojčatá alebo podbradníky. Alebo čo keby ste na fotografii vyhodili do vzduchu iba konfety v správnej farbe?

Balóny môžete použiť aj na vytvorenie vtipnej série fotografií. Opäť potrebujete balóny-jeden v ružovom pre vás a jeden v modrom pre budúceho otca. Sadnete si vedľa seba a začnete nafukovať balóny, z ktorých sa odfotí. Potom príde druhá fotka s napoly nafúknutými balónmi. Na poslednej fotografii by mal byť úplne nafúknutý iba balón v príslušnej farbe. Druhá zostáva napoly nafúknutá. Takýmto spôsobom zároveň napodobňujete tehotenstvo alebo rast brucha. Túto sériu fotografií môžete poslať alebo rozdať osobne, aby ste videli reakcie naživo.

Odhalenie pohlavia na detskej hrudke

pohlavie odhaliť dieťa-odtlačok ruky-chlapec-dievča-fotenie

Ak je vaše tehotenstvo už v pokročilom štádiu a vy sa už môžete tešiť na krásny bôčik, využite ho na jeho odhalenie! Fotografie sú tu tiež veľmi praktické. Týmto spôsobom získate nielen originálnu pamäť, ale aj všetci ostatní, ktorých prekvapíte fotografiou dieťaťa. Ale čo presne môžete urobiť so svojim žalúdkom? Za prvé, s vhodnou farbou na pleť alebo make -up môžete odhaliť pohlavie jednoduchým napísaním na brucho. Ak ste už vybrali meno, môže to byť napísané aj na detskom pupku.

gender-odhaliť-dieťa-dieťa-náraz-foto-stuha-ružová

Môžete tiež zahrnúť ďalších súrodencov, ak odhalíte pohlavie a necháte ich odtlačkami prstov na žalúdok odtlačkami prstov. Malí sa určite budú zabávať účasťou na vyhlásení. Aj jednoduchá modrá alebo ružová mašlička uviazaná okolo brucha vyzerá na fotografii veľmi roztomilo. Takmer každá tehotná žena plánuje fotografovanie ako pripomienku tehotenstva. Jednoducho ich skombinujte s týmto nápadom a získajte zároveň peknú spomienku na svojich budúcich starých rodičov.

Odhalenie pohlavia dieťaťa – nápady pre budúcich rodičov

gender-odhaliť-oznámenie dieťaťa-balón-konfety-ružové-rodičia-nápad

Ako už bolo spomenuté, je tiež veľmi vzrušujúce pre manželov, ktorí čakajú dieťa, v spoločnosti príbuzných a priateľov zistiť, či to bude chlapec alebo dievča. Detská sprcha je na to obzvlášť vhodná. Možno sa pýtate, ako by mal byť výlet naplánovaný, ak nikto nevie? Lekár vám pomôže na jednej strane a zasvätenec na strane druhej. Lekár jednoducho napíše pohlavie na kus papiera, ktorý potom zalepí v obálke. Len známy človek môže otvoriť toto a pripraviť prekvapenie. Nasledujúce varianty sú možné a obzvlášť obľúbené:

gender-odhaliť-baby-balóny-kartón-hélium-nápad-ružová

Po prvé, pomocou balóna môžete odhaliť pohlavie. Za týmto účelom sú niektoré balóniky naplnené héliom príslušnej farby (modré alebo ružové) uložené v kartónovej škatuli. Budúci rodičia sa dozvedia novinky, keď otvoríte škatuľu a vysuniete balóniky. Pinata sa dá objednať aj týmto spôsobom alebo si pri tejto príležitosti môžete nechať vyrobiť koláčiky alebo šumivé tablety. Možno prídete na zaujímavý nápad sami.

gender-odhaliť-baby-pekár-koláče-cupcakes-plnka-modrá-prekvapenie

Asi najpopulárnejšia myšlienka, ktorú je možné použiť na odhalenie pohlavia a absolútne nikto z vašich priateľov a príbuzných, ktorí by chceli niečo zorganizovať, je nechať si upiecť koláč. Obálka s veľkým tajomstvom sa potom jednoducho odovzdá pekárovi, ktorý sa môže súčasne pustiť do práce. Je to vynikajúca možnosť, ak sa oznámenie má uskutočniť na večierku. Môžete upiecť veľký koláč alebo veľa košíčkov, všetky navonok vyzerajú úplne normálne. Pohlavie sa odhalí až vtedy, keď ho rozreže krém, ktorý pekár zafarbil na ružovo alebo modro. Alternatívne môže pekár použiť konkrétny obrázok alebo iný symbol a začleniť ho do dezertu.

pohlavie odhaliť-dieťa-oblečenie-body-chlapec-arašid

Pohlavie zostáva pred oficiálnym odhalením všetkým neznáme, aj keď dáte obálku predavačke v detskom obchode a požiadate ju, aby dala dohromady vhodný outfit a zabalila ho do škatule. Aj to bude milé prekvapenie pre všetkých prítomných a dostanete aj prvý výstroj dieťaťa. Ale nielen detské oblečenie môže predavačka vyberať. Vhodné sú aj prvé cumlíky, podbradníky alebo fľaše pre deti, ktoré je teraz možné rýchlo nájsť v správnej farbe.