kúpeľňa

Exkluzívne zariadenie do kúpeľne – organický dizajn od Zahy Hadid

Kúpelňový nábytok -design-zaha-hadid-lifting-mixer-čierna-organická

Milánsky veľtrh nábytku otvoril svoje brány 12. apríla 2016, aby predstavil najnovšie trendy a inovácie v oblasti interiérového dizajnu a vybavenia. Exkluzívne vybavenie do kúpelne predstavila spoločnosť Noken. Je známa svojimi inovatívnymi výrobkami a najvyššou kvalitou a v spolupráci so spoločnosťou Zaha Hadid Design bola vytvorená vynikajúca kolekcia kúpeľní – VITAE.

Exkluzívne kúpeľňové armatúry s ocenením za dizajn – páková batéria VITAE od spoločností Noken a Zaha Hadid

Kúpelňový nábytok -design-zaha-hadid-lifting-mixer-detail-organický

Spoločnosť VITAE bola za svoju inováciu a podstatu ocenená cenou i-Novo Designer Prize, ktorú organizuje ArchiExpo. Hlavnou myšlienkou zbierky je pôvod celého života – voda. Vďaka exkluzívnemu dizajnu a prirodzenému konceptu, ale aj kvôli tomu, že Zaha Hadid zomrela 31. marca a VITAE sa objavila ako jej posledná kolekcia pre iSaloni, získava projekt na dôležitosti..

Exkluzívne zariadenie do kúpeľne ocenené na Milánskom veľtrhu nábytku 2016 – páková batéria VITAE

Kúpelňový nábytok -design-zaha-hadid-vitae-lifting mixer-designer-cena

Kolekciu VITAE môžete spoznať prostredníctvom exkluzívnej ukážky na domovskej stránke Noken a cítiť podstatu konceptu, ako aj objatie prírody prostredníctvom inovatívneho dizajnu..

Organický dizajn od Zahy Hadid – exkluzívny nástenný krb CALLA z čiernej M.brnenie

skupina-organický dizajn-zaha-hadid-mramor-čierna-krb-sedenie

Exkluzívny nástenný krb z čierneho mramoru CALLA sa objavil na milánskom veľtrhu nábytku v roku 2014. Tradičný stenový krb je reinterpretovaný a nesie typické charakteristiky diel Zahy Hadid – organický dizajn, plynulé tvary, exkluzívne materiály. Zakrivený tvar komína vyzerá ako kala. V strede, kde je zvyčajne piestik kaly, horí komín.

Organický dizajn Zaha Hadid – sklenená fľaša na parfum

organický-dizajn-zaha-hadid-parfum-donna-karan-fľaša

Exkluzívny flakón parfumu Zaha Hadid v spolupráci s Donnou Karran má rovnaké organické tvary charakteristické pre ostatné diela obľúbeného návrhára. Objekt vyzerá ako dokonalá socha zo skla a perfektne padne do ruky. Flakón parfumu je špeciálna edícia k 25. výročiu označenia DKNY.

Organický dizajn Zaha Hadid – flakón parfumu pre Donnu Karan

organický-dizajn-zaha-hadid-parfém-fľaša-tvar

* Viac informácií o projektoch Zaha Hadid Architects nájdete na Domovská stránka