Kuchyňa

Moderná kuchyňa s ostrovom na varenie prináša do vášho domova taliansku atmosféru

Kuchynský ostrovný digestor Mina biely kamenný obklad

Predstavujeme vám moderný Vstavaná kuchyňa s ostrovčekom z Talianska. Dizajn sa volá Mina a očaruje funkčnosťou a industriálnym chicom.

Vstavaná kuchyňa s ostrovčekom a priemyselným dizajnom

Kuchynský ostrov čierny svetlý nápad na jedálenský stôl

Spoločnosť Minacciolo, založená v roku 1974, je talianska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu kuchýň z masívu. Spoločnosť sa v posledných rokoch rýchlo rozvíjala – predovšetkým vďaka nápadom na rustikálny a priemyselný nábytok v neobvyklých farbách. V roku 2001 ste navrhli a predstavili kolekciu v anglickom štýle, ktorá sa vyznačovala jednoduchou eleganciou v štýle vidieckeho domu. Rastúca popularita týchto produktov inšpirovala dizajnérov k vytvoreniu ďalších kreatívnych nápadov, ako je tento Vstavaná kuchyňa s ostrovčekom. Nový smer je jasný – čierna farba kovu pôsobí priemyselne, robustne a drsne. Dizajn sa nazýva Mina a ponúka kompozíciu multifunkčného nábytku. Rafinované detaily v tradičnom štýle sa stretávajú s modernou technológiou a precíznou výrobou.

Vstavaná kuchyňa s ostrovčekom – Mina

Nápady na dizajn kuchyne talianska značka

the Vstavaná kuchyňa s ostrovčekom sa výrazne líši od ostatných návrhov spoločnosti – kreatívnym spôsobom kombinuje kov a drevo. Moderné tvary a detaily pripomínajú zariadenia vo fabrikách a dodávajú industriálny vzhľad, ktorý v poslednom čase v bytovom zariadení vyvoláva stále väčšiu horúčku. Bez ohľadu na to, či je minimalistická, moderná alebo dokonca tradičná – táto kuchyňa je ideálna pre malé alebo veľké miestnosti. Rôzne moduly ponúkajú všetko, čo by kuchár mohol chcieť. V kombinácii so skrinkami z masívneho dreva, ktoré zjemňujú drsný vzhľad kovu, je možné kuchyňu perfektne skombinovať s jedálenským kútom. Dizajnéri v kuchyni umiestnili veľké odsávače ako akcenty. Farebné akcenty ako červená vytvárajú v dizajne napätie. Užite si sériu fotografií!

Vstavaná kuchyňa s kovovou spodnou skrinkou

Kovový kuchynský drez, kovové skrinky v spodnej časti

Multifunkčný varný ostrov s drezom

Kuchynský drez kuchynský ostrovček kovový priemyselný dekor

Čierny kuchynský ostrov – prvok

Kuchynský ostrovček Talianska kuchyňa kovová čierna

Červené tlačidlá s industriálnym vzhľadom

Gombíky na kuchynské náradie Kovová spodná skrinka priemyselného vzhľadu

Moderná talianska kuchyňa

tmavé kuchynské drevo, talianske dizajnérske trendy 2013

Malý ostrov – model Mina

moderný kuchársky ostrov čiernej farby

Kovový a drevený kuchynský nábytok

praktická kuchyňa zo svetlého masívneho duba