Kuchyňa

Kuchynský ostrov so sedačkou – nápad na praktické zariadenie do kuchyne

kuchynský ostrov so sedačkou z čierneho koženého mramoru

Návrhy nábytku sú neuveriteľne rozmanité. A dizajnéri stále prichádzajú s novými, zaujímavými a funkčnými nápadmi, ktorými ohromujú potenciálnych zákazníkov. S ohľadom na to by sme vám chceli predstaviť mimoriadne zaujímavú kuchyňu ako nápad na zariadenie Kuchynský ostrov so sedačkou vlastné.

Kuchynský ostrov s pohovkou z čiernej kože a žltými vankúšmi

kuchynský ostrov so sedacou súpravou z kože a čiernymi vankúšmi

Efektívny kuchynský ostrov so sedačkou nielenže púta pozornosť, ale má aj svoju praktickú stránku. Je to ideálna voľba pre malé byty, v ktorých je kuchyňa priamo v obývačke a nie je veľa miesta pre kuchynské skrinky, jedáleň alebo veľký gauč. Kuchyňa však kombinuje všetko v jednom a je tak skvelým riešením, ako ušetriť miesto. Táto kuchyňa je však veľmi vhodná aj ako praktický pútač očí.

Kuchynský ostrov so sedačkou – kuchyňa v elegantnom vysokom lesku v čiernej farbe

kuchynská sedačka s vysokým leskom čierna dlažba biela sivá

Dizajn pochádza z Myers Touch. Prianím zákazníka bola kuchyňa, z ktorej sa dalo pozerať von do záhrady. Zároveň by mal tiež zapadnúť do zvyšku staršej časti domu, ale tiež mať určitý rozdiel od modernej. Výsledkom je kuchyňa s kuchynským ostrovom so sedačkou a svetlou dlažbou, ktorá ladí s dubovou podlahou chodby. Samotná kuchyňa je vyrobená z modernej vysoko lesklej čiernej farby, pričom spotrebiče sú od spoločností Miele a Gaggenau.

Kuchyňa a ostrovček s moderným dizajnom

kuchynský ostrov so sedačkou, mramor, váza, čierne lesklé kvety

Teraz si majitelia môžu užívať záhradu s celou rodinou alebo s priateľmi z kuchynského ostrova so sedačkou, zatiaľ čo večeria na vstavanej koženej sedačke. Vďaka množstvu a veľkým oknám v kuchyni vidíte na záhradu odkiaľkoľvek z kuchyne.

Kuchyňa s modernými spotrebičmi a svetlou dlažbou

kuchyňa moderná ostrovná chladnička kovová vysoký lesk

Nápad na dizajn od Myersov dotyk.