Kuchyňa

Inteligentné kuchynské spotrebiče s pripojením na aplikáciu – 10 pomocníkov do domácnosti

Inteligentné kuchynské spotrebiče teplomer-teplota-jedla-pravidlá-zariadenia

V dnešnom svete internetu a smartfónov je v našich domácnostiach stále väčší priestor pre nové technológie. Takéto inovácie môžu uľahčiť každodenný život a mnohé domáce práce, ako napríklad upratovanie domácnosti, sa zrušia. Inteligentné kuchynské spotrebiče nahradiť tradičné kuchynské vybavenie v mnohých bytoch po celom svete. Tu uvádzame niekoľko inovatívnych zariadení, ktoré ušetria dlhé hodiny v kuchyni a ponechajú viac času rodine, priateľom a koníčkom.

Inteligentné kuchynské spotrebiče prinášajú nápady na recepty

Inteligentné kuchynské spotrebiče gadget-mobilná aplikácia-pripojenie-doska-oranžová-kuchár

Na prvý pohľad toto zariadenie vyzerá ako bežná kuchynská doska. Má však množstvo vlastností, ktoré na vás určite urobia dojem. Pultová doska od Orange Chefs môže pomocou pripojenia k aplikácii navrhnúť večeru, poskytnúť vám nápady na zdravé občerstvenie po cvičení alebo jednoducho pomôcť s varením, aby ste recept našli správne. Dizajn je kompaktný a na uloženie potrebuje len malý priestor.

Inteligentné kuchynské spotrebiče – nutnosť v každej modernej kuchyni

Inovácia inteligentných kuchynských spotrebičov-recept-návrhy-doska-pomaranč-šéfkuchár

Tento inteligentný gadget je špeciálny, pretože sa tiež pripája k iným zariadeniam prostredníctvom WiFi. Môže byť v kontakte s fitness trackerom, mixérom alebo hrncom. Vďaka tomu je jednoduchý mixér, ktorý máte doma, tiež chytrý. Countertop navyše na váš smartphone odošle správu s vybraným receptom a kompletnými pokynmi na jeho vykonanie.

Kuchynské spotrebiče s pripojením k aplikácii sú praktické a nápomocné

Inteligentné kuchynské zariadenia digitálny-kuchynský-teplomer-užitočné-zariadenie-zariadenie

Digitálny kuchynský teplomer od iDevices sa pripája k smartfónom a tabletom prostredníctvom Bluetooth. Teplotu jedla tak môžete sledovať zo 40 metrov. Už žiadne čakanie v kuchyni.

Inteligentné kuchynské spotrebiče sa ľahko používajú

Inteligentné kuchynské spotrebiče kuchynský teplomer-digitálne-mobilné-aplikácie-zariadenie

Inovatívny kuchynský teplomer je k dispozícii aj v menšej veľkosti a je skutočne lacný. Výdrž batérie je 150 hodín. Stačí si vybrať mäso a teplotu a relaxovať. Keď je jedlo dokonale uvarené, dostanete správu a môžete ho podávať.

Doprajte si ďalších 10 minút spánku s kávovarom pripojeným k aplikácii

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-kávovar-špičková technológia-kávové zrná-mak-prelievanie

Pre všetkých milovníkov kávy predstavujeme kávovar Poppy Pour-Over. Vďaka elegantnému dizajnu zo skla vyzerá skutočne štýlovo. Toto kávové umelecké dielo opäť ponúka možnosť vzdialeného nastavenia prostredníctvom mobilnej aplikácie. Napriek tomu vám pošle upozornenie, keď dôjde kávové zrná alebo filtre.

Inteligentné kuchynské spotrebiče sú elegantné a praktické zároveň 

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-nalievanie-varené-sklenené-karafy-karafy-maku-nalievanie

Dvojitá sklenená karafa zvyšuje eleganciu tohto kávovaru a ukazuje výraznú farbu uvarenej kávy. Tento model je bohužiaľ v obchode stále ťažké nájsť, ale v blízkej budúcnosti sa plánuje jeho častejší vzhľad.

Inteligentné kuchynské spotrebiče podľa vašich preferencií

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-príprava čaju-infuser-priehľadného-elegantného-dizajnu-teforia

Bez ohľadu na to, či dávate prednosť káve alebo čaju, množstvo sieťových kuchynských spotrebičov má vhodný sortiment pre každý vkus. Inteligentné zariadenie, ktoré tu predstavujeme, dosahuje prípravu perfektnej šálky čaju. Teforia je jedinečne navrhnutá a pri použití vytvára zmyselný zážitok.

Inteligentné kuchynské spotrebiče – vašou jedinou úlohou je zaťaženie

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-čaj-infuser-príprava-čaju-rýchle-jednoduché-varenie-teforia

Technológia od spoločnosti Intel riadi varenie a umožňuje pripojenie k inteligentným zariadeniam prostredníctvom Wi-Fi a Bluetooth. Špeciálna konfigurácia nastavení umožňuje pijanovi čaju pripraviť si napríklad popoludní kávu so 65 percentami menšieho kofeínu.

Zameranie – inteligentné varenie 

inteligentná kuchyňa-spotrebič-tácka-pripojenie-aplikácia-rúra-varenie-vnútri-foto-aeg

Na využitie výhod moderných inovácií potrebujete iba inteligentné zariadenie. Každá aplikácia je optimalizovaná pre smartphony a tablety, aby oslovila čo najväčší počet používateľov. Vnútri tohto parného hrnca AEG je kamera, ktorá prostredníctvom aplikácie odosiela fotografie jedál do pripojeného zariadenia.

Vstavaný inteligentný naparovač – praktická voľba pre každú domácnosť

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-inteligentná-rúra-moderná-kuchyňa-procombi-plus-aeg

Parník AEG je multifunkčné zariadenie na inštaláciu v kuchyni, ktoré zaisťuje rovnomernú teplotu a vlhkosť v rúre. Má tiež krásny dizajn, ktorý je vhodný do moderných kuchýň.

Moderné bývanie s inteligentnou chladničkou

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-novinky-hudba-chladnička-samsung-rodinný-rozbočovač

Ďalej predstavíme chladničku Samsung, ktorá má externú obrazovku a je vhodná pre hudbu, video, rádio a dokonca aj televíziu. Takže máte tieto štyri zariadenia v jednom. Môžete tiež nechať poznámky na obrazovke ostatným členom rodiny.

Inteligentné kuchynské spotrebiče sú vašim priateľom, keď idete nakupovať

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-info-chladnička-kontrola-obsahu-supermarket-samsung

Vo vnútornej časti chladničky Samsung je integrovaná kamera, ktorá vám umožňuje pozrieť sa na dostupné a teda aj potrebné produkty. Na tovar môžete tiež umiestniť virtuálne štítky s dátumami minimálnej trvanlivosti.

Sieťové kuchynské spotrebiče majú spravidla pripojenie k aplikácii 

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-domáce-váhy-bezplatná-aplikácia-ipad-červená-praktická-kvapka

Drop – malá domáca váha s aplikáciou na pripojenie k iPadu prináša novú technológiu v príprave jedla. Obsahuje všetky obvyklé funkcie domácich váh, ale aj špeciálne vybavenie. Okrem rozmanitosti receptov vypočíta presné pomery, ktoré potrebujete, aj keď ste do produktu pridali viac alebo menej.

Tieto inteligentné domáce váhy s pripojením k aplikácii pomáhajú pri varení alebo pečení

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-domáce-váhy-návod-vanička-technológie-kvapka

Nie veľmi dobrým kuchárkam pomôže aj podrobný návod na váhe pre domácnosť. Je to naozaj jednoduché a nemôžete nič pokaziť.

Inteligentné a zdravé stravovanie s inovatívnymi príbormi

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-vidličky-rôzne-farby-jedenie-jedlo-hapifork

HAPIfork je inovatívna Bluetooth vidlica, ktorá meria rýchlosť jedenia. Dá sa nastaviť tak, aby poskytovalo vibrujúce narážky, takže jedlo budete hrýzť iba každých 10 sekúnd.

Skutočné jedlo s pomocou inteligentných kuchynských spotrebičov pre krásnu postavu

smart-kuchynske-spotrebice-smart-vidlička-app-pripojenie-šalát-jedlo-rýchlosť-hapifork

Elektronická vidlica pomáha kontrolovať stravovanie a zlepšovať stravovacie návyky. Po meraní sa informácie nahrajú do aplikácie cez Bluetooth alebo USB. Takže už máte svoje skutočné jedlo pod kontrolou.

Inteligentná panvica – váš nadriadený pri smažení

smart-kuchynske-spotrebice-smart-panvica-bezplatna-aplikacia-pripojenie-pantelligent

Inteligentné kuchynské spotrebiče sa tešia stále väčšej obľube. Pantelligent panvica je opäť prepojená so smartfónom prostredníctvom aplikácie. Vyzerá to ako normálna panvica, ale má technológiu, ktorá ovláda vyprážanie.

Šetrite čas používaním inteligentných zariadení v kuchyni

inteligentný-kuchynský-spotrebič-panvový-app-mobilný-mobilný-telefón-návod-pantelligent

Bezplatná aplikácia vám poskytne návod na dobré pečenie pri správnej teplote. S inteligentnou panvicou máte toho najlepšieho šéfkuchára sous doma.

Inteligentné zariadenia môžete zapnúť aj z druhej miestnosti

inteligentné-kuchynské-spotrebiče-rýchlovarné kanvice-inteligentné-spotrebiče-vypínač-na-rýchlovarnú kanvicu

Prvá kanvica na svete je iKettle. Opäť umožňuje vzdialený prístup prostredníctvom smartfónu. Teraz si môžete dopriať ešte niekoľko minút spánku bez obáv.