Kuchyňa, obývačka

Nápady na interiérový dizajn – obývačka s kuchyňou

Nábytok-nápady-obývačka-kuchyňa-falošný strop

V dnešnej dobe je kuchyňa a obývacia izba často kombinované v jednej oblasti. Obývačka s kuchyňou ale neznamená to, že sa musíte vzdať elegancie a štýlu. S niekoľkými trikami jednoduchého nastavenia môžete mať pohodlný aj praktický, ale aj trendový interiér. Je dôležité, aby bola celá obývacia časť dobre vetraná a aby ste sa rozhodli pre jednotný dizajn.

Obývacia izba s kuchyňou – moderné zariadenie

Obývačka-kuchyňa-interiérový dizajnér-nápad

Interiér by mal mať jednotnú farebnú schému, nábytok v kuchyni a obývačke by mal byť vybraný v rovnakom štýle. V celej miestnosti by mala byť položená rovnaká podlaha, čo spôsobuje ťažkosti – na jednej strane drevo vyzerá lepšie v obývačke, ale dlažba je pre kuchyňu praktickejšia. Ako alternatívu môžete položiť laminát na celú plochu – je ľahké sa oň starať a dobre vyzerá.

Obývacia izba s kuchyňou – nápady na dizajn

moderná-hnedá-kuchyňa-ostrov-obývačka

Kuchynský ostrov sa ukázal byť neoddeliteľnou súčasťou Obývačka s kuchyňou zriadený. Tematicky oddeľuje oblasť a je veľmi vhodným variantom pre malý byt. V prípade potreby môže dokonca nahradiť jedálenský stôl. Najlepšie na tomto dizajne je, že môžete variť a stále sa rozprávať s hosťami. Dobré osvetlenie kuchynského ostrova je absolútnou nevyhnutnosťou.

Interiér modernej obývačky s kuchyňou

puristická-hnedá-moderná-kuchyňa-ostrov-obývačka

V obývacej izbe si môžete vybrať jednoduchý nábytok – pohodlnú koženú sedaciu súpravu a sklenený konferenčný stolík. Dekoráciu by ste mali obmedziť na minimum, pretože rôzne oblasti aj tak vytvárajú vzrušujúcu atmosféru. Obývačka s kuchyňou je praktický a trendový a ponúka nekonečné možnosti zariaďovania v závislosti od osobného vkusu obyvateľov.

praktický-moderný-interiér-obývačka-kuchyňa

Moderná minimalistická hnedá kuchyňa v obývacej izbe

moderná-hnedá-kuchyňa-ostrov-obývačka

100 ďalších nápadov pre kuchyňu