Kuchyňa, nábytok

Luxusná, štýlová a kompaktná malá kuchyňa od Binova

Navrhli technologické kuchyne Binova

Modulárna-malá-kuchyňa-Binova-Design

the malá kuchyňa by Binova je nový koncept interiéru, ktorý vytvára dynamický priestor určený nielen na varenie a čistenie. Kuchyne Binova ponúkajú dostatok úložného priestoru, elegantné kuchynské linky v kompaktnej forme, kde sa kladie dôraz na pohodlie a funkčnosť.

Malá kuchyňa od Binova – praktická, kompaktná, multifunkčná

praktické-úložné-kuchynské-ostrovné-skrinky

 Binova bola založená pred 50 rokmi a na začiatku bol mladý kreatívny tím veľmi malý. V súčasnej dobe je nábytkárska spoločnosť veľkou spoločnosťou špecializujúcou sa na kuchynské bloky a kompaktnou spoločnosťou malá kuchyňa posunul na novú úroveň. Výrobca technologických kuchýň zmenil obyčajný dizajn kuchyne na originálny dizajn. Ak je kuchyňa aj pre vás špeciálnou miestnosťou, ktorá oslavuje rodinný život a kde môžete stráviť príjemné hodiny s celou rodinou, potom je Binova tým pravým miestom pre vás.

Malá kuchyňa – nový dizajn s futuristickými doplnkami

biela-kuchynská linka-úzka-kuchyňa

Taliansky výrobca nábytku Binova ponúka bohaté portfólio, kde futuristické luxusné kuchyne a high-tech kuchynské linky nie sú výnimkou, ale pravidlom. Hlavnou myšlienkou použitia technológie je, aby dizajn zodpovedal modernému životnému štýlu a súčasnému interiéru trendového bytu. Ultramoderné zásuvkové systémy, elegantné čelá z jemných materiálov ladia s celkovým dizajnom. Vstavané osvetlenie zaisťuje, že všetko, čo potrebujete pri varení, nájdete rýchlejšie. Barové stoličky a kuchynské linky ponúkajú posedenie. Kuchárske knihy a umelecké diela slúžia ako jediná ozdoba.

Malá, praktická, moderná, Binovamoderná-kuchyňa-ostrov-nehrdzavejúca oceľ-Bonova

Pohodlné úložné priestory a fantastické pevné povrchové úpravy sú zárukou, že sa o tom dozviete malá kuchyňa sa môžem dlho tešiť. Zvlášť vhodná je farebná schéma – béžová, biela. Lesklé povrchy odrážajú svetlo a miestnosť sa zdá byť väčšia. Jedinou ozdobou, ktorú tento moderný dizajn potrebuje, je váza s čerstvými kvetmi.

Moderná malá kuchyňa

malá-praktická-kuchyňa-Binova

Všetci fanúšikovia tradičných kuchynských kociek sa o Regula AD určite dozvedia malá kuchyňa šťastný – dizajn má prefabrikované moduly, ktoré tvoria jednotný inštalačný systém a sú v súlade s podlahou a stenami. Farebné obrázky na stenách slúžia ako osvieženie zo sivého dizajnu a predných strán. Modulárna kuchyňa s názvom Modus CS je dokonalým základom pre kuchyňu, kde chýba dekorácia a jednoduchý, minimalistický interiérový dizajn definuje miestnosť. To je tiež hlavná myšlienka dizajnu – že čo najviac priestoru zostáva pre voľný pohyb.

Od Abigail

Béžové kuchynské skrinky priestor opticky zväčšia

béžové-kuchynské skrinky-extraktor-kuchyňa

Kuchynské-úložné skrinky Binova

Úložné skrinky do kuchyne Binova

Praktický systém zásuviek – riad

praktický riad so systémom zásuviek

Praktický minimalistický kuchynský ostrov

praktický minimalistický kuchynský ostrov

Binova Modular Kitchen Island-CS

Binova-Modular-Kitchen-Island-CS

Priestorovo úsporný kuchynský ostrov s elegantnými prednými časťami

priestorovo úsporné-kuchynský-ostrov-elegantné-fronty