Krása

Urobte si vlastný telový peeling – prírodná kozmetika pre jemnú pokožku

Peeling na telo-urob si sám-recepty-čokoládovo-kávová

Každý chce vyzerať atraktívne – a dobrá osobná hygiena je dôležitá, aby nás ostatní vnímali pozitívne. V konečnom dôsledku kilá a vlastná koža nehrajú hlavnú úlohu – oveľa dôležitejšie je, aby sme sa cítili dobre. Uhádneme päť receptov – aby ste mohli Кurobte si peeling tela a urobte niečo dobré pre svoje telo.

Urobte si vlastný telový peeling – detoxujte morskou soľou proti mastnej pokožke

Telový peeling-urob si sám-morská soľ-detský olej-recept-proti-mastnej pokožke

Ak ste sa už rozhodli pre plán detoxikačnej kúry, stojí za to rozmaznávať svoju pokožku v tomto období. Telový peeling s morskou soľou sa odporúča predovšetkým ženám s mastnou alebo zmiešanou pokožkou.

Prísady – 1 šálka morskej soli, ½ šálky detského oleja

Príprava – ingrediencie zmiešajte v miske a nechajte 24 hodín v miestnosti. Potom zmes znova premiešajte a vmasírujte do pokožky a dôkladne zmyte.

Urobte si peeling vlastného tela – dodajte energiu citrusovým plodom

Peeling na telo-urob si sám-recepty-pomarančová soľ

S citrusovými plodmi si dôkladne vyčistíte pokožku. Jemná a pevná pokožka podľa tohto receptu / pre ženy s normálnou a zmiešanou pleťou /:

Suroviny – 1 šálka morskej soli, ½ šálky cukru, ½ šálky kokosového oleja, 10 kvapiek grapefruitového oleja, 10 kvapiek oleja zo sladkého pomaranča, 5 kvapiek citrónového oleja.

Príprava – morskú soľ a cukor zmiešajte v malom murárskom hrnci, na miernom ohni rozpustite kokosový olej a potom pridajte ostatné oleje. Oleje pridajte k morskej soli a cukru / ale nemiešajte! /. Zmesou vmasírujte telo a zmyte.

Urobte si vlastný telový peeling – rozmaznajte sa kávou a hnedým cukrom

Peeling na telo-urob si sám-káva-cukor-pokožka-jemný

Rozmaznajte sa telovým peelingom z kávy a hnedého cukru! Vhodný pre mastnú, zmiešanú a normálnu / suchú pokožku.

Ingrediencie – 2 šálky čerstvo zomletej kávy, ½ šálky cukru / hnedého alebo bieleho /, 3 lyžice olivového oleja, 1 lyžica vanilkového extraktu. Všetky ingrediencie zmiešame / ako posledné pridáme olivový olej /, zmesou vmasírujeme telo a zmyjeme.

Vyrobte si peeling na telo – recept s mandľami a pomarančmi

Telový peeling-urob si sám-recept-prírodná kozmetika-mandle

Po olúpaní s mandľami a pomarančmi je pokožka už pripravená na jarné a letné obdobie. Ingrediencie – 1 šálka mandlí, 1 pomarančová kôra, 1 šálka olivového oleja Všetky ingrediencie najemno pomelieme, potom zmesou vmasírujeme telo a umyjeme vypnuté.

 Vyrobte si vlastný telový peeling – recept s cukrom a kakaom

Peeling na telo-urob si sám-cukor-kakao-citlivá-pokožka-aplikuj-nápady

S telovým peelingom s cukrom a kakaom bude vaša pokožka svieža a jemná. Ingrediencie – ½ šálky cukru, ½ šálky hnedého cukru, ½ šálky repkového oleja, ¼ šálky kakaa Príprava – všetky prísady zmiešajte / olej pridajte ako posledný / premiešajte. Zmesou vmasírujte telo a zmyte.