škôlka

Dizajnové detské izby 2015 – nápady na hravé zariadenie

Samolepky na stenu, dekorácia detskej izby 2015, výzdoba dievčenskej izby, princezná

Trendy v škôlke sa samy osebe nemenia. Pretože vždy ide o jednu vec. Dieťa by sa malo cítiť dobre, malo by byť stimulované k hre a zároveň k zábave. Z tohto dôvodu sa do detských izieb spravidla vyberajú jasné a veselé, svetlé farby. Tetovanie na stenu a fototapety sú už nejaký čas veľmi obľúbené. Tento trend sa tiež stáva Dizajnové detské izby 2015 udržiavaná a ponúka skvelý spôsob, ako oživiť škôlku. V dievčenských izbách je tiež obľúbený vintage štýl, ktorý dodáva romantickú atmosféru. Patria sem jemné pastely a kvetinové alebo iné pekné vzory, vďaka ktorým sa každé dievča bude cítiť ako princezná.

Navrhnite detské izby 2015 – niekoľko inšpiratívnych nápadov

Detský dizajn, zelená stena, modrý rám postele, šatníková skriňa

Dnes vám ukážeme niekoľko úžasných nápadov pre návrh detskej izby 2015, ktoré obsahujú všetky dôležité vlastnosti, ktoré by detská izba mala mať. K dispozícii sú chlapčenské aj dievčenské izby, ktoré môžu slúžiť ako veľká inšpirácia.

  Navrhnite detské izby v roku 2015 pre slnečný, krásny pocit

Skvelým príkladom toho, ako môže byť detská izba navrhnutá tak, aby bola svetlá a priateľská, je táto myšlienka pre Detskú izbu Design 2015. Kombinácia žltej a zelenej farby zaisťuje dobrú náladu. Ale nielen to, pretože posteľ má aj hravé tvary. Detská izba, ktorá nielen skvele vyzerá, ale obsahuje aj všetky potrebné kusy nábytku.

  Navrhovanie detskej izby ako z rozprávky 2015

Detská izba dizajn 2015 klasický nábytok komoda zrkadlo postieľka nočný stolík

Vintage štýl je vhodný aj na navrhovanie detských izieb 2015 pre dievčatá. Vyberte si nábytok v sivobielej alebo krémovej farbe, ktorý má tiež pekné kvetinové motívy. Skvelým variantom ružových a fialových nuancií typických pre dievčatá je v tomto prípade zelená farba steny, ktorá má podčiarknuť kvetinové motívy na nábytku. Ženské akcenty boli napriek tomu osadené doplnkami vo fialovej farbe.

Dizajnové detské izby 2015 – hravá biela

Detská izba design 2015 dve junior postele postele prístrešky kovové biele steny

Biela je samozrejme vhodná aj ako hlavná farba do detskej izby 2015. Stále by ste ju však mali hravo okoreniť rôznymi ozdobnými predmetmi a doplnkami. Používajte napríklad posteľnú bielizeň, ktorá je hravá alebo nápaditá. Veľmi vhodný je tu aj farebný koberec, ktorý vnesie do miestnosti dostatok farieb.

 Návrh detskej izby 2015 – biela a ružová pre dievčatá

Detská izba design 2015 ružové pruhy juniorská posteľ neba

Aj tu môžete vidieť príklad dizajnu detskej izby pre dievčatá v roku 2015, v ktorom je použitý nábytok v štýle vintage. Tentokrát však majú snehobielu farbu a ozdobené ornamenty. Farby poskytujú steny vo svetlo béžovej a ružovej farbe, ako aj posteľná bielizeň. Drevená podlaha alebo laminát mimochodom tiež navodzuje v jednoduchej miestnosti hrejivú atmosféru.

  2015 dizajnové detské izby v modrej farbe

Dizajn detskej izby 2015 modrá posteľ posteľ box box nástenná malá žltá stena

Modrá farba je veľmi obľúbená ako farba miestnosti. Môžete to použiť aj do detskej izby, najmä ak je dieťa chlapec. Keďže trendové sú aj prírodné farby a materiály, kombinácia dreva a modrej farby pri navrhovaní detskej izby v roku 2015 je úžasný nápad. A sme presvedčení, že vás tento príklad už presvedčil. Poschodová posteľ šetrí priestor a ponúka aj priestor pre dennú posteľ, ktorú možno použiť ako posteľ pre priateľov.

  Navrhnite farebné detské izby 2015

Nálepka na detskú izbu 2015 Farebná podkrovná posteľ Oranžová nástenná samolepka na futbal

Môžete tiež skombinovať mnoho rôznych farieb a navrhnúť detskú izbu v roku 2015 tak, aby vznikla farebná detská izba. Treba dávať pozor, aby ste to neprehnali. Dôležitú úlohu tu zohráva aj správne usporiadanie, pretože inak hrozí skôr chaotická než harmonická atmosféra. Do tejto detskej izby boli zvolené jemné pastelové tóny, ktoré tiež umožňujú niekoľko výraznejších farieb pre posteľnú bielizeň a koberec.

Zariaďte detskú izbu pre dievčatá – ružová posteľ a komoda

Dizajn detskej izby 2015 dievčenská izba ružová komoda na stenu motýle

 Zariaďte detské izby v ružovej – praktický nábytok šetrí miesto

Dizajn detskej izby 2015 modulárny nábytok šatníková posteľ posteľ pre hostí

 Navrhnite detské izby pre chlapcov a okoreniť ho krásnymi nástennými tetovaniami

Návrh detskej izby 2015 Nálepky na stenu Disney filmy Detská posteľ rastúca s dieťaťom

 Zariaďte detskú izbu so šikmým stropom – dizajn v zelenej a modrej farbe

Dizajnová detská izba 2015 šikmý strop chlapčenská izba modrá zelená stena

Dizajnová detská izba 2015 šikmý strop chlapčenská izba modrá zelená stena

Dizajn detskej izby model detskej postieľky pre chlapcov 2015

Dizajn detskej izby 2015 Dizajn dievčenskej izby zdobenie dizajnu steny s kvetinovým vzorom