Koberce a rohože

Chlpaté vlnené koberce vytvárajú útulnú atmosféru

farebný originálny dizajn, plyšový tvar obdĺžnika s hlbokou hromadou

Z Chlpatý koberec vyrobené z vlny vytvára útulnú a útulnú atmosféru. Holandská spoločnosť Carpet Signs vytvorila kolekciu vlnených kobercov pod značkou Sauvage, ktoré vytvárajú modernú atmosféru..

Chlpaté koberce dodajú interiéru punc sviežosti

farebná vlnená obývacia izba krbová sedačka neutrálna farba

Z Chlpatý koberec je tkanina vyrobená z 97% vlny a 3% ľanových nití. Veľký výber výšok hromád je veľmi výhodný – každý si tak môže vybrať tú správnu. Od vchodu do domu, cez obývací priestor, až po kanceláriu – vlnený koberec pozdvihne interiér na novú úroveň prestíže a dodá každej miestnosti charakter. Každý, kto si rád v zimných mesiacoch urobí pohodlie na pohovke, ocení útulné teplo koberca pre bezpečnosť. Koberce, ktoré sú k dispozícii v rôznych žiarivých farebných kombináciách, navodzujú príjemnú náladu a dodávajú puristickému a minimalistickému interiéru šmrnc. Nadčasové kúzlo obývačka získa napríklad vlneným kobercom v neutrálnej farbe. Tí, ktorí chcú v miestnosti nastaviť akcenty, sa naopak môžu rozhodnúť pre koberec v horčicovožltej alebo tmavozelenej farbe. Dizajn v ružových a oranžových tónoch je obzvlášť vhodný pre ihrisko v detskej izbe.

Chlpatý koberec – vysoko kvalitný dizajn od renomovaného výrobcu Carpet Signs

Záhradný dizajn bazénová kamenná podlaha črepníkové rastliny

Z Chlpatý koberec je úplne v trende – a to z dobrého dôvodu. Je to perfektný doplnok do interiéru, najmä v zimných mesiacoch.

Holandská spoločnosť Kobercový nápis sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných kobercov. Už viac ako 30 rokov ponúkajú atraktívne prevedenie s perfektnou výrobou v každom detaile. Tradičné techniky viazania sú šikovne kombinované s high-tech výrobnými postupmi, čo umožňuje určitú flexibilitu. Na požiadanie je možné vyrobiť rôzne tvary kobercov. Spoločnosť už dvakrát získala prestížnu cenu Ret Dot Award za svoje pôvodné zbierky.

Pohodlný kútik na čítanie v obývačke

Farebné béžové svetlo kamenné dosky rozkladacie kreslo

Chlpatý okrúhly koberec do recepcie pre zákazníkov

Obývacia izba zariadená kreslom v modrej farbe

Koberce z kolekcie Sauvage sú k dispozícii v rôznych výškach a tvaroch podlahy

Konferenčný stolík z koženého nábytku s nízkym sedením

Vďaka neutrálnym farbám bude miestnosť pôsobiť priestrannejšie

nápady na zdobenie modernej obývačky v béžovej farbe

Útulný detský kútik v detskej izbe

Vlnená huňatá ošarpaná útulná teplá škôlka

Sauvage je vyrobený z 97% vlny a 3% ľanu

Farebné nite Carpet Holland si vyberajte originálne farby