kempovanie

Kempingový stan ponúka pohodlie skutočného domova

Kempingový stanový dom-pohodlie-luxus-mobilný dom-vysoká kvalita

Mobilná stanová konštrukcia sa rozpadá s myšlienkou, že to tak je Kempingový stanový dom  Je to však mobilný rekreačný dom a mal by ponúkať taký vysoký komfort. Ťažiskom nového typu konštrukcie stanu je dlhovekosť a štandard kvality, ktoré sa dosahujú prostredníctvom inteligentných konštrukčných riešení. „Adria“ dáva myšlienke kempovania nový význam.

Kempingový stan „Adria“ pre nové zážitky v prírode

kempingový stan-dom-pohodlie-jadranský baldachýn-motto-luxus

Kempovanie vo viacerých ohľadoch znamená nedostatok životného komfortu a nedostatok spoločných zariadení. S exkluzívnym butikovým stanom ‘Adria’ nemusíte nechať kvalitný nábytok a pohodlie spať v správnej posteli doma dobré dva týždne, môžete si ho jednoducho vziať so sebou.

Kempingový stan ‘Adria’ – luxusné outdoorové vybavenie

kempingový stanový dom-pohodlie-luxus-interiér-obývacia časť-čalúnený nábytok

Kempingový stan „Adria“ je jedinečný svojim konceptom, ktorý v prvom rade kladie pôvab a osobitý nádych. Tento exkluzívny interiér je súčasťou základnej výbavy a je súčasťou.

Kempingový stan ponúka najvyššiu úroveň pohodlia

kempingový stanový dom-pohodlie-luxusný-jedálenský stôl-posteľ-obývací priestor

Všetok nábytok – od sedenia až po plne vybavenú kuchyňu so všetkými užitočnými kuchynskými spotrebičmi – patrí do exkluzívneho kempingového domu. V závislosti od rozloženia sú možné rôzne prevedenia a rozdelenia miestnosti.

Exkluzívny dizajn – boutique kempingový stanový dom 

kempingový stanový dom-pohodlie-luxus-gauč-moderné-čalúnenie

Kempingový stanový dom so skutočnou hlavnou spálňou

kempingový stan-dom-pohodlie-jadran-miesto na spanie-vankúše-moderný dizajn

K základnému vybaveniu patrí normálna manželská posteľ a na požiadanie je k dispozícii baldachýn a ďalšie závesy, ktoré zaisťujú nerušené súkromie. V podkroví je druhá, druhá možnosť spania, na ktorú sa dostanete rebríkom. Malá kúpeľňa so sprchovacím kútom je k dispozícii aj v bezprostrednej blízkosti miest na spanie.

Manželská posteľ s baldachýnom v luxusnom kempingovom stanovom dome

kempingový stan-dom-pohodlie-jadran-hlavná-spálňa-luxusný baldachýn

Každá oblasť je starostlivo zariadená s láskou a citlivosťou na detaily. Tento kvalitný nábytok zariadený v jemných neutrálnych béžových tónoch vytvára pocit bývania. Použité textílie, podlahové krytiny a stanové textílie zaručujú dlhú životnosť a boli vyvinuté špeciálne pre tento exkluzívny kemping Adria.

Akcenty a detaily vytvárajú exkluzívnu luxusnú atmosféru

kempingový stan-dom-pohodlie-jadranský-detail-spálňa-baldachýn

Druhá manželská posteľ v hornej časti konštrukcie stanu

kempingový stan-pohodlie-adria-interiér-miesto na spanie-nad

Kempingový stanový dom s útulnou verandou ako skutočný prázdninový dom

kempingový stan-dom-pohodlie-luxus-vonkajšie-vybavenie-skladací nábytok

Vonkajší zážitok, ktorý ‘Adria’ zaručuje, možno ľahko opísať ako ‘glamping’, kempovanie a pôvab. Každý malý detail bol premyslený a to najlepšie bolo vyvinuté tak, aby vám neunikol obvyklý komfort bývania.

Vonkajší priestor kempingového stanu „Adria“ – vírivka a záhradný stôl

kempingový stanový dom-pohodlie-luxus-veranda-drevené palubovky-vírivka

Celková plocha luxusného stanového domu je 40 metrov štvorcových v predĺženej verzii a 7 metrov štvorcových pre verandu. Po vysunutí je šírka takmer trikrát väčšia a celková výška sa pohybuje okolo 4,6 m. Transportovateľný variant je zmenšený na L = 5,9 m, W = 2,3 m a H = 2,57 m. Rovnako ako príves, veľmi podobný vagónu, ho možno priviesť na požadované miesto a rýchlo nastaviť.

15 praktických kempingových stanov pre vaše auto – dovolenka snov v prírode

Kempingový stanový dom – vyberte si zo štyroch farieb

kempingový stan-dom-pohodlie-jadranské-farby-výber-luxus

Môžete si vybrať zo štyroch rôznych farieb vonkajšieho stanu, ktoré pôsobia prirodzene a v spojení s prírodou – béžová, terakotovo červená, čierna a modrá. Podrobnosti, ako aj rôzne veľkosti S, M, L, XL a možné tvary striech, ako napríklad sedlová strecha, pyramída a valbová strecha, nájdete na domovskej stránke výrobcu „Adria“.

* Môžete nájsť ďalšie informácie o produkte tu