karneval

Vyrobte si kostým páva sami – 20 nápadov na karneval a Halloween

Ak sa vám obzvlášť páčia zvieracie kostýmy na karneval, môžete sa na ďalšie karnevalové zasadnutie rozhodnúť pre páví prestrojenie. Pávy sú ušľachtilé zvieratá s farebným perím, ktoré sú ideálnym nápadom na karnevalový kostým. V tomto článku sa dozviete, ako vytvoriť krásu Pávový kostým pre deti a ženy si môžete vyrobiť sami, čo je ideálne pre karneval alebo Halloween.

Vytvorte si pávový kostým sami – materiály pre tylovú sukňu

Peacock kostým sukňa-tutu-do-it-yourself-materiály-tyl-plsť-luk-lepidlo-špendlíky

Ak sa chystáte na fašiangovú zábavu, vyvstáva otázka, či si máte kúpiť kostým alebo si ho vyrobiť sami. Riziko pri karnevalových kostýmoch, ktoré si kúpite, je, že niekto na večierku môže mať stále rovnaký kostým. Ak však chcete nosiť jedinečný kostým, je najlepšie to urobiť sami. Tu sú potrebné materiály k sukni pre kostým páva, ktorá je vhodná pre deti i ženy.

  • Remeselná plsť v hnedej, žltej, kráľovskej modrej a tmavozelenej farbe
  • smaragdovo zelená saténová stuha (alebo široká gumička)
  • Tyl v zelenej a tyrkysovej farbe
  • Špendlíky
  • nožnice
  • Lepidlo na textil.

Vyrobte si karnevalové kostýmy pre deti sami – 20 nápadov na tutu

Vyrobte si balerínkový kostým pre deti i dospelých sami – tipy a pokyny

Vyrobte si rodinné kostýmy z detského filmu „Hľadám Dorie“ sami – nápady s návodom

Vyrobte si tylovú sukňu k páviemu kostýmu sami

Peacock kostým do-it-yourself-make-tutu-make-without-ušitie-mesh-tyl-uzol

Materiál, ktorý k tomuto kostýmu funguje najlepšie, je určite tyl. Získate tak objemnú sukňu, ktorá by mala vyzerať podobne ako pávie koleso. Tyl najskôr nastrihajte na prúžky troch rôznych dĺžok, v závislosti od vašej výšky alebo výšky dieťaťa. Potom postupujte podľa pokynov na obrázkoch a vytvorte si tutu. Nezabudnite nechať saténovú stuhu bez tylu na oboch koncoch, aby sa dala zaviazať v páse.

Z plsti vyrobte pávie perie

Peacock kostým pávie perie-drotár-bez-šitia-návod-halloween kostým

Ďalej by ste mali urobiť pávie perie, aby mal tutu dokonalý vzhľad. Našim prvým nápadom je perie vyrobené z remeselnej plsti, ktoré by ste mali k sebe prilepiť lepidlom na textil. Na vytvorenie presného tvaru pavích perí môžete použiť vhodnú papierovú šablónu.

K tylovej sukni ušite pávie perie

Peacock kostým Pávie perie-sami-ušiť-návod-plsť-doplnok-sukňa-tyl

Ďalším spôsobom, ako si vyrobiť vlastné pávie perie, by bolo ušiť ich namiesto lepenia. Štruktúra pružiny môže byť tiež reprezentovaná týmto spôsobom. Tento variant však vyžaduje šijací stroj a určité skúsenosti s ním. Ak by ste si chceli pávový kostým urobiť sami o niečo rýchlejšie, odporúčame variant s lepidlom.

Pávový kostým žena-dieťa-sukňa-urob si-tyl-karneval-halloween-nápad

Pávový kostým s tylovou sukňou pre malé dievčatá

páv-kostým-dieťa-kutilstvo-tyl-tutu-pávie perie-plsť-šitie-nápad-karnevalový kostým

Hotové pávie perie by ste mali nechať schnúť cez noc (ak je pripevnené lepidlom) a potom ho pripevniť k tutu, aby sa dokončilo pávie koleso. Pávový kostým so sukňou z tylu je dobrým nápadom na detský halloween alebo karnevalový kostým.

Skutočne vyzerajúce pávie perie na ozdobu sukne

paví kostým

Ak nemáte čas na ručné práce, tylovú sukňu ku kostýmu môžete ozdobiť aj umelým pávím perím. Perie si môžete objednať buď online, alebo ich nájsť v obchode s remeslami. Najľahšie ich prilepíte na zadnú stranu sukne pomocou horúceho lepidla.

Okoreňte čelenku ku kostýmu páva

páv-kostým-doplnky-urob si sám-vlásenky-korenie-pávie perie-horúce lepidlo

Horúce lepidlo môžete použiť aj na vlastnú výrobu vhodnej pokrývky hlavy pre kostým páva. Všetko, čo potrebujete, je modrá čelenka a nejaké pávie perie. Sú vytvarované do vejára a prilepené k boku čelenky.

Kostým páva pre deti

páv-kostým-modrá-deti-halloween-nápad-diy-tutu-čelenka-pávie perie

Ak dieťa nechce na Halloween strašidelný kostým, môžete mu ponúknuť kostým páva. Je to relatívne rýchle a robí to farebný nápad na prestrojenie. Vzhľadom na sukňu a perie je však vhodnejší pre dievčatá ako pre chlapcov..

Zvieracie kostýmy pre deti – malý páv

páv-kostým-baby-karneval-maskovanie-nápad-tylová sukňa-perie

Deti a batoľatá vždy vyzerajú krásne v kostýmoch zvierat. Šaty pre kostým páva je možné vyrobiť podobne ako tutu. Ak sa matka prezlečie za páva, dosiahne sa krásny partnerský vzhľad matky a dieťaťa.

Páv Halloween kostým pre dievčatá

páv-kostým-deti-urobte si-tutu-čelenku-pávie perie-mašľa

Keď už máte pávové tutu, k detskému kostýmu takmer nič viac nepotrebujete. Ako top sa hodí jednoduchá kráľovsky modrá blúzka alebo bodyčko. K sukni sa odporúčajú vhodné legíny alebo hrubé pančuchy.

Maľovanie na tvár pre Mardi Gras – vymyslite páva

páv-kostým-urob si sám-maľovanie na tvár-karneval-kamienky-pávie perie

Ďalšou myšlienkou prestrojenia za páva je zodpovedajúca maľba na tvár. Na to potrebujete modrú, zelenú, tyrkysovú a čiernu farbu na tvár, niekoľko kamienkov a podľa potreby perie..

Pink koleso Tinker – návod

páv-kostým-páv-koleso-urob si sám-návod-kartón-horúce-lepidlo-perie

Namiesto toho, aby ste si celý kostým urobili sami, môžete si jednoducho vyrobiť pávové koleso a nosiť ho na chrbte. Farebné pávie koleso potom môžete skombinovať napríklad s obyčajnými šatami vhodnej farby, ako je modrá alebo zelená.

Návrhy kostýmov karnevalového páva pre ženy

páv-kostým-nápady-čierna-top-tutu-modrá-tyl-perie-kamienky

Dámsky kostým páva by mal byť elegantný a farebný zároveň. Na vyčarovanie elegantného vzhľadu Mardi Gras potrebujete čiernu korzetu alebo top, tutu (môže byť aj domáce), rôzne perie a vhodný make-up.

Vyberte vhodné príslušenstvo

páv-kostým-doplnky-vlasové doplnky-perové riasy-páv-náušnice-nechtový dizajn

Ženám však nestačí len sukňa alebo šaty. Úplný vzhľad vyžaduje zodpovedajúce príslušenstvo, ktoré dopĺňa kostým. Doplnky do vlasov, perové riasy, náušnice, retiazky a náramky alebo spony s pávím perím sa krásne kombinujú s elegantným kostýmom páva. Zodpovedajúci dizajn nechtov je tiež skvelým doplnkom vzhľadu.

Vytvorte si vlastný dámsky kostým páva – vyrobte si tylovú sukňu s pavím perím

páv-kostým-dámy-vyrobte si-sukňu-perie-tyl-karneval-nápad na kostým

Tyl s trblietkami alebo bez nich je ideálny pre efektný karnevalový kostým. Pávová sukňa pre ženy môže byť vyrobená rovnakým spôsobom ako pre deti, aj keď je potrebných trochu viac látky a umelé pávie perie je vhodnejšie ako ručne vyrobené..

Zodpovedajúci make-up k kostýmu páva

páv-kostým-karneval-halloween-make-up-nápad-modrá-čierna-trblietka

Elegantným líčením dodáte kostýmu poslednú bodku. Na líčenie očí odporúčame modré a tyrkysové očné tiene, čierne očné linky, riasenku pre väčší objem a trochu trblietok alebo kamienkov. Pre pery sú vhodnejšie nahé tóny, pretože oči by mali byť prízvuk.

Páv návod na maľovanie na tvár

Pokyny na líčenie páva pre Mardi Gras

Pokyny na líčenie páva krok za krokom na obrázkoch

Peacock mask make up

páv-kostým-make-up-páv maska-make-up-čierno-purpurovo-pávie perie

Pávová maska ​​je dobrý nápad aj na karnevalový kostým. Buď si dáte na tvár mejkap a ozdobíte ho pávím perím, alebo si ho vyrobíte sami.

Vyrobte si pávovú masku sami – návod

páv-kostým-diy-maska-maľba-zdobenie-korenie-pávie perie-lepenie

Jednoduchú pavú masku je možné vyrobiť z jednoduchej bielej masky, modrej a zlatej akrylovej farby, trblietavého lepidla a umelého pavieho peria. Nezabudnite masku pred použitím dobre vysušiť.

Nápad na kostým páva pre ženy

páv-kostým-ženy-čierna-blúzka-zelená-sukňa-čelenka-pávie perie

Namiesto sukne s perím si môžete pávový kostým urobiť sami pomocou nápadnej čelenky. Čelenku je možné vyčarovať z čelenky a rôznych druhov peria a takýmto pohľadom určite upútate veľkú pozornosť na karnevalovej párty.

Vhodný dizajn nechtov pre kostým pávieho karnevalu

páv-kostým-ladenie-nechtový dizajn-nápady-motívy

Karnevalový look môžete okrem dokonalého outfitu dotvoriť aj elegantným nechtovým dizajnom v ladiacich farbách. Ak si chcete urobiť nechtový dizajn sami, môžete použiť obtisky s vodou s vhodným vzorom a vykúzliť krásne vzory za pár minút.

Vyrobte si pre dievčatá jednoduchý kostým pávieho karnevalu

páv-kostým-urob si sám-deti-rockové krídlo-perie

Ak potrebujete nápad na kostým pre malé dievčatko na poslednú chvíľu, potom si môžete sami ľahko a rýchlo vyrobiť kostým páva. Na to budete potrebovať sukňu zodpovedajúcej farby, rozprávkové krídla a nejaké pávie perie, ktoré by ste mali na krídla prilepiť horúcim lepidlom.