karneval

Skupinové kostýmy na karneval – 20 nápadov pre rodiny na karnevalové kostýmy

skupinové kostýmy na karneval nápad-hračka-príbeh-drevitá-kovboj-kovbojka

Mardi Gras oslavuje celá rodina. A hoci neexistuje povinnosť vyberať si skupinové kostýmy, v ktorých sa môžu rodiny obliecť, sú obzvlášť zábavné. Takto vyžarujete spolupatričnosť a zaistíte si usmievavé tváre. Výber nápadov na rodinné karnevalové kostýmy siaha od filmových hrdinov až po kostýmy jedla a zvierat. Vtipné Skupinové kostýmy na karneval dali sme to tiež dohromady v tomto článku, aby ste si určite rýchlo našli perfektný nápad na tohtoročnú fašiangovú párty. nechajte sa inšpirovať!

Skupinové kostýmy na karneval pre 4 osoby

skupinové kostýmy na karneval hračka-príbeh-hláška-dinosaurus-pixar

Nájsť skvelé kostýmy pre rodinu nie je vôbec ťažké. Ale skôr ako sa začnete pozerať, mali by ste sa najskôr zamyslieť nad témou. Hrdinovia Toy Story sú obľúbené karnevalové skupinové kostýmy. A keďže vo filme je množstvo vhodných hrdinov, je táto myšlienka vhodná aj pre viacčlenné rodiny.

Skupinové kostýmy na karneval – nápady od Pinocchia

skupinové kostýmy na karnevalovú rodinnú-pinocchio-jiminy-gepetto-filmovú tému

Na Pinocchio sa zrejme zabudlo ako na nápad na karnevalové skupinové kostýmy. Niečo sa dá ľahko zostaviť pre malú rodinu. Okrem Pinocchia je možné kriket Jiminy vybrať aj do skupinových kostýmov na karneval. Nezabudnite ani na Gepetta. Tento kostým je rýchlo vyrobený so sivým fúzom a parochňou.

Kostýmy na karneval Star Wars – 20 kreatívnych nápadov na karnevalové kostýmy

Karnevalové kostýmy – 24 neobvyklých nápadov z filmov

Vyrobte si kostýmy sami – 25 nápadov na Mardi Gras, karneval & Halloween

Vyrobte si skupinové kostýmy na karneval sami

skupinové kostýmy pre karnevalovú rodinu-last-minute-hau-surfer-plavčík

Kostým pre rodinu nemusí nutne pochádzať z konkrétneho filmu, alebo aspoň nie úplne. Vyššie uvedená myšlienka bola určite inšpirovaná „veľkým bielym žralokom“. Bolo to však kombinované s plavčíkom. Surferi a plavčíci sa rýchlo vyrobia sami ako karnevalové kostýmy. Dieťa potom môže stále predstavovať žraloka.

Karnevalové nápady z filmov

skupinové kostýmy na karneval rodina-kráľovstvo-lama-bucky-yzma-kronk-diy-idea

Tieto skupinové karnevalové kostýmy pochádzajú z animovaného filmu „Kráľovstvo pre lámu“ a čiastočne ich možno vyrobiť aj z každodenného oblečenia. Je možné použiť plášť a modré tričko. Kapucňa môže byť vyrobená z plsti alebo akéhokoľvek iného materiálu, s ktorým sa dá ľahko pohrať.

Zábavné skupinové kostýmy pre celú rodinu

skupinové kostýmy na karneval rodina-jednoduchý-kuchár-pekár-košíček-bábätko

Tento nápad na skupinové kostýmy na karneval je tiež jednoduchý nápad. Rodičia sa obliekajú ako kuchári do záster a klobúkov, zatiaľ čo dieťa môže byť oblečené ako akékoľvek jedlo. Vhodný je cupcake, ako je to tu, ale špagety sa dajú vyrobiť aj z vlny a fašírky s pomponmi. S trochou predstavivosti sa dá niečo rýchlo poskladať.

Snehulienka ako kostýmy Mardi Gras pre rodinu

skupinové kostýmy na karneval rodina-snehobiela-princ-čarodejnica

Nielen sedem trpaslíkov je vhodných do skupinových kostýmov na karneval, ktoré sú inšpirované Snehulienkou. Rodina si môže ako prestrojenie vybrať aj Snehulienku, princa a zlú kráľovnú alebo čarodejnicu. Korunky môžu byť vyrobené z papiera alebo látky a ostatné kostýmy sú tiež rýchlo ušité.

Skupinový kostým Rockabilly na karneval

skupinové kostýmy-karneval-rodina-rockabilly-téma-ženy-muži-obleky-šaty-20

Kostýmy Rockabilly, ktoré pozostávajú z módy 20. rokov, sú v súčasnej dobe tiež veľmi obľúbené a určite upútajú pozornosť všetkých. Dámy môžu využiť šaty s okrajmi, dlhé perlové náhrdelníky a čelenky, zatiaľ čo páni z rodiny majú jednoduchý oblek. Nakoniec môžu byť pánske skupinové kostýmy na karneval vybavené fúzikmi a klobúkom.

Skvelé nápady na kostýmy – káva zo Starbucks

skupinové kostýmy-karneval-rodina-starbucks-hrnček na kávu-maskovanie

Káva ako nápady pre skupinové kostýmy je ďalším variantom. Hrnčeky sú jednoducho vyrobené z maľovaného papiera v tvare valca. Logo Starbucks je možné vytlačiť. Čerešničku na káve potom ozdobí vata. Skupinové kostýmy sa tak dajú vyrobiť na karneval. Každý člen rodiny má jednoducho inú farbu.

Superhrdinovia s rozdielom

skupinové kostýmy-karneval-rodina-superhrdinovia-clark-lois-batman-robin

Rodičia sa musia obliekať ako superhrdinovia, ale napriek tomu ich môžu vykresliť. Ako? Muži sa jednoducho obliekajú ako Clark, t. J. Superman v každodennom oblečení, a ženy ako Lois. Deti sa potom môžu prezliecť za superhrdinov. Superman a Supergirl, ale aj Batman a Robin sa úžasne hodia ako skupinové kostýmy na karneval.

Kostýmy z filmu „Nad“

skupinové kostýmy-karneval-rodina-film-top-nápad-balóny-dedko-babka

Niekoľko sivých parochní, oblečenie pre seniorov, oblečenie pre skautov a samozrejme farebné balóny naplnené héliom stačia na to, aby ste z tejto karikatúry vytvorili hrdinov. Originálny nápad, ktorého realizácia nie je príliš náročná! Skupinové kostýmy na karneval nemusia vždy zodpovedať pôvodným sto percentám, aby boli uznané.

Prestrojenie za Hviezdne vojny

skupinové kostýmy-karneval-rodina-hviezdne vojny-motto-film-rodičia-deti

Hviezdne vojny sú tiež jedným z filmov, ktoré radi slúžia ako predloha pre skupinové kostýmy na karneval. A ako vidíte, na tento účel možno opäť použiť každodenné oblečenie. Poslednými rekvizitami sú hračkárska pištoľ a ďalšie futuristicky vyzerajúce zbrane. Dáma sa skladá z rúrok a konektorov.

Mexické kostýmy

skupinové kostýmy-karneval-rodina-mexičan-borrito-wrap-taco-sombrero

Vyrobiť si mexický kostým sami nie je vôbec ťažké. Stačí stačiť džínsy, pestrofarebné pončo, sombrero a fúzy a môžete takto obliecť celú rodinu. Ak sú pre nich len Mexičania príliš nudní, okorente skupinové kostýmy na karneval mexickým jedlom ako prevlek pre deti.

Maskovanie rýchleho občerstvenia

skupinové kostýmy-karneval-rodina-rýchle-občerstvenie-nápady-šiška-pizza-hambuger

A keď sme už na tému „jedlo“: čo keby ste sa prezliekli do rýchleho občerstvenia? Pizza, hamburgery, sladkosti a nápoje ako cola sú na tento účel úžasne vhodné a môžu byť tiež vyrobené z plsti alebo papiera. Len improvizujte, ak si chcete sami vyrobiť skupinové kostýmy na karneval.

Charlie a továreň na čokoládu

skupinové kostýmy-karneval-rodinná-čokoládová-továreň-willy-wonka-čokoláda

Táto téma tiež umožňuje rôzne nápady na kostýmy. Willy Wonka by samozrejme nemal chýbať. Okrem Charlieho sa môžete obliecť aj ako čokoládová tyčinka, Umpalumpa alebo iná postava. Karnevalové skupinové kostýmy pochádzajúce z určitých filmov sú obzvlášť obľúbené u detí.

Dvojité vrcholy

skupinové kostýmy-karneval-rodina-bednár-detektív-deti-dospelí

Teraz, keď sa má séria „Twin Peaks“ rozšíriť o novú sezónu, je film samozrejme opäť populárny, a preto je veľmi vhodný ako základ pre skvelé skupinové kostýmy na karneval. Vyberte si hrdinov z filmu, ktorých vyzdvihnutie je obzvlášť jednoduché, ako Cooper, Audrey Horne alebo trpaslík, známy aj ako „Muž z iných miest“.

Vtipný nápad od Petera Pana

skupinové kostýmy-karneval-rodina-peter-pan-tinkerbell-pirát-kapitán-háčik

Peter Pan, Tinkerbell a kapitán Hook sú typické postavy pre kostýmy. Ak potrebujete pre svoju rodinu ďalší kostým, môžete si vybrať aj krokodíla alebo jedného zo stratených chlapcov. Kostým Tinkerbell je možné navrhnúť rýchlo a jednoducho pomocou tutu a rozprávkových krídel. K týmto skupinovým karnevalovým kostýmom vám môžu prísť vhod aj parochne a klobúky.

Karnevalové kostýmy pre rodinu z Alice v krajine zázrakov

skupinové kostýmy-karneval-rodina-veľký-karneval-húsenica-alica-kráľovná-sŕdc-klobúk-králik

Nakoniec sa dostávame k ďalšiemu obľúbenému mottu karnevalových kostýmov a tým je „Alica v krajine zázrakov“. Ale pretože kostýmy je možné realizovať rôznymi spôsobmi, inšpirácia je vždy vítaná. Najľahším spôsobom je samozrejme zaobstarať si hotové kostýmy. Ale môžete si tiež skúsiť vyrobiť aspoň časť zo skupinových kostýmov na karneval alebo doplnky.

Karnevalové kostýmy – nápady na realizáciu

skupinové kostýmy-karneval-rodina-alice-nápady-cheshire cat-hatter

Cheshire Cat teda môžu byť vyrobené z jednoduchých kúskov oblečenia vo fialovej farbe. Usmievajúcu sa tvár povolíte maskou. Výroba klobúkov nie je náročná, najmä ak na tento účel použijete plsť. Pretože potom nemusíte ani šiť. Pamätajte si, že skupinové kostýmy vyrobené na karneval môžu byť obzvlášť originálne.