karneval

6 nápadov na nápadité doplnky na fašiangové maškrtenie s deťmi

karneval drotár deti-dievča-chlapec-pirát-ďalekohľad-toaletný papier-rolka-pirátska tkanina-pirátsky klobúk

Mardi Gras je nepochybne najkrajším večierkom pre deti. Výber kostýmov je obrovský a pre deti je niekedy ťažké sa rozhodnúť. Predstavujeme vám niekoľko kreatívnych a jedinečných nápadov, čo robiť s vašimi deťmi Tinkerský karneval môcť. Nechajte sa inšpirovať a nezabúdajte, že vašej fantázii sa v Mardi Gras rozhodne medze nekladú.

Pirátsky ďalekohľad na karnevalové drobenie s deťmi

karnevalový drotársky ďalekohľad-deti-remeslo-papier-pruhované-vzorované-stoličky-stoličky-lepenie-lana

V čase karnevalu a v Mardi Gras je pirátska téma skutočnou klasikou, ktorú majú deti veľmi radi. Nie je náhoda, že toto karnevalové a párty motto je veľmi obľúbené a ponúka dostatok priestoru pre kreativitu. Vzhľadom na veľký výber rôznych pirátskych pomôcok a príslušenstva nebude pre vás a vaše deti ťažké transformovať sa na piráta a užiť si veľa zábavy pri ručných prácach.

Pirátsky ďalekohľad Tinker na karneval s minimálnym úsilím a materiálom

fascinujúce ručné práce-pirátsky ďalekohľad-šnúra-role toaletného papiera-prázdne-lepiaca-páska-vzor

V pirátskej výbave by samozrejme nemal chýbať pirátsky ďalekohľad. S trochou remeselného materiálu a za niekoľko minút vaši blízki ľahko vyrobia ďalekohľad z prázdnych roliek toaletného papiera, kúsku šnúrky a farebného remeselného papiera alebo vzorovanej lepiacej pásky, pomocou ktorých uvidia do dravej budúcnosti. Deti si môžu vyrobiť svoj vlastný ďalekohľad výberom vzorovaného remeselného papiera.

Vyrobte si na fašiangy jedinečný ďalekohľad s farebnými vzormi

Karneval drotár detský toaletný papier rolka-prázdna-biela-lepiaca páska-pruhované-bodkované-červeno-čierno-biele-šnúrka

Použite farebnú lepiacu pásku vo farbách červená, čierna a biela, ktorá vytvorí typický pirátsky vzhľad, a nechajte svojich zákazníkov zabaliť papierovú rolku lepiacou páskou. Ak chcete získať pekný vzhľad vzoru, vezmite farby striedavo jednu za druhou. Hneď ako sú jednotlivé rolky úplne ozdobené, môžete obe rolky papiera navzájom prichytiť lepidlom alebo zošívačkou. Potom do roliek prepichnite otvory, prevlečte šnúru a zauzlite.

Predĺžiteľný teleskop pre malých lovcov pokladov

karneval drotár dieťa-čln-karta-pirát-klobúk-šabľa-chlapec-ďalekohľad-kartón-roll-prázdna-pirátska košeľa-oko-náplasť-fúzy

Pirátsky ďalekohľad je tiež rýchlo vyrobený z prázdnej kuchynskej rolky alebo baliaceho papiera. Kartónovú trubicu zalepte čiernym lýkovým papierom alebo podľa toho natrite. S takým ďalekohľadom pirát určite rýchlo uloví svoju korisť. Ak si vyberiete predlžovací teleskop, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vystrihnúť prúžok z prázdneho toaletného papiera. Čím širší je pás, tým tenší bude kotúč. Potom zviažte zvitky dohromady kúskom šnúrky, zasuňte ich do seba a pirátsky ďalekohľad je pripravený.

Jednoduché pirátske oblečenie

karneval-drotár-dievča-pirátska tkanina-čierny-biely-papier-kotúč-biely-papierový pásik-pruhovaný-bodkovaný

Nemusí to byť nevyhnutne typický pirátsky kostým na rozdávanie rešpektu a trochu strachu počas nadchádzajúceho fašiangového sprievodu. Dobre poslúži dvojfarebné pásikavé tričko alebo stará košeľa, ktorú ste si odstrihli. Zlaté pirátske náušnice a pirátska šatka uviazaná okolo hlavy by samozrejme nemali chýbať.

Vytvorte si pirátsku náplasť na oko

karneval-drotár-pirát-chlapec-ďalekohľad-vzorovaný-papier-roll-mimo-pirátsky klobúk-fúzy-stromy-náušnica

Spolu s malými pirátmi môžete behom chvíľky odstrihnúť čiernu nášivku na oči vyrobenú z penovej gumy alebo čiernej lepenky. Vystrihnite penovú gumu v mierne oválnom tvare, na oboch stranách pripevnite gumičku k očnému viečku a prevlečte pás cez hlavu. Nejeden pirát nosí aj bruško, pirátsky klobúk alebo šabľu, vďaka ktorým bude vaše dieťa vyzerať trochu pirátskejšie.

Deti sa menia na malé Astronauti

karneval-drotárstvo-raketa-batoh-fľaša na vodu-plast-tesa-strieborné-papierové pásy-žltá-oranžová-deti-chlapec-astronauti

Hľadáte kreatívny, nevšedný a originálny remeselný nápad, ktorý by deti skutočne milovali? S týmto skvelým raketovým batohom sa deti rýchlo zmenia na malých astronautov. Na tento impozantný projekt potrebujete dve prázdne plastové fľaše, lepiacu pásku, filcové pásy, strieborný sprej, horúcu lepiacu pištoľ, po dve párty čiapky a farebný hodvábny papier. Tvar fliaš Coca-Cola je ideálny pre rakety.

Raketový batoh Tinker na karneval – návod

karneval-drotárstvo-rakety-tesa-tkanina-fľaše na vodu-plast-lepiaca páska-strieborná-ručné návody

Plastové fľaše postriekajte strieborným sprejom a nechajte ich úplne vyschnúť. Dve fľaše zaistite páskou. Pre pohodlnejšie a stabilnejšie ramenné popruhy môžete lepiacou páskou nalepiť dva dlhšie pásy plsti a pripevniť ich k fľašiam. Ďalej pomocou lepidla pripevnite farebné spoločenské čiapky na spodok fľaše.

Originálny a jednoduchý karnevalový projekt

karneval-drotár-deti-plastové-fľaše-prázdne-maľované-strieborné-papierové pruhy-zväzky-žlté-oranžové-rakety

Nechajte svoje deti vystrihnúť tenké prúžky z hodvábneho papiera a vyformovať ich na strapce. Potom ich vložte do otvoru pre fľašu a prilepte ich. Malí astronauti sú teraz pripravení vzlietnuť a určite upútajú pozornosť všetkých.

Vyrobte si trblietavú korunku na karneval

karneval-drotár-deti-koruna-papier-ružové-kamienky-okrúhle-trojuholníkové-štvorcové-girlandy-farebné

Ktoré dieťa sa nechce ani obliecť a cítiť sa ako kráľovná alebo kráľ? Karneval je ideálnou príležitosťou predstaviť sa ako kráľovská výsosť. Bez veľkolepej koruny to samozrejme nepôjde. Deti sa môžu zúčastniť ručných ručných prác a vytvárať vlastné výrezy alebo zdobenie.

Farebný doplnok bez námahy

karneval-drotárstvo-fixky-kamene-farebné-návody-papier-strih-tvar-korunky-diely-hroty

Na papierovú korunku potrebujete biely alebo farebný stavebný papier, fixky alebo akvarely, štetce a veľa trblietok alebo farebných kamienkov rôznych veľkostí a tvarov. Zmerajte obvodu hlavy dieťaťa, aby mu korunka správne sedela a nepadala na plecia. Potom nakreslite požadované tvary a body priamo na papier a vystrihnite.

Ozdobte korunku, ako chcete

karneval-drotár-koruna-papier-ružová-detské-kamienky-rôzne-farebné-nalepovacie-ozdobné-hroty

Teraz sú na rade deti, korunky treba ozdobiť a vyfarbiť. Karnevalové korunky sú pre dievčatá ružové a pre chlapcov zlaté alebo modré. Po zaschnutí farby je na rade nanášanie dekorácií, na ktoré sú nalepené trblietavé kamienky alebo rôzne nálepky. A nakoniec je hotový jedinečný kus zlepený alebo zošitý s prekrytím.

Vtipný bláznivý klobúk pre karnevalové drotárstvo s deťmi

karneval-drotár-deti-dievčatá-festival-girlandy-farebný-šašo-klobúk-purpurovo-zelené-hviezdy-vzorované-trblietky

Pohrávanie sa s karnevalom s deťmi môže byť veľmi nekomplikované. Čo hovoríte na farebnú šialenú čiapku? Klobúk blázna sa často nosí v čase karnevalu a šíri veľa sviatočnej nálady. Je neoddeliteľnou súčasťou karnevalových kostýmov a často ju nosia malí aj veľkí.

Ozdobte čiapku blázna svojimi obľúbenými motívmi

karneval-drotár-diely-blázon-klobúk-papier-vystrihnuté-kruhy-trojuholníky-hviezdy-samolepky-farebné-papierové pásy

Najprv odstrihnite pás farebnej remeselnej lepenky po obvode hlavy a niekoľko trojuholníkov v požadovanej výške, najlepšie v rôznych farbách. Deti môžu napríklad pásik ozdobiť samolepkami s hviezdičkou a pripevniť farebné korunkové body na vnútornú stranu prsteňa. Potom prilepte konce prúžku a vytvorte prsteň.

Korunné hroty vytvarujte, ako sa vám páči

karneval-drotár-obrus-trblietky-šašek-klobúk-vystrihnutý-stick-papier-farebné-girlandy-karneval-čas-chvosty

Na korunkové hroty môžete niťou alebo tyčinkou na malé papierové kruhy pripevniť malý zvonček alebo iné malé figúrky. Vyrobiť bláznivú čiapku z plsti alebo látky na karneval alebo sa rozhodnúť pre zaoblené korunné body je skvelý remeselný nápad.

Ozdobte karnevalovú masku na oči

karneval-drotár-dievča-náhrdelník-perleťovo-farebná-maska ​​na oči-maska ​​na oči-kamienky-farebný plast

Farebné, kreatívne a dokonca aj neobvyklé karnevalové masky majú dlhú tradíciu a sú jednoducho súčasťou kostýmu. Nezáleží na tom, či chce vaše dieťa ísť na karneval ako superhrdina, princezná alebo mýtické stvorenie, líčenie tváre je korunou slávy karnevalového kostýmu.

Ozdobte si pleťovú masku podľa vlastných predstáv

karneval-drotár-maska-oči-karneval-perie-farebné-plastové-kamienky-večierok-obrus-purpurovo-lesklé

Ak musíte ísť rýchlo, je najlepšie zaobstarať si farebné a jednoduché masky na oči vyrobené z plastu a nechať ich svojich blízkych tematicky okoreniť. Okraj masky alebo okolo očných štrbín môžete ozdobiť flitrami alebo malými korálkami.

Premeňte karnevalovú masku na skutočnú pútavú vec s veľkým leskom

karneval-drotár-deti-maska-zlaté-ozdobné-kamene-farebné-palice-na-stole-karnevalové slávnosti

Môžete tiež použiť optické zvýraznenie pomocou niekoľkých kamienkov alebo natrieť nádhernými kudrlinkami trblietavým perom. Malé, farebné pierka, ktoré sú prilepené medzi otvormi pre oči a prečnievajú cez masku, sú tiež peknou ozdobou očnej masky.